Sporządzenie planu ogólnego gminy Oświęcim - ogłoszenie Wójta Gminy Oświęcim

Sporządzenie planu ogólnego gminy Oświęcim - ogłoszenie Wójta Gminy Oświęcim Wtorek, 23 lipca 2024 Plan ogólny będzie w sposób jednoznaczny określał nie tylko, gdzie będzie można się budować, ale także jaki charakter będzie miała nowa zabudowa (w tym jej funkcja i podstawowe wskaźniki zagospodarowania).

Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej, położonej w obrębie Grojec przy Alei Ogrodowej Piątek, 9 sierpnia 2024 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej, położonej w obrębie Grojec przy Alei Ogrodowej, oznaczonej jako działka nr 626/123 o pow. 796 m2 (z udziałem 1/7 cz. w drodze wewnętrznej dz. 626/118 o pow. 978 m2 ), wpisanej w księdze wieczystej nr KR1E/00028825/5 jako własność Gminy Oświęcim.

Ogłoszenie o wykazie nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargowym w obrębie Zaborze przy ul. Grabowej Piątek, 9 sierpnia 2024 Wójt Gminy Oświęcim podaje do publicznej wiadomości, że na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Oświęcim ul. Zamkowa 12, zgodnie z art. 35 ust.1 ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145) od dnia 9 sierpnia 2024 r. został wywieszony wykaz nieruchomości niezabudowanej, położonej w obrębie Zaborze przy ul. Grabowej, przeznaczonej do sprzedaży w trybie przetargowym.

Wójt Gminy Oświęcim ogłasza nabór na wolne stanowisko

Wójt Gminy Oświęcim ogłasza nabór na wolne stanowisko Czwartek, 8 sierpnia 2024 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza nabór na wolne stanowisko kierownika gminnej jednostki organizacyjnej - Dyrektor Samorządowego Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim (CUW) 32-600 Oświęcim ul. Edukacyjna 9, Rajsko

Skorzystaj z dotacji i zmień ogrzewanie

Skorzystaj z dotacji i zmień ogrzewanie Środa, 7 sierpnia 2024 Przypominamy o możliwości uzyskania dotacji z budżetu gminy na wymianę systemu ogrzewania. Program dofinansowania obejmuje zmianę starego ogrzewania na paliwo stałe na nowoczesne rozwiązania m.in. pompę ciepła, ogrzewanie gazowe, ogrzewanie na biomasę.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Środa, 7 sierpnia 2024 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników w sierpnie 2024 r.

Akademia GOZ zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach i doradztwie

Akademia GOZ zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach i doradztwie Wtorek, 6 sierpnia 2024 Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut ADN sp. z o.o. sp. k. zapraszają do udziału w projekcie Akademia GOZ. Do 31.08.2024r. trwa III runda naboru wniosków o dofinansowanie szkoleń i doradztwa z zakresu gospodarki o obiegu zamkniętym.

Webinarium CEDUR „Prawa klientów firmowych (korporacyjnych) przy zawieraniu transakcji na zabezpieczających instrumentach pochodnych w świetle przepisów prawa” Wtorek, 6 sierpnia 2024 Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza małych i średnich przedsiębiorców na webinarium CEDUR „Prawa klientów firmowych (korporacyjnych) przy zawieraniu transakcji na zabezpieczających instrumentach pochodnych w świetle przepisów prawa”, które odbędzie się 25 września 2024 roku (10:00-13:00).

Wspólne Śpiewanie na Rynku w Oświęcimiu

Wspólne Śpiewanie na Rynku w Oświęcimiu Wtorek, 6 sierpnia 2024 Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Wspólne śpiewanie na Rynku , które odbędzie się 11 sierpnia 2024 roku na Rynku Głównym w Oświęcimiu. Zaczynamy o godzinie 16:00.

80. rocznica likwidacji tzw. Zigeunerlager

80. rocznica likwidacji tzw. Zigeunerlager Piątek, 2 sierpnia 2024 W nocy z 2 na 3 sierpnia 1944 r. 4300 Romów i Sinti z niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau zostało brutalnie zamordowanych przez niemieckich oprawców.