Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej Wtorek, 15 października 2019 Nauczyciele, dyrektorzy, pracownicy administracji i obsługi gminnych placówek oświatowych przyjęli podziękowania i życzenia od samorządowców z wójtem Mirosławem Smolarkiem na czele. 14 października w Domu Ludowym w Grojcu miały miejsce uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej.

Zaproszenie na XIII sesję Rady Gminy Oświęcim

Zaproszenie na XIII sesję Rady Gminy Oświęcim Wtorek, 15 października 2019 Zapraszamy na sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 23 października 2019 r. o godz. 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Oświęcim.

Uczniu! Sprawdź czy masz ważną Kartę Dużej Rodziny!

Uczniu! Sprawdź czy masz ważną Kartę Dużej Rodziny! Poniedziałek, 14 października 2019 Przypominamy, że Karty Dużej Rodziny dla dzieci wydawane są do ukończenia przez nie 18 roku życia lub nauki w szkole. Po tym czasie tracą swą ważność. Rodzice korzystają z Programu dożywotnio.

"Oświęcimska Gmina" październik 2019

Piątek, 11 października 2019 W październikowym numerze miesięcznika "Oświęcimska Gmina" m.in.:
– przegląd i analiza stanu technicznego publicznych dróg gminnych,
– podsumowanie wrześniowych zebrań wiejskich,
– najpiękniejsze dekoracje dożynkowe – fotoreportaż.

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej - rozeznanie potrzeb w Gminie Oświęcim

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej - rozeznanie potrzeb w Gminie Oświęcim Piątek, 11 października 2019 Gmina Oświęcim składa wniosek o środki w programie „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej”. W związku z powyższym, mieszkańcy Gminy Oświęcim do dnia 18.10.2019r. mogą zgłaszać zainteresowanie udziałem w programie.

Orkiestra z dotacją

Orkiestra z dotacją Czwartek, 10 października 2019 Gmina Oświęcim otrzymała dotację w konkursie "Małopolskie Orkiestry Dęte 2019 – NASTART!" organizowanym przez Województwo Małopolskie. Pozwoli ona doposażyć Wielką Orkiestrę Młodych Muzyków.

System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON

System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON Czwartek, 10 października 2019 Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, chcąc zwiększyć dostępność wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnościami, uruchomił SOW - System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON.

Stowarzyszenie Polaków Represjonowanych przez III Rzeszę

Stowarzyszenie Polaków Represjonowanych przez III Rzeszę Czwartek, 10 października 2019 Stowarzyszenie Polaków Represjonowanych przez III Rzeszę mieszczące się w Krakowie prosi wszystkie osoby zainteresowane, które pracowały lub urodziły się na terenie Niemiec lub Austrii w czasie II Wojny Światowej, o kontakt. Wszelkie informacje w tym zakresie można uzyskać w siedzibie Stowarzyszenia.

archiwum wiadomości