Zaborze – kanalizacja sanitarna: teren inwestycji przekazany wykonawcy

Zaborze – kanalizacja sanitarna: teren inwestycji przekazany wykonawcy Środa, 18 maja 2022 Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w niepodłączonym jeszcze do sieci odcinku ulicy Borowiec oraz w ulicy Brzezina będzie kosztować prawie 3,7 mln zł.

Babice – wyremontowane drogi przy szkole

Babice – wyremontowane drogi przy szkole Wtorek, 17 maja 2022 Dobiegł końca remont odcinków ulic Soleniec i Różanej. Inwestycja kosztowała ponad milion złotych i została sfinansowana z uzyskanych przez gminę Oświęcim środków unijnych.

Babice: ulica Ogrodowa przebudowana

Babice: ulica Ogrodowa przebudowana Czwartek, 12 maja 2022 Przebudowa gminnej drogi w Babicach, ulicy Ogrodowej, to kolejna inwestycja zrealizowana tej wiosny.

Łazy – Poręba Wielka: Lanckorona-Roztoki po remoncie

Łazy – Poręba Wielka: Lanckorona-Roztoki po remoncie Środa, 11 maja 2022 Droga na granicy Poręby Wielkiej i Łazów (należących do sołectwa Grojec) została przebudowana.

Czasowe zamknięcia Al. Ogrodowej w Grojcu

Czasowe zamknięcia Al. Ogrodowej w Grojcu Piątek, 22 kwietnia 2022 Planowane jest całkowite zamknięcie Al. Ogrodowej w Grojcu w dniach od 25 kwietnia 2022 r. (poniedziałek) do 26 kwietnia 2022 r. (wtorek) w godzinach od 7:00 do 16:00, na odcinku od nowo wybudowanego ronda do rejonu połączenia z ul. Pałacową.

Rozbudowa szkoły w Grojcu – przekazanie terenu inwestycji

Rozbudowa szkoły w Grojcu – przekazanie terenu inwestycji Wtorek, 22 lutego 2022 Prace budowlane w Grojcu zaplanowano na ten i przyszły rok. Pierwszy etap tej inwestycji polega głównie na budowie nowej kotłowni i modernizacji ogrzewania.

Poręba Wielka: wyremontowany odcinek Odnogi

Poręba Wielka: wyremontowany odcinek Odnogi Piątek, 26 listopada 2021 Remont fragmentu ul. Odnoga trwał niespełna miesiąc. Roboty, które kosztowały ok. 148 tys. zł, zostały odebrane 25 listopada.

Babice: ul. Greglów przebudowana

Babice: ul. Greglów przebudowana Środa, 24 listopada 2021 Ponad 600-metrowy odcinek drogi powiatowej – ul. Greglów w Babicach – został zmodernizowany. Roboty zostały odebrane 24 listopada.

Chodnik na Zerwisku

Chodnik na Zerwisku Wtorek, 23 listopada 2021 Prawie 300-metrowy łukowaty odcinek ulicy Beskidzkiej (drogi wojewódzkiej 948) w Stawach Grojeckich został przebudowany. Najważniejsza część tej inwestycji to nowo wybudowany chodnik.

Grojec: inwestycja na Ogrodowej

Grojec: inwestycja na Ogrodowej Poniedziałek, 13 września 2021 Rozbudowa odcinka Alei Ogrodowej wraz z budową ronda dla szkolnych autobusów to dwuletnie zadanie, które ma zostać zakończone do maja przyszłego roku. 10 września teren budowy został przekazany wykonawcy tej inwestycji.

archiwum wiadomości