Ulica Tyszkiewicza w Porębie Wielkiej po remoncie

Ulica Tyszkiewicza w Porębie Wielkiej po remoncie Środa, 15 listopada 2023 W poniedziałek 12 listopada, z udziałem wójta gminy Oświęcim, Mirosława Smolarka, starosty oświęcimskiego Andrzeja Skrzypińskiego, wicestarosty Pawła Kobielusza oraz wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Oświęcimiu Piotra Śreniawskiego odebrano prawie kilometrowy odcinek ulicy Tyszkiewicza w Porębie Wielkiej.

Konsultacje w sprawie remontu ul. Załawie

Konsultacje w sprawie remontu ul. Załawie Środa, 25 października 2023 Konsultacje w sprawie remontu ulicy Załawie
25 października 2023 godz. 17:00 Dom Ludowy w Babicach.

Otwarcie nowego przedszkola w Brzezince

Otwarcie nowego przedszkola w Brzezince Piątek, 20 października 2023 Uroczyste i oficjalne otwarcie nowego przedszkola w Brzezince odbyło się 20 października. Przemówienia i występy poprzedziły przecięcie wstęgi i zwiedzanie budynku, z którego dzieci korzystają już od kilku tygodni.

Babice: ul. Zamknięta po remoncie

Babice: ul. Zamknięta po remoncie Poniedziałek, 28 sierpnia 2023 Zmodernizowany został kolejny odcinek ulicy Zamkniętej w Babicach. Był to drugi etap remontu tej gminnej drogi. Roboty zostały odebrane 28 sierpnia.

Kanalizacja w Brzezince – umowa z wykonawcą

Kanalizacja w Brzezince – umowa z wykonawcą Piątek, 25 sierpnia 2023 25 sierpnia w Urzędzie Gminy Oświęcim została zawarta umowa z wykonawcą budowy kanalizacji sanitarnej w Brzezince, wzdłuż ulic Anny Chrostek, Brzozowej, Czarnej i Kolejowej.

Remonty gminnych dróg w Dworach Drugich, Włosienicy i Zaborzu

Remonty gminnych dróg w Dworach Drugich, Włosienicy i Zaborzu Piątek, 18 sierpnia 2023 18 sierpnia zostały odebrane prace remontowe na trzech gminnych drogach: ulicy Nagietkowej w Dworach Drugich, Bukowej we Włosienicy i Krótkiej na Zaborzu.

Brzezinka: kanalizacja na ul. Bukowej

Brzezinka: kanalizacja na ul. Bukowej Piątek, 11 sierpnia 2023 Kanalizacja sanitarna została wybudowana na całej długości ulicy Bukowej w Brzezince. Inwestycja została odebrana 10 sierpnia.

Przedszkole w Brzezince – przegląd prac budowlanych

Przedszkole w Brzezince – przegląd prac budowlanych Środa, 9 sierpnia 2023 W nowym przedszkolu w Brzezince trwają końcowe poprawki i szlify. Pozwolenie na użytkowanie jest prawomocne, więc budynek czeka już na nowy rok szkolny. 8 sierpnia miał miejsce przegląd prac budowlanych.

Brzezinka: odcinki ulic Ofiar Faszyzmu i Niwy przebudowane

Brzezinka: odcinki ulic Ofiar Faszyzmu i Niwy przebudowane Środa, 28 czerwca 2023 Rozpoczęta w ubiegłym roku modernizacja odcinków ulic Ofiar Faszyzmu i Niwy w Brzezince dobiegła końca. W komisji dokonującej odbioru robót 27 czerwca gminę Oświęcim reprezentowali wójt Mirosław Smolarek oraz radni Andrzej Ryszka i Zbigniew Krzemień.

OSPR – środki na tegoroczne inwestycje

OSPR – środki na tegoroczne inwestycje Wtorek, 16 maja 2023 Wójt Mirosław Smolarek i skarbnik gminy Oświęcim Jacek Soboń podpisali 16 maja umowy dotyczące finansowania w bieżącym roku inwestycji w ramach Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego.

archiwum wiadomości