Ul. Bukowa zamknięta dla ruchu od 03.01.2023 r.

Ul. Bukowa zamknięta dla ruchu od 03.01.2023 r. Czwartek, 29 grudnia 2022 W związku z realizacja inwestycji "Budowa kanalizacji sanitarnej w ul. Bukowej w Brzezince" wykonawca prac informuje, że odcinek drogi na którym będą prowadzone prace będzie wyłączony z ruchu pojazdów. Utrudnienia potrwają do czerwca 2023 r.

Zaborze: kanalizacja sanitarna na Borowcu

Zaborze: kanalizacja sanitarna na Borowcu Piątek, 9 grudnia 2022 Budowę kanalizacji sanitarnej w odcinku ulicy Borowiec oraz w ulicy Brzezina na Zaborzu rozpoczęto w maju. 9 grudnia wójt Mirosław Smolarek podpisał protokół odbioru robót.

Rajsko: przebudowany odcinek ul. Prostej

Rajsko: przebudowany odcinek ul. Prostej Piątek, 2 grudnia 2022 Zakończono modernizację ponad 300-metrowego odcinka ulicy Prostej w Rajsku. Inwestycja kosztowała prawie 350 tys. złotych.

Stawy Grojeckie: przebudowany odcinek Beskidzkiej

Stawy Grojeckie: przebudowany odcinek Beskidzkiej Czwartek, 1 grudnia 2022 Zakończono przebudowę kolejnego odcinka ulicy Beskidzkiej (droga wojewódzka nr 948) w Stawach Grojeckich. Odbioru robót dokonano 1 grudnia.

Brzezinka: kanalizacja sanitarna na ulicy Torowej

Brzezinka: kanalizacja sanitarna na ulicy Torowej Środa, 30 listopada 2022 Nowy odcinek sieci kanalizacji sanitarnej o łącznej długości ok. 300 metrów objął ulicę Torową i fragment ulicy Górniczej. Inwestycję odebrano 29 listopada.

Doświetlone przejścia na drodze krajowej

Doświetlone przejścia na drodze krajowej Czwartek, 24 listopada 2022 Przejścia dla pieszych przez ulicę Długą we Włosienicy i przez Zatorską na Zaborzu zostały doświetlone dzięki porozumieniu, które gmina Oświęcim zawarła z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad.

Broszkowice i Brzezinka: nowe nawierzchnie w centrach sołectw

Broszkowice i Brzezinka: nowe nawierzchnie w centrach sołectw Wtorek, 22 listopada 2022 21 listopada zostały odebrane prace zrealizowane w ramach zadania pod nazwą "Wykonanie nawierzchni brukowych w sołectwach Broszkowice i Brzezinka".

Nowe ogrzewanie szkoły w Grojcu

Nowe ogrzewanie szkoły w Grojcu Piątek, 4 listopada 2022 Szkoła w Grojcu jest od tej jesieni ogrzewana gazem. Przejście z węgla na błękitne paliwo wymagało wybudowania kotłowni i zmodernizowania instalacji. Inwestycja została odebrana 3 listopada.

Nadbudowa szkoły w Babicach – zakończono prace budowlane

Nadbudowa szkoły w Babicach – zakończono prace budowlane Czwartek, 27 października 2022 Roboty związane z budową drugiego piętra szkoły w Babicach dobiegły końca. Rozpoczęta zeszłego lata inwestycja objęła nadbudowę szkolnego budynku, jego termomodernizację wraz salą gimnastyczną oraz przebudowę dziedzińca sąsiadującego z boiskami.

archiwum wiadomości