Rajd rowerowy "Poznajemy Gminę"

Rajd rowerowy Sobota, 12 września 2020 Zapraszamy wszystkich miłośników przejażdżek rowerowych do wzięcia udziału w corocznym Rajdzie pn.: "Poznajemy Gminę" w niedzielę, 13 września.

81 rocznica Boju pod Rajskiem

81 rocznica Boju pod Rajskiem Środa, 26 sierpnia 2020 Zapraszamy delegacje do złożenia kwiatów pod pomnikiem w Rajsku. 4 września 2020 r. godz. 10:00

Jackowe Granie

Jackowe Granie Czwartek, 13 sierpnia 2020 Salezjanie zapraszają na Małopolski Festiwal "Jackowe Granie" od 15 do 17 sierpnia w Oświęcimiu – muzyczne, rodzinne i rekreacyjne imprezy ku pokrzepieniu ciała i ducha.

Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego

Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego Czwartek, 13 sierpnia 2020 Wojewoda Małopolski zawiadamia o wszczęciu postępowania administracyjnego w ramach zadania pn.: „Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlano-montażowych w ramach zadania inwestycyjnego pn.: Prace na linii kolejowej nr 93 Trzebinia – Zebrzydowice na odcinku Trzebinia – Oświęcim”.

Impreza Patriotyczna 15 sierpnia

Impreza Patriotyczna 15 sierpnia Poniedziałek, 10 sierpnia 2020 W sobotę, 15 sierpnia o godz. 14.00 we Włosienicy, przy remizie OSP rozpocznie się Impreza Patriotyczna w setną rocznicę Cudu nad Wisłą.

Ogłoszenia o przetargach na sprzedaż nieruchomości

Ogłoszenia o przetargach na sprzedaż nieruchomości Środa, 5 sierpnia 2020 Ogłoszenia o przetargach na sprzedaż nieruchomości położonych w Babicach i Zaborzu, stanowiących własność Gminy Oświęcim, zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej.

Obwieszczenie Starosty Oświęcimskiego

Obwieszczenie Starosty Oświęcimskiego Czwartek, 23 lipca 2020 Obwieszczenie Starosty Oświęcimskiego dot. możliwości udziału społeczeństwa w ponownej ocenie oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko, prowadzonej w ramach postępowania o wydanie pozwolenia na budowę, zainicjowanego wnioskiem firmy Synthos Dwory 7 dot. przedsięwzięcia pn.: "Budowa Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów w Oświęcimiu"