Altana w Brzezince

Altana w Brzezince Środa, 11 grudnia 2019 W Brzezince, obok przedszkola i budynku, w którym mieszczą się biblioteka i biuro sołtysa, stanęła altana.

Budynek w Harmężach po remoncie

Budynek w Harmężach po remoncie Środa, 4 grudnia 2019 W listopadzie zakończono rozpoczęty latem remont budynku gminnego przy ulicy Borowskiego. Mieści się w nim LKS Korona Harmęże. Gruntowna naprawa dachu i poddasza kosztowała ok. 350 tys. zł.

UWAGA! Wydłużenie terminu zamknięcia ulic Ofiar Faszyzmu i Męczeństwa Narodów

UWAGA! Wydłużenie terminu zamknięcia ulic Ofiar Faszyzmu i  Męczeństwa Narodów Piątek, 29 listopada 2019 Ul. Ofiar Faszyzmu, będzie całkowicie zamknięta dla ruchu na skrzyżowaniu i w okolicy skrzyżowania z ul. Jakubowskiego. Ul. Męczeństwa Narodów będzie całkowicie zamknięta dla ruchu w miejscu przecięcia się z historycznymi torami. Termin całkowitego jednoczesnego zamknięcia ww. odcinków dróg: 20/11/2019 – 06/12/2019

Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego

Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego Wtorek, 26 listopada 2019 Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego dotyczące zadania: budowa gazociągu wysokiego cienienia, o średnicy DN500 relacji Skoczów-Komorowice-Oświęcim.

Inwestycja w szkole w Grojcu

Inwestycja w szkole w Grojcu Środa, 20 listopada 2019 Nowe okna i drzwi w budynku Szkoły Podstawowej w Grojcu kosztowały prawie 39 tys. złotych. Najważniejsza zmiana dotyczy sali gimnastycznej. Lepsza wentylacja poprawiła warunki, w jakich ćwiczą uczniowie.

UWAGA! Fragmenty ulic Ofiar Faszyzmu i Męczeństwa Narodów będą całkowicie zamknięte dla ruchu

UWAGA! Fragmenty ulic Ofiar Faszyzmu i  Męczeństwa Narodów będą całkowicie zamknięte dla ruchu Wtorek, 19 listopada 2019 Ul. Ofiar Faszyzmu, będzie całkowicie zamknięta dla ruchu na skrzyżowaniu i w okolicy skrzyżowania z ul. Jakubowskiego. Ul. Męczeństwa Narodów będzie całkowicie zamknięta dla ruchu w miejscu przecięcia się z historycznymi torami. Termin całkowitego jednoczesnego zamknięcia ww. odcinków dróg: 20/11/2019 – 30/11/2019

Zaborze: Pod Dębem i Akacjowa po remontach

Zaborze: Pod Dębem i Akacjowa po remontach Czwartek, 7 listopada 2019 W październiku został przeprowadzony remont na ulicach: Pod Dębem i Akacjowej. Inwestycje odebrano 4 listopada.

Kompleks sportowo-rekreacyjny w Babicach jest gotowy

Kompleks sportowo-rekreacyjny w Babicach jest gotowy Poniedziałek, 4 listopada 2019 31 października na terenie Szkoły Podstawowej w Babicach miał miejsce odbiór techniczny obiektu, na który składają się boiska, plac zabaw i altana z pomieszczeniem gospodarczym.

Czy przebudowa skrzyżowania w Grojcu rozwiąże wszystkie problemy?

Czy przebudowa skrzyżowania w Grojcu rozwiąże wszystkie problemy? Czwartek, 24 października 2019 Trwa modernizacja skrzyżowania ulic Beskidzkiej, Czajki i Kazimierza Jagiellończyka w Grojcu. Pojawiają się krytyczne opinie – według niektórych mieszkańców przebudowa nie dość, że nie rozwiązuje wszystkich problemów, to jeszcze stwarza nowe. Wójt Mirosław Smolarek zaprosił na wizję w terenie pracowników instytucji zaangażowanych w tę inwestycję.

Rajsko: altana na terenach rekreacyjnych

Rajsko: altana na terenach rekreacyjnych Piątek, 4 października 2019 Kolejny etap budowy miejsca sportowo-parkowo-rekreacyjnego został zakończony we wrześniu, a odebrany 2 października. Na terenie sąsiadującym z boiskiem LKS-u stanęła altana.

archiwum wiadomości