Turniej tenisa stołowego w Grojcu

Turniej tenisa stołowego w Grojcu Poniedziałek, 19 lutego 2024 Ponad pięćdziesięcioro zawodników rywalizowało w niedzielę, 18 lutego w grojeckim Domu Ludowym w dorocznym Turnieju tenisa stołowego. Zawody zostały rozegrane w trzech kategoriach wiekowych.

Zapraszamy na Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Grojcu

Zapraszamy na Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Grojcu Wtorek, 6 lutego 2024 W najbliższą niedzielę 18 lutego zapraszamy wszystkich miłośników sportu na Otwarty Turniej Tenisa Stołowego, który stał się już tradycją w Grojcu.

I edycja wydarzenia Sportowe Babice - Bieg przełajowy

I edycja wydarzenia Sportowe Babice - Bieg przełajowy Wtorek, 26 września 2023 Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich do Sołectwa Babice na wydarzenie pn. Sportowe Babice - Bieg przełajowy 7 km.

Zakończył się drugi etap rozbudowy szatni LKS Włosienica

Zakończył się drugi etap rozbudowy szatni LKS Włosienica Piątek, 21 lipca 2023 Wczoraj zakończył się drugi etap rozbudowy szatni w klubie LKS Sygnał Włosienica. Oficjalnie w obecności wójta gminy Oświęcim Mirosława Smolarka, przedstawicieli zarządu klubu oraz właścicieli głównego wykonawcy dokonano odbioru budynku.

Sportowe Wakacje z Koroną

Sportowe Wakacje z Koroną Piątek, 7 lipca 2023 Na Sportowych Wakacjach zorganizowanych już po raz trzeci przez LKS Korona bawi się 32 młodych mieszkańców Harmęż.

Turniej o Puchar Sołtysa Włosienicy

Turniej o Puchar Sołtysa Włosienicy Środa, 5 lipca 2023 2 lipca na boiskach przy ulicy Rzecznej odbyła się kolejna edycja Turnieju o Puchar Sołtysa Włosienicy. Amatorskie drużyny rywalizowały w piłce nożnej i siatkowej.

Biegaj z gminą Oświęcim – relacja

Biegaj z gminą Oświęcim – relacja Środa, 28 czerwca 2023 25 czerwca do Poręby Wielkiej zjechali biegacze na charytatywną imprezę "Biegaj z gminą Oświęcim". Na boisku LKS Poręba od rana współzawodniczyli amatorzy aktywnego wypoczynku, a tym samym czasie wolontariusze Stowarzyszenia Pozytywni namawiali ludzi dobrej woli, żeby przyłączyli się do zbiórki na rzecz chorego chłopczyka, Janka Leśniaka.

Rajd Rowerowy "Poznajemy Gminę"

Rajd Rowerowy Wtorek, 6 czerwca 2023 4 czerwca na ścieżki rowerowe wschodnich sołectw gminy Oświęcim wyruszyło kilkuset amatorów aktywnego wypoczynku. Finał imprezy miał miejsce w Grojcu w godzinach popołudniowych.

XX Bieg Sołecki w Zaborzu

XX Bieg Sołecki w Zaborzu Czwartek, 1 czerwca 2023 W ubiegłą sobotę, przy pięknej słonecznej pogodzie , miłośnicy aktywności fizycznej spotkali się na XX Biegu Sołeckim w Zaborzu. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem wójta gminy Oświęcim Mirosława Smolarka i starosty oświęcimskiego Andrzeja Skrzypińskiego.

Weź udział w Rajdzie Rowerowym - Poznajemy Gminę

Weź udział w Rajdzie Rowerowym - Poznajemy Gminę Środa, 31 maja 2023 Zachęcamy do wzięcia udziału w Rajdzie Rowerowym – Poznajemy Gminę, który odbędzie się 4 czerwca w ramach Święta Gminy Oświęcim.

archiwum wiadomości