OSPR – środki na tegoroczne inwestycje

OSPR – środki na tegoroczne inwestycje Wtorek, 16 maja 2023 Wójt Mirosław Smolarek i skarbnik gminy Oświęcim Jacek Soboń podpisali 16 maja umowy dotyczące finansowania w bieżącym roku inwestycji w ramach Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego.

Babice: modernizacja odcinka ul. Zamkniętej

Babice: modernizacja odcinka ul. Zamkniętej Czwartek, 2 marca 2023 2 marca została odebrana inwestycja polegająca na przebudowaniu odcinka ulicy Zamkniętej w Babicach. Zadanie o wartości prawie 90 tys. zł zostało w większości sfinansowane ze środków sołeckich.

Dwory Drugie: przebudowa odcinka ul. Białej

Dwory Drugie: przebudowa odcinka ul. Białej Czwartek, 2 marca 2023 Modernizacja ok. 60-metrowego odcinka ulicy Białej w Dworach Drugich kosztowała niemal 70 tys. zł. Inwestycja została częściowo sfinansowana ze środków sołeckich.

Konsultacje społeczne w związku z projektowaniem gazociągu Skoczów – Komorowice – Oświęcim

Konsultacje społeczne w związku z projektowaniem gazociągu Skoczów – Komorowice – Oświęcim Środa, 15 lutego 2023 Operator gazociągów przesyłowych Gaz-System S.A. zaprasza na konsultacje społeczne, które odbędą się 23 lutego 2023 roku w godz. 09:00 – 12:30 w Urzędzie Gminy Oświęcim ul. Zamkowa 12, 32-600 Oświęcim - Sala sesyjna - III piętro.

Ul. Bukowa zamknięta dla ruchu od 03.01.2023 r.

Ul. Bukowa zamknięta dla ruchu od 03.01.2023 r. Czwartek, 29 grudnia 2022 W związku z realizacja inwestycji "Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Bukowej w Brzezince" wykonawca prac informuje, że odcinek drogi na którym będą prowadzone prace będzie wyłączony z ruchu pojazdów. Utrudnienia potrwają do czerwca 2023 r.

Zaborze: kanalizacja sanitarna na Borowcu

Zaborze: kanalizacja sanitarna na Borowcu Piątek, 9 grudnia 2022 Budowę kanalizacji sanitarnej w odcinku ulicy Borowiec oraz w ulicy Brzezina na Zaborzu rozpoczęto w maju. 9 grudnia wójt Mirosław Smolarek podpisał protokół odbioru robót.

Rajsko: przebudowany odcinek ul. Prostej

Rajsko: przebudowany odcinek ul. Prostej Piątek, 2 grudnia 2022 Zakończono modernizację ponad 300-metrowego odcinka ulicy Prostej w Rajsku. Inwestycja kosztowała prawie 350 tys. złotych.

Stawy Grojeckie: przebudowany odcinek Beskidzkiej

Stawy Grojeckie: przebudowany odcinek Beskidzkiej Czwartek, 1 grudnia 2022 Zakończono przebudowę kolejnego odcinka ulicy Beskidzkiej (droga wojewódzka nr 948) w Stawach Grojeckich. Odbioru robót dokonano 1 grudnia.

Brzezinka: kanalizacja sanitarna na ulicy Torowej

Brzezinka: kanalizacja sanitarna na ulicy Torowej Środa, 30 listopada 2022 Nowy odcinek sieci kanalizacji sanitarnej o łącznej długości ok. 300 metrów objął ulicę Torową i fragment ulicy Górniczej. Inwestycję odebrano 29 listopada.

Doświetlone przejścia na drodze krajowej

Doświetlone przejścia na drodze krajowej Czwartek, 24 listopada 2022 Przejścia dla pieszych przez ulicę Długą we Włosienicy i przez Zatorską na Zaborzu zostały doświetlone dzięki porozumieniu, które gmina Oświęcim zawarła z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad.

archiwum wiadomości