Mobilne Punkty Spisowe w gminie Oświęcim

Mobilne Punkty Spisowe w gminie Oświęcim Środa, 8 września 2021 Przyjdź i spisz się u rachmistrza podczas dyżuru

Mobilny punkt spisowy NSP 2021 w gminie Oświęcim

Mobilny punkt spisowy NSP 2021 w gminie Oświęcim Czwartek, 2 września 2021 W najbliższą sobotę 4 września 2021 oraz poniedziałek 6 września 2021 w Grojcu mieszkańcy będą mogli spisać się bezpośrednio u rachmistrza w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań.

Mobilne punkty spisowego NSP 2021 w gminie Oświęcim

Mobilne punkty spisowego NSP 2021 w gminie Oświęcim Wtorek, 24 sierpnia 2021 W najbliższy weekend 28 i 29 sierpnia podczas dożynek we Włosienicy i Porębie Wielkiej mieszkańcy będą mogli spisać się bezpośrednio u rachmistrza w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań!

Urząd Statystyczny w Krakowie ogłasza konkurs dla mieszkańców gmin województwa małopolskiego „Aktywni mieszkańcy w Małopolsce"

Urząd Statystyczny w Krakowie ogłasza konkurs dla mieszkańców gmin województwa małopolskiego „Aktywni mieszkańcy w Małopolsce Wtorek, 25 maja 2021 Głównym celem konkursu jest promocja NSP 2021 oraz zachęcenie mieszkańców województwa małopolskiego do aktywnego i licznego uczestnictwa w spisie. Konkurs adresowany jest do wszystkich mieszkańców województwa, którzy poprzez udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021, mają możliwość wypromowania swojej gminy oraz wsparcia znajdujących się na jej terenie jednostek oświatowo-kulturalnych.

Powołanie Gminnego Biura Spisowego w Gminie Oświęcim

Powołanie Gminnego Biura Spisowego w Gminie Oświęcim Poniedziałek, 25 stycznia 2021 W dniu 25 stycznia 2021r. powołane zostało Gminne Biuro Spisowe w Gminie Oświęcim ...