Krok w stronę modernizacji ul. Oświęcimskiej w Dworach Drugich

Krok w stronę modernizacji ul. Oświęcimskiej w Dworach Drugich Piątek, 24 maja 2024 Dziś w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu podpisana została umowa na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie modernizacji drogi powiatowej nr 1895K ul. Nadwiślańska w Oświęcimiu i ul. Oświęcimskiej w Dworach Drugich.

Nowy chodnik wzdłuż ul. Suskiego we Włosienicy

Nowy chodnik wzdłuż ul. Suskiego we Włosienicy Środa, 15 maja 2024 Roboty na ponad 300-metrowym odcinku ulicy Suskiego zostały odebrane 15 maja. Inwestycja objęła budowę chodnika, a także przejścia dla pieszych i kanalizacji deszczowej oraz przebudowę jezdni i zjazdów na posesje.

Zmodernizowane place zabaw

Zmodernizowane place zabaw Czwartek, 9 maja 2024 Zaraz po wielkiej majówce, między 6 a 9 maja zostały odebrane inwestycje, które ucieszą dzieci i rodziców. W Porębie Wielkiej wybudowano nowy plac zabaw, a w czterech kolejnych sołectwach zmodernizowano istniejące.

Otwarcie nowej części szkoły w Grojcu

Otwarcie nowej części szkoły w Grojcu Poniedziałek, 8 kwietnia 2024 Współgospodarzami uroczystości 5 kwietnia, która rozpoczęła się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Grojcu, byli wójt Mirosław Smolarek i dyrektor Katarzyna Mendyk.

OSPR – umowy na tegoroczne zadania

OSPR – umowy na tegoroczne zadania Poniedziałek, 8 kwietnia 2024 5 kwietnia zostały zawarte umowy dotyczące finansowania w bieżącym roku inwestycji realizowanych w ramach Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego.

Powiatówka przez Porębę i Włosienicę wyremontowana

Powiatówka przez Porębę i Włosienicę wyremontowana Środa, 3 kwietnia 2024 Ulica Grottgerówka w Porębie Wielkiej i odcinek ulicy Sośnina we Włosienicy zostały wyremontowane. Stanowią one fragment drogi powiatowej. W odbiorze inwestycji 2 kwietnia uczestniczyli samorządowcy z gminy Oświęcim.

Kolejne drogi powiatowe w naszej gminie zostaną wyremontowane

Kolejne drogi powiatowe w naszej gminie zostaną wyremontowane Czwartek, 28 marca 2024 Dzisiaj w starostwie powiatowym starosta Andrzej Skrzypiński i wicestarosta Paweł Kobielusz podpisali umowy z wykonawcą zadania, właścicielem firmy Drog-Bud w Spytkowicach, Franciszkiem Frycem na remont kolejnych odcinków dróg powiatowych w pięciu gminach naszego powiatu.

Inwestycje dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy

Inwestycje dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy Wtorek, 5 marca 2024 Mamy dobrą wiadomość dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy! Dzisiaj rozpoczęły się prace w ramach zadania inwestycyjnego pn. Budowa placu zabaw w miejscowości Poręba Wielka.

Nowe okna w Samorządowym Przedszkolu w Porębie Wielkiej

Nowe okna w Samorządowym Przedszkolu w Porębie Wielkiej Poniedziałek, 18 grudnia 2023 Dzisiaj miał miejsce odbiór nowo zamontowanych okien w Samorządowym Przedszkolu w Porębie Wielkiej.

Podpisano umowę na przebudowę ul. Suskiego we Włosienicy

Podpisano umowę na przebudowę ul. Suskiego we Włosienicy Poniedziałek, 11 grudnia 2023 Dzisiaj w Urzędzie Gminy Oświęcim podpisana została umowa na przebudowę traktu powiatowego ul. Suskiego we Włosienicy.

archiwum wiadomości