Rajd Rowerowy "Poznajemy Gminę"

Rajd Rowerowy Wtorek, 6 czerwca 2023 4 czerwca na ścieżki rowerowe wschodnich sołectw gminy Oświęcim wyruszyło kilkuset amatorów aktywnego wypoczynku. Finał imprezy miał miejsce w Grojcu w godzinach popołudniowych.

XX Bieg Sołecki w Zaborzu

XX Bieg Sołecki w Zaborzu Czwartek, 1 czerwca 2023 W ubiegłą sobotę, przy pięknej słonecznej pogodzie , miłośnicy aktywności fizycznej spotkali się na XX Biegu Sołeckim w Zaborzu. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem wójta gminy Oświęcim Mirosława Smolarka i starosty oświęcimskiego Andrzeja Skrzypińskiego.

Weź udział w Rajdzie Rowerowym - Poznajemy Gminę

Weź udział w Rajdzie Rowerowym - Poznajemy Gminę Środa, 31 maja 2023 Zachęcamy do wzięcia udziału w Rajdzie Rowerowym – Poznajemy Gminę, który odbędzie się 4 czerwca w ramach Święta Gminy Oświęcim.

XX Bieg Sołecki w Zaborzu

XX Bieg Sołecki w Zaborzu Poniedziałek, 22 maja 2023 Wszystkich miłośników biegania i aktywności fizycznej zapraszamy na sobotni XX Bieg Sołecki w Zaborzu, który odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Oświęcim Mirosława Smolarka oraz Starosty Oświęcimskiego Andrzeja Skrzypińskiego.

XX Bieg Sołecki w Zaborzu

XX Bieg Sołecki w Zaborzu Środa, 10 maja 2023 Zapraszamy do udziału w dobrze już znanym wydarzeniu - XX Biegu Sołeckim w Zaborzu, który odbędzie się 27 maja na terenie przy Przedszkolu Samorządowym w Zaborzu, ul. Grojecka 54. Zapisy rozpoczną się od godziny 11:00.

Sukces szachisty z gminy Oświęcim

Sukces szachisty z gminy Oświęcim Wtorek, 18 kwietnia 2023 W ubiegłą niedzielę, w Domu Kultury w Przeciszowie odbył się Jubileuszowy 5. Turniej Szachowy w Dolinie Karpia pod Patronatem Wójta Gminy Przeciszów. W wydarzeniu udział wzięli blisko 50 zawodników z Grojca, Poręby Wielkiej, Oświęcimia, Podolsza i Przeciszowa.

Remont szatni gospodarzy w LKS Poręba

Remont szatni gospodarzy w LKS Poręba Poniedziałek, 17 kwietnia 2023 Dzisiaj, wójt gminy Oświęcim Mirosław Smolarek odwiedził LKS Poręba, aby na własne oczy zobaczyć efekty prac wykonanych w klubie.

Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Oświęcim

Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Oświęcim Czwartek, 9 marca 2023 W ubiegłą sobotę, w hali sportowej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku odbył się Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Oświęcim. W wydarzeniu udział wzięło 9 drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych: OSP Broszkowice, OSP Rajsko, OSP Harmęże, OSP Brzezinka, OSP Poręba Wielka, OSP Stawy Monowskie, OSP Włosienica, OSP Grojec i OSP Polanka Wielka.

Turniej Piłki Halowej w Zaborzu

Turniej Piłki Halowej w Zaborzu Czwartek, 9 lutego 2023 W środę 8 lutego, na sali sportowej w Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu dzieci z LKS-ów z Gmina Oświęcim brały udział w Turnieju piłki halowej.

Turniej Tenisa Stołowego w Grojcu

Turniej Tenisa Stołowego w Grojcu Poniedziałek, 6 lutego 2023 W sobotę 4 lutego został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego.

archiwum wiadomości