„ZMIANA NA PLUS” ZMIANA DLA CIEBIE

„ZMIANA NA PLUS”  ZMIANA DLA CIEBIE Poniedziałek, 25 września 2017 „ZMIANA NA PLUS” ZMIANA DLA CIEBIE: uzupełnij kwalifikacje – załóż własną firmę – naucz się czegoś nowego

Zwrot podatku od stypendium

Zwrot podatku od stypendium Wtorek, 26 września 2017 Jeżeli w 2016 r. przyznano Ci i wypłacono stypendium finansowane ze środków Funduszu Pracy, to możesz wystąpić do właściwego miejscowo urzędu skarbowego z wnioskiem o stwierdzenie nadpłaty podatku dochodowego od osób fizycznych w celu otrzymania zwrotu nadpłaconej kwoty.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w biurze LGD

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w biurze LGD Czwartek, 2 listopada 2017 Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” z siedzibą w Rajsku, ogłasza nabór kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. obsługi projektów, szkoleń i doradztwa

Pozyskiwanie dotacji z funduszy europejskich - konsultacje w Urzędzie Gminy

Pozyskiwanie dotacji  z funduszy europejskich - konsultacje w Urzędzie Gminy Czwartek, 2 listopada 2017 Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Urząd Gminy Oświęcim zapraszają mieszkańców Gminy Oświęcim na konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji z funduszy europejskich. Termin dyżuru :28 listopad 2017 roku (wtorek), godz. 12.15-14.45

Kierunek Kariera

Kierunek Kariera Czwartek, 11 stycznia 2018 Jeśli chcesz otrzymać dopłatę do szkoleń komputerowych, językowych lub prawa jazdy (A, B, C, C+E), ta informacja jest dla Ciebie. Dokonaj Bilansu Kariery i skorzystaj z bonów szkoleniowych.

Konsultacje społeczne - budowa drogi w Brzezince

Konsultacje społeczne - budowa drogi w Brzezince Środa, 17 stycznia 2018 Urząd Gminy Oświęcim informuje, że w dniu 30 stycznia 2018 r. w godz. od 15:30 do 17:30 zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne w sprawie planowanego zadania inwestycyjnego pn. „Budowa drogi odbarczającej (odnoga ul. Ofiar Faszyzmu drogi powiatowej K1877 dawnej 04 104) usytuowanej na przedpolu Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Brzezince”,

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD „Dolina Soły”

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD „Dolina Soły” Środa, 17 stycznia 2018 Prezes Zarządu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” serdecznie zaprasza na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD „Dolina Soły”, które odbędzie się 31 stycznia 2018r. (środa) o godzinie 15:45 (II termin – godzina 16.00) w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Chełmku.

Szczepienia ochronne przeciwko wściekliźnie

Szczepienia ochronne przeciwko wściekliźnie Czwartek, 1 marca 2018 Na początku marca w gminie Oświęcim odbędą się terenowe szczepienia przeciwko wściekliźnie, organizowane przez Lecznicę Weterynaryjną Błonie. Poniżej tabela z harmonogramem szczepień w poszczególnych miejscowościach.

Kierunek Kariera – szkolenie dla osób pracujących

Kierunek Kariera – szkolenie dla osób pracujących Wtorek, 13 marca 2018 Bezpłatne spotkanie informacyjne dla dorosłych osób pracujących odbędzie 19 marca b.r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie w godzinach 10-12.30. Zaproszenie kierowane jest do pracujących osób dorosłych, które mieszkają lub pracują, lub uczą się na terenie województwa małopolskiego i są zainteresowane podniesieniem, zmianą, nabyciem nowych umiejętności i kompetencji lub potwierdzeniem kompetencji lub uzyskaniem kwalifikacji.

“Młodzież Zapobiega Pożarom”

“Młodzież Zapobiega Pożarom” Sobota, 14 kwietnia 2018 7 kwietnia w remizie OSP Włosienica w powiatowych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież Zapobiega Pożarom” startowało 40 druhen i druhów. W najmłodszej grupie II miejce zajął Seweryn Tyran z OSP Harmęże, w starszej zwyciężył Piotr Urbańczyk z OSP Grojec, a Bartosz Marzec z OSP Poręba Wielka był trzeci, z kolei wśród uczniów szkół ponadpodstawowych drugi był Robert Ryszka z OSP Rajsko, a trzeci Jan Jarzyna z OSP Włosienica.

