Zaborze: przebudowany odcinek Polnej

Zaborze: przebudowany odcinek Polnej Czwartek, 25 sierpnia 2022 Zakończono przebudowę odcinka ulicy Polnej, od Rolniczej do Jaworowej, wraz z budową kanalizacji deszczowej.

Włosienica: drogowe inwestycje na Bernasia i Okrężnej

Włosienica: drogowe inwestycje na Bernasia i Okrężnej Czwartek, 25 sierpnia 2022 Odcinki dwóch gminnych dróg – ulic Bernasia i Okrężnej – zostały wyremontowane w ostatnich tygodniach. Odbiór robót miał miejsce 25 sierpnia.

Rozbudowa szkoły w Grojcu – umowa z wykonawcą

Rozbudowa szkoły w Grojcu – umowa z wykonawcą Środa, 17 sierpnia 2022 17 sierpnia wójt Mirosław Smolarek i przedstawiciele spółki Inveco zawarli umowę dotyczącą rozbudowy szkolnego budynku w Grojcu.

Przebudowa DW 948 – ul. Beskidzka w Grojcu na odcinku od ul. M. Radziwiłł w kierunku Kęt.

Przebudowa DW 948 – ul. Beskidzka w Grojcu na odcinku od ul. M. Radziwiłł w kierunku Kęt. Piątek, 5 sierpnia 2022 Do 28 października r. będą trwały roboty drogowe obejmujące przebudowę DW 948 – ul. Beskidzka w m. Grojec w granicach istniejącego pasa drogowego poprzez budowę chodnika wraz z odwodnieniem oraz oświetleniem na odc. 015 od km 4+522 do km 5+570- Etap I (odc. 015 km 4+522- 4+852) – tj. na odcinku od ul. M. Radziwiłł w kierunku Kęt.

Spotkanie dotyczące przebudowy ul. Wadowickiej w Porębie Wielkiej

Spotkanie dotyczące przebudowy ul. Wadowickiej w Porębie Wielkiej Wtorek, 5 lipca 2022 Powiat Oświęcimski w związku z podjętymi pracami projektowymi, zaprasza mieszkańców ul. Wadowickiej w Porębie Wielkiej na spotkanie, które odbędzie się w dniu 12.07.2022 r. w godzinach 13:00-17:00 w sali w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej.

Grojec: przebudowa odcinka ul. Kółkowej

Grojec: przebudowa odcinka ul. Kółkowej Piątek, 24 czerwca 2022 Modernizacja ok. 250-metrowego odcinka ul. Kółkowej, od ulicy Marii Radziwiłł w kierunku południowym, kosztowała prawie 115 tys. zł.

Łazy: ul. Puściny zmodernizowana

Łazy: ul. Puściny zmodernizowana Czwartek, 23 czerwca 2022 Ul. Puściny w Łazach (sołectwo Grojec) została wyremontowana na ponad półkilometrowym odcinku. Inwestycja została odebrana 23 czerwca.

Grojec: bezpieczniejsza droga do szkoły

Grojec: bezpieczniejsza droga do szkoły Piątek, 3 czerwca 2022 Rozbudowa odcinka Alei Ogrodowej wraz z budową ronda dla szkolnych autobusów to inwestycja, którą rozpoczęto zeszłorocznej jesieni. Prace zakończono w maju. Odbiór robót miał miejsce 2 czerwca.

Poręba Wielka: ulica Zalesie po remoncie

Poręba Wielka: ulica Zalesie po remoncie Czwartek, 2 czerwca 2022 Prawie półkilometrowy odcinek ulicy Zalesie w Porębie Wielkiej został przebudowany.

Oświęcimski Strategiczny Program Rządowy – tegoroczne dotacje

Oświęcimski Strategiczny Program Rządowy – tegoroczne dotacje Poniedziałek, 30 maja 2022 30 maja w Krakowie zostały zawarte umowy dotyczące finansowania w bieżącym roku inwestycji w Brzezince. Zakończenie tych przedsięwzięć zaplanowano na lata 2023-2024.

archiwum wiadomości