Uchwała Zarządu Województwa Małopolskiego w sprawie aktualizacji wpisu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Oświęcim

Uchwała Zarządu Województwa Małopolskiego w sprawie aktualizacji wpisu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Oświęcim Czwartek, 17 października 2019 Uchwała NR 897/19 Zarządu Województwa Małopolskiego z dnia 23 maja 2019 r. w sprawie aktualizacji wpisu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Tarnowa na lata 2017 - 2022 oraz Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Oświęcim na lata 2016 – 2023 do Wykazu programów rewitalizacji gmin województwa małopolskiego.

Uchwała Rady Gminy Oświęcim w sprawie zmiany Gminnego Programu Rewitalizacji

Uchwała Rady Gminy Oświęcim w sprawie zmiany Gminnego Programu Rewitalizacji Czwartek, 17 października 2019 Uchwała NR VIII/66/19 Rady Gminy Oświęcim, z dnia 17 kwietnia 2019 r., w sprawie: zmiany Uchwały Nr XXXII/342/17 Rady Gminy Oświęcim z dnia 26 kwietnia 2017 roku w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Oświęcim na lata 2016-2023

Zarządzenie w sprawie zmiany składu Komitetu Rewitalizacji Gminy Oświęcim

Zarządzenie w sprawie zmiany składu Komitetu Rewitalizacji Gminy Oświęcim Czwartek, 17 października 2019 Zarządzenie NR 66/2019 Wójta Gminy Oświęcim, z dnia 13 marca 2019 r., w sprawie: zmiany składu Komitetu Rewitalizacji Gminy Oświęcim.

Zaproszenie na I posiedzenie Komitetu Rewitalizacji

Zaproszenie na I posiedzenie Komitetu Rewitalizacji Wtorek, 12 marca 2019 Wójt Gminy Oświęcim zawiadamia o zwołaniu pierwszego posiedzenia Komitetu Rewitalizacji. Posiedzenie odbędzie się 15 marca 2019 roku o godzinie 14:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy Oświęcim (ul. Zamkowa 12, 32-600 Oświęcim)

Kompleks sportowo-rekreacyjny przy szkole w Babicach

Kompleks sportowo-rekreacyjny przy szkole w Babicach Czwartek, 26 kwietnia 2018 Zapraszamy do obejrzenia felietonu TVK HD na temat inwestycji zaplanowanej w ramach rewitalizacji Babic. Na terenach Szkoły Podstawowej powstanie kompleks sportowo-rekreacyjny.

Informacja dot. objęcia działek Gminnym Programem Rewitalizacji

Informacja dot. objęcia działek Gminnym Programem Rewitalizacji Środa, 2 sierpnia 2017 W związku z potrzebą przedłożenia w kancelariach notarialnych oraz biurach nieruchomości informacji o nieobjęciu działek gminnym programem rewitalizacji, poniżej zamieszczamy do pobrania ww. informację.

Komitet Rewitalizacji Gminy Oświęcim powołany

Komitet Rewitalizacji Gminy Oświęcim powołany Wtorek, 25 lipca 2017 Zarządzeniem nr 120/2017, z dnia 25 lipca 2017 r. Wójt Gminy Oświęcim powołał Komitet Rewitalizacji Gminy Oświęcim.

Nabór członków Komitetu Rewitalizacji

Nabór członków Komitetu Rewitalizacji Środa, 12 lipca 2017 Informujemy, że do 24 lipca potrwa nabór członków Komitetu Rewitalizacji. Wszystkie niezbędne informacje oraz deklarację przystąpienia znaleźć można w niniejszym artykule.

Raport z konsultacji społecznych - rewitalizacja

Raport z konsultacji społecznych - rewitalizacja Wtorek, 11 kwietnia 2017 Zapraszamy do zapoznania się z raportem z konsultacji społecznych projektu Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Oświęcim na lata 2016-2023.

Gminny Program Rewitalizacji - zapraszamy do konsultacji

Gminny Program Rewitalizacji - zapraszamy do konsultacji Czwartek, 2 marca 2017 Zgodnie z Obwieszczeniem Wójta Gminy Oświęcim z dnia 23.02.2017 r. zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do konsultowania Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Oświęcim na lata 2016 - 2023.

Konsultacje Społeczne - projekt Gminnego Programu Rewitalizacji

Konsultacje Społeczne - projekt Gminnego Programu Rewitalizacji Czwartek, 23 lutego 2017 Zapraszamy do zapoznania się z obwieszczeniem Wójta Gminy Oświęcim dotyczącym rozpoczęcia konsultacji społecznych projektu Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Oświęcim na lata 2016-2023.

Raport z konsultacji społecznych

Raport z konsultacji społecznych Poniedziałek, 30 stycznia 2017 Zapraszamy do zapoznania się z raportem z konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Oświęcim.

Ponowienie konsultacji społecznych - wyznaczanie obszaru rewitalizacji

Ponowienie konsultacji społecznych - wyznaczanie obszaru rewitalizacji Piątek, 30 grudnia 2016 Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych mających na celu wyznaczenie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji. Ponowienie procedury uzasadnione jest koniecznością dostosowania do obecnie obowiązujących wytycznych.

Obwieszczenie - wyznaczenie obszaru zdegradowanego i rewitalizacji

Obwieszczenie - wyznaczenie obszaru zdegradowanego i rewitalizacji Piątek, 23 grudnia 2016 Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych mających na celu ponowne wyznaczenie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji. Ponowienie procedury uzasadnione jest koniecznością dostosowania do obecnie obowiązujących wytycznych.

Przystąpienie do opracowania gminnego programu rewitalizacji

Przystąpienie  do opracowania gminnego programu rewitalizacji Środa, 2 listopada 2016 Zapraszamy do zapoznania się z obwieszczeniem Wójta Gminy Oświęcim, dotyczącym podjęcia uchwały o przystąpieniu do sporządzenia Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Oświęcim na lata 2016-2023.

Rewitalizacja - podsumowanie pierwszego etapu prac

Rewitalizacja - podsumowanie pierwszego etapu prac Piątek, 30 września 2016 Zakończył się pierwszy etap prac nad Gminnym Programem Rewitalizacji, składający się z przeprowadzenia diagnozy, konsultacji społecznych oraz podjęcia uchwały o wyznaczeniu obszaru zdegradowanego oraz obszaru rewitalizacji Gminy Oświęcim.

Raport z konsultacji społecznych

Raport z konsultacji społecznych Poniedziałek, 26 września 2016 Zapraszamy do zapoznania się z raportem z konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Oświęcim.

Rewitalizacja konsultacje społeczne

Rewitalizacja konsultacje społeczne Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych mających na celu wyznaczenie obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

archiwum wiadomości