Piknik na przywitanie lata w Stawach Monowskich

Piknik na przywitanie lata w Stawach Monowskich Niedziela, 30 czerwca 2024 Dzisiaj na terenie rekreacyjnym w Stawach Monowskich dzieci, młodzież i dorośli świetnie bawili się podczas Pikniku na rozpoczęcie lata.

Nagrody dla sportowców

Nagrody dla sportowców Środa, 26 czerwca 2024 Wczoraj utalentowani młodzi sportowcy odebrali nagrody Gminy Oświęcim za wysokie wyniki i wyjątkowe osiągnięcia. W gronie laureatów znaleźli się tancerze i tancerki oraz hokeista.

III edycja Biegaj z Gminą Oświęcim za nami

III edycja Biegaj z Gminą Oświęcim za nami Poniedziałek, 24 czerwca 2024 Wczoraj na boisku sportowym LKS Poręba spotkali się miłośnicy biegania na III edycji Biegaj z Gminą Oświęcim. Cel wydarzenia był szczytny - zebrane środki w kwocie 7031,50 zł. zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację NadiI Paradeckiej - podopiecznej Stowarzyszenia Pozytywni.

Dzień Dziecka na boisku Solavii Grojec

Dzień Dziecka na boisku Solavii Grojec Wtorek, 4 czerwca 2024 Z okazji Dnia Dziecka Solavia Grojec zorganizowała w sobotę świętowanie na swoim obiekcie sportowym.

Zmagania sportowe podczas XXI Biegu Sołeckiego w Zaborzu

Zmagania sportowe podczas XXI Biegu Sołeckiego w Zaborzu Środa, 29 maja 2024 W ubiegłą sobotę na terenie przy Przedszkolu Samorządowym im. Treflika w Zaborzu miało miejsce wydarzenie, które cieszy się dużą popularnością przede wszystkim wśród miłośników biegania i aktywności fizycznej.

Pobiegnij w III edycji wydarzenia Biegaj z Gminą Oświęcim

Pobiegnij w III edycji wydarzenia Biegaj z Gminą Oświęcim Wtorek, 30 kwietnia 2024 Wójt gminy Oświęcim zaprasza na III edycję charytatywnego wydarzenia Biegaj z Gminą Oświęcim, które odbędzie się 23 czerwca br. na obiekcie sportowym LKS "Poręba" w Porębie Wielkiej.

Rajd Rowerowy - Poznajemy Gminę

Rajd Rowerowy - Poznajemy Gminę Piątek, 26 kwietnia 2024 Zachęcamy do udziału w dobrze już znanym wydarzeniu sportowym i rekreacyjnym pn. Rajd Rowerowy- Poznajemy Gminę, które odbędzie się 8 czerwca br., w godzinach 9:00-16:00. Losowanie nagród odbędzie się po godzinie 17:00 na mecie w Harmężach podczas Święta Miodu 2024.

XXI Sołecki Bieg Przełajowy w Zaborzu

XXI Sołecki Bieg Przełajowy w Zaborzu Czwartek, 25 kwietnia 2024 25 maja br. w Zaborzu odbędzie się wydarzenie dla miłośników biegania, sportu i aktywności fizycznej - XXI Sołecki Bieg Przełajowy w Zaborzu.

Pierwsza edycja Wiosennego Turnieju Tenisa Stołowego w Zaborzu

Pierwsza edycja Wiosennego Turnieju Tenisa Stołowego w Zaborzu Czwartek, 28 marca 2024 W ubiegły piątek, na sali gimnastycznej Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu, z inicjatywy sołtysa i rady sołeckiej zorganizowana została pierwsza edycja Wiosennego Turnieju Tenisa Stołowego, która cieszyła się niemałym zainteresowaniem.

Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego w Zaborzu

Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego w Zaborzu Wtorek, 12 marca 2024 Sołtys Zaborza wraz z Radą Sołecką oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zapraszają na Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się 22 marca (piątek) o godzinie 16:00, w sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu.

archiwum wiadomości