Zaborze: ulica Borowiec wyremontowana

Zaborze: ulica Borowiec wyremontowana Piątek, 3 lipca 2020 Przebudowany został ponad trzystumetrowy odcinek od skrzyżowania z Grojecką i drugi, prawie kilometrowy, od strony ulicy Brzezina. Roboty rozpoczęto jeszcze jesienią zeszłego roku. Protokół odbioru 3 lipca podpisali wójt Mirosław Smolarek i sołtys Zaborza Adam Nowotarski.

Rajsko: ulica Rybitwy do przebudowy

Rajsko: ulica Rybitwy do przebudowy Poniedziałek, 15 czerwca 2020 Droga wewnętrzbna, ulica Rybitwy odchodząca od ulicy Wilamowickiej w kierunku zachodnim, zostanie przebudowana na długości ok. 280 metrów. Przewidziany umową termin zakończenia robót to połowa września.

Brzezinka: przetarg na przebudowę Wierzbowej rozstrzygnięty

Brzezinka: przetarg na przebudowę Wierzbowej rozstrzygnięty Wtorek, 26 maja 2020 Przebudowa ulicy Wierzbowej w Brzezince potrwa do końca września i będzie kosztować ponad 1,1 mln zł. Inwestycja jest realizowana w ramach Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego z 80-procentowym dofinansowaniem z budżetu państwa.

Ulica Cicha w Grojcu zostanie przebudowana

Ulica Cicha w Grojcu zostanie przebudowana Piątek, 22 maja 2020 Trwa przetarg na remont ulicy Cichej w Grojcu. Zgodnie z zamówieniem droga powinna zostać przebudowana do końca sierpnia. Potencjalni wykonawcy składają oferty do 29 maja.

Budowa nowej drogi w Brzezince

Budowa nowej drogi w Brzezince Czwartek, 21 maja 2020 Rozpoczęła się budowa drogi łączącej ulice Ofiar Faszyzmu i Piwniczną w Brzezince. 15 maja została zawarta umowa z wykonawcą tej inwestycji. Wyznacza ona termin zakończenia prac na koniec września.

Remont elewacji szkoły w Harmężach – przekazanie terenu budowy

Remont elewacji szkoły w Harmężach – przekazanie terenu budowy Środa, 20 maja 2020 Elewacja zabytkowego budynku, w którym mieści się Zespół Szkolno-Przedszkolny, zostanie w najbliższych miesiącach wyremontowana. Teren budowy został przekazany wykonawcy 20 maja.

Remont w Domu Ludowym w Pławach

Remont w Domu Ludowym w Pławach Środa, 20 maja 2020 Wymiana drzwi wewnętrznych w Domu Ludowym została sfinansowana z funduszu sołeckiego Pław. Zakup i montaż siedmiu kompletów kosztował 10 tys. zł.

Obwieszczenie Wójta Gminy Przeciszów

Obwieszczenie Wójta Gminy Przeciszów Czwartek, 7 maja 2020 Obwieszczenie Wójta Gminy Przeciszów dot. planowanego przedsięwzięcia polegającego na "Wydobywaniu kopaliny ze złoża kruszywa naturalnego "Przeciszów".

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Katowicach

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Katowicach Środa, 6 maja 2020 Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Katowicach dot. przedsięwzięcia pn.: "Prace na liniach kolejowych nr 132, 138, 147, 161, 180, 654, 655, 657, 658, 699 na odcinku Gliwice-Bytom-Chorzów Stary-Mysłowice Brzezinka-Oświęcim oraz Dorota-Mysłowice Brzezinka".

Zawiadomienie Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie

Zawiadomienie Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie Poniedziałek, 27 kwietnia 2020 Zawiadomienie dot. przedsięwzięcia pn: "Budowa gazociągu wysokiego ciśnienia DN700 MOP 8,4 MPa relacji Oświęcim-Tworzeń (m.Sławków) wraz z Systemową Stacją Redukcyjno-Pomiarową Oświęcim w ramach inwestycji "Budowa gazociągu Skoczów-Komorowice-Oświęcim-Tworzeń wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi na terenie województwa małopolskiego i śląskiego.

archiwum wiadomości