Informacja w sprawie planowanego otwarcia przedszkoli

Informacja w sprawie planowanego otwarcia przedszkoli Wtorek, 5 maja 2020 Od dnia 11 maja 2020 r. otwarte zostaną Przedszkola Samorządowe Gminy Oświęcim.

Zaproszenie na LVII sesję nadzwyczajną Rady Gminy Oswięcim

Zaproszenie na LVII sesję nadzwyczajną Rady Gminy Oswięcim Piątek, 2 grudnia 2022 Zapraszamy na Sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 5 grudnia 2022 r. o godz.15:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu ul. Główna 1.

Polowanie Koła Łowieckiego "Cyranka"

Polowanie Koła Łowieckiego Piątek, 25 listopada 2022 Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim w sprawie polowania Koła Łowieckiego "Cyranka" w dniu 3 grudnia br.

Film o św. Maksymilianie – zaproszenie na premierę

Film o św. Maksymilianie – zaproszenie na premierę Czwartek, 24 listopada 2022 "To on cię znalazł" to dokumentalny film o poszukiwaniu śladów św. Maksymiliana. Franciszkanie zapraszają na premierowy pokaz z udziałem twórców: 4 grudnia (niedziela), godz. 18.00, Centrum św. Maksymiliana w Harmężach (aula).

Zaproszenie na LVI sesję Rady Gminy Oświęcim

Zaproszenie na LVI sesję Rady Gminy Oświęcim Środa, 23 listopada 2022 Zapraszamy na sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 30 listopada 2022 r. o godz. 10:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu ul. Główna 1.

Niepodległość Pieśnią Opowiedziana

Niepodległość Pieśnią Opowiedziana Środa, 16 listopada 2022 Zespół Porębianie zaprasza na widowisko muzyczne pt. "Niepodległość Pieśnią Opowiedziana" które odbędzie się najbliższy piątek 18.11.2022 o godzinie 18:00 w sali domu ludowego w Porębie Wielkiej ul. Wadowicka 79.WSTĘP WOLNY! Serdecznie zapraszamy.

Polowanie Koła Łowieckiego "Cyranka"

Polowanie Koła Łowieckiego Środa, 16 listopada 2022 Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim w sprawie polowania Koła Łowieckiego "Cyranka" w dniu 19 listopada br.