Grojec: inwestycja na Ogrodowej

Grojec: inwestycja na Ogrodowej Poniedziałek, 13 września 2021 Rozbudowa odcinka Alei Ogrodowej wraz z budową ronda dla szkolnych autobusów to dwuletnie zadanie, które ma zostać zakończone do maja przyszłego roku. 10 września teren budowy został przekazany wykonawcy tej inwestycji.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzezince – ruszają prace

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzezince – ruszają prace Piątek, 10 września 2021 Na sąsiadującej ze szkołą działce powstanie nowe przedszkole, a szkolny budynek i teren wraz z boiskami zostanie zmodernizowany. 8 września wykonawca tej inwestycji przejął teren budowy.

Budowa chodnika na ul. Beskidzkiej od ul. Zerwisko

Budowa chodnika na ul. Beskidzkiej od ul. Zerwisko Piątek, 20 sierpnia 2021 Od 20 sierpień do 4 listopada 2021 r. będą trwały roboty drogowe obejmujące przebudowę DW 948 – ul. Beskidzka w m. Grojec w granicach istniejącego pasa drogowego poprzez budowę chodnika wraz z odwodnieniem oraz oświetleniem na odc. 015 od km 3+154 do km 3+454,61 – tj. na odcinku od ul. Zerwisko w kierunku Kęt.

Utrudnienia w ruchu w Babicach

Utrudnienia w ruchu w Babicach Piątek, 20 sierpnia 2021 Od 24 sierpień do 25 listopada 2021 r zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu dla inwestycji obejmującej przebudowę dróg gminnych w Babicach – ul. Soleniec od skrzyżowania z ul. Różaną do ul. Parkanowej oraz ul. Różanej od skrzyżowania z ul. Starowiślną do ul. Bzowej. W trakcie realizacji robót będą całkowicie wyłączane z ruchu odcinki w/w dróg.

Rajsko – ul. Kręta po remoncie

Rajsko – ul. Kręta po remoncie Piątek, 30 lipca 2021 Wyremontowany został najbardziej zniszczony, środkowy odcinek tej gminnej drogi.

Dwory Drugie – ul. Łopianowa wyremontowana

Dwory Drugie – ul. Łopianowa wyremontowana Czwartek, 29 lipca 2021 Wyremontowany został ok. 140-metrowy odcinek tej gminnej drogi, od skrzyżowania z Oświęcimską do ul. Nagietkowej.

Włosienica – ul. Bukowa po remoncie

Włosienica – ul. Bukowa po remoncie Środa, 28 lipca 2021 Remont fragmentu tej gminnej drogi został wykonany na początku tego miesiąca. Odbiór inwestycji miał miejsce 22 lipca.

Harmęże – remonty ulic Andersa i Sosnkowskiego

Harmęże – remonty ulic Andersa i Sosnkowskiego Wtorek, 27 lipca 2021 W ostatnich tygodniach zostały wyremontowane dwie gminne drogi w Harmężach. 22 lipca roboty zostały odebrane.

Poręba Wielka – ul. Kmiecka po remoncie

Poręba Wielka – ul. Kmiecka po remoncie Wtorek, 27 lipca 2021 Odcinek ulicy Kmieckiej w Porębie Wielkiej od strony skrzyżowania z ulicą Tyszkiewicza został wyremontowany w pierwszych dniach lipca. Odbiór inwestycji miał miejsce 22 lipca.

Stawy Grojeckie: ul. Adolfin po remoncie

Stawy Grojeckie: ul. Adolfin po remoncie Wtorek, 20 lipca 2021 Remont ulicy Adolfin w Stawach Grojeckich zakończono w pierwszych dniach lipca. Poprawiono odwodnienie, a najbardziej zniszczony fragment ma nową nawierzchnię.

archiwum wiadomości