Szkolenia za bony – spotkaj się z doradcą

Szkolenia za bony – spotkaj się z doradcą Czwartek, 19 kwietnia 2018 W ramach projektu "Kierunek Kariera" realizowanego przez WUP w Krakowie można uzyskać szansę na otrzymanie 87% dofinansowania do szkoleń w formie bonów. Najbliższy dyżur doradcy zawodowego w Oświęcimiu 25 kwietnia br. w godz. 13.00 - 17.00 w Galerii Książki.

Szkolenia za bony – spotkaj się z doradcą

Szkolenia za bony – spotkaj się z doradcą Poniedziałek, 11 czerwca 2018 W ramach projektu "Kierunek Kariera" realizowanego przez WUP w Krakowie można uzyskać szansę na otrzymanie 87% dofinansowania do szkoleń w formie bonów. Najbliższy dyżur doradcy zawodowego w Oświęcimiu 14 czerwca br. w godz. 13.00 - 17.00 w Galerii Książki.

Strażacy otrąbili swoje święto

Strażacy otrąbili swoje święto Poniedziałek, 7 maja 2018 Jak co roku, w pierwszą sobotę maja przez Oświęcim i okoliczne miejscowości przejechał świąteczny objazd strażaków. Kolumna wozów pożarniczych z włączonymi syrenami i kogutami odwiedziła wszystkie remizy.

Ostrzeżenie meteorologiczne - Burze z gradem

Ostrzeżenie meteorologiczne - Burze z gradem Środa, 9 maja 2018 IMGW-PIB ostrzega: prognozuje się wystąpienie miejscami, głownie na zachodzie województwa, burz z opadami deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie grad. Występowanie: od godz. 15:00 dnia 09.05.2018 do godz. 23:00 dnia 09.05.2018

Pozyskiwanie funduszy europejskich – konsultacje dla mieszkańców

Pozyskiwanie funduszy europejskich – konsultacje dla mieszkańców Poniedziałek, 14 maja 2018 Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Urząd Gminy Oświęcim zapraszają mieszkańców Gminy Oświęcim na konsultacje z tematyki pozyskiwania dotacji z Funduszy Europejskich. Dyżur odbędzie się: 16 maja 2018 roku (środa) godz. 9.00-11.30 w Urzędzie Gminy Oświęcim.

Targi Pracy

Targi Pracy Piątek, 15 czerwca 2018 W najbliższy wtorek, 19 czerwca, od 9:00 do 13:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędą się Targi Pracy. Szukasz pracy? A może po prostu nie lubisz tej, którą masz? Sprawdź oferty na Targach w OCK.

Oferta Centrum Wsparcia "KOLPING" dla osób bezrobotnych

Oferta Centrum Wsparcia Wtorek, 24 lipca 2018 Centrum Wsparcia "KOLPING" w Oświęcimiu zaprasza do skorzystania z ofert projektu: Po 50-tce aktywnie na rynku pracy oraz Aktywni i samodzielni 30+.

Edukacyjna Gmina Małopolski – głosowanie

Edukacyjna Gmina Małopolski – głosowanie Poniedziałek, 3 września 2018 W plebiscycie organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy ruszyło głosowanie. Potrwa do 16 września i pomoże wyłonić samorząd, który zdobędzie Grand Prix “Edukacyjna Gmina Małopolski 2018”.

Projekty unijne w Gminie Oświęcim

Projekty unijne w Gminie Oświęcim Piątek, 21 września 2018 Jak zachęcać mieszkańców i przedsiębiorców do korzystania z projektów unijnych oraz co mogą zrobić dla ich promocji sołtysi – zastanawiali się w czwartek 13 września Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Edyta Klimowska–Bobula i Wójt Gminy Oświęcim Albert Bartosz.

Kierunek Kariera – szkolenie dla osób pracujących

Kierunek Kariera – szkolenie dla osób pracujących Piątek, 5 października 2018 Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje Projekt Kierunek Kariera, który umożliwia pracującym mieszkańcom Małopolski otrzymanie dofinansowania (w formie bonów szkoleniowych) do szkoleń komputerowych, językowych, prawa jazdy oraz szkoleń z zakresu zarządzania projektami. Bezpłatne spotkanie informacyjne odbędzie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu 10 października, w godzinach 13.00-18.00.

archiwum wiadomości