Weź aktywny udział w wydarzeniach w naszej gminie

Weź aktywny udział w wydarzeniach w naszej gminie Wtorek, 16 kwietnia 2024 Nadchodzące miesiące będą bogate w wydarzenia kulturalne, sportowe i rekreacyjne w naszej gminie. Nie zabraknie również konkursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, jubileuszów organizacji społecznych czy obchodów świąt państwowych.

Posiadasz stare zdjęcia z gminy Oświęcim? Stwórz z nami wystawę

Posiadasz stare zdjęcia z gminy Oświęcim? Stwórz z nami wystawę Poniedziałek, 6 listopada 2023 Jak zmieniała się gmina Oświęcim? Jak wyglądała przed wojną i w czasie jej trwania, u zarania wolnej Polski, a jak na przełomie tysiącleci? Chcielibyśmy zobaczyć te zmiany na zdjęciach. Interesują nas ludzie, miejsca i wydarzenia.

Informacje o planowanych pomiarach PEM

Informacje o planowanych pomiarach PEM Wtorek, 23 kwietnia 2024 Uprzejmie informujemy, że Laboratorium Badań Środowiskowych NetWorks Sp. z o.o. w ramach realizacji zlecenia planuje przeprowadzenie pomiarów poziomu pól elektromagnetycznych w środowisku w otoczeniu instalacji radiokomunikacyjnych.

Spotkanie z Arturem Barcisiem

Spotkanie z Arturem Barcisiem Wtorek, 23 kwietnia 2024 Cieszymy się tak ogromnym zainteresowaniem Spotkanie z Arturem Barcisiem! (Nie)stety musimy przekazać Wam informację, że skończyła się pula biletów na miejsca siedzące.

Dodatek osłonowy- 30 kwietnia 2024 r. upływa termin składania wniosków

Dodatek osłonowy- 30 kwietnia 2024 r. upływa termin składania wniosków Wtorek, 23 kwietnia 2024 Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Oświęcim przypomina, że dnia 30 kwietnia 2024 r. upływa termin składania wniosków o wypłatę dodatku osłonowego. Dokumenty złożone po tym dniu pozostaną bez rozpoznania.

Dzień Pamięci o Wysiedlonych

Dzień Pamięci o Wysiedlonych Poniedziałek, 22 kwietnia 2024 Wysiedlenia mieszkańców Brzezinki i innych okolicznych miejscowości rozpoczęły się w marcu 1941 roku i trwały przez kilka tygodni. 22 kwietnia przed Bramą Śmierci mieszkańcy, społecznicy i samorządowcy uczcili 83 rocznicę tych wydarzeń.

Konkursy wokalne Nutka 2024 i Diamenty Kruszywa

Konkursy wokalne Nutka 2024 i Diamenty Kruszywa Poniedziałek, 22 kwietnia 2024 Zachęcamy do udziału w XXVI Przeglądzie Piosenki Dziecięcej "Nutka 2024" oraz w Konkursie wokalnym dla dzieci i młodzieży "Diamenty Kruszywa", do których przesłuchania odbędą się 29 maja w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej.

Jubileusz KGW Brzezinka

Jubileusz KGW Brzezinka Niedziela, 21 kwietnia 2024 Gospodynie z Brzezinki świętowały 20 kwietnia 60-lecie swojego Koła. Na jubileuszowej uroczystości gościli przyjaciele KGW Brzezinka: samorządowcy, sponsorzy, koleżanki z działających w gminie Oświęcim organizacji oraz krewni i znajomi członkiń.

Prace drogowe na ul.Brzozowej w Brzezince

Prace drogowe na ul.Brzozowej w Brzezince Piątek, 19 kwietnia 2024 Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. w Oświęcimiu informuje, że w związku z przedłużającymi się pracami drogowymi na skrzyżowaniu ul. Brzozowej z ul. Kolejową w Brzezince do dnia 13.05.2024 r. wszystkie kursy autobusów linii 17 kursowały będą trasą objazdu.

archiwum wiadomości