Dyżur prawnika odwołany

Dyżur prawnika odwołany Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 W dniu 17.04.2019 r. (środa) dyżur prawnika w Klubie Integracji Społecznej jest odwołany.

Obwieszczenie Starosty Oświęcimskiego

Obwieszczenie Starosty Oświęcimskiego Czwartek, 11 kwietnia 2019 Obwieszczenie o wydaniu 9 kwietnia 2019 r. decyzji Starosty Oświęcimskiego orzekającej o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn.: „Budowa nowej drogi dojazdowej do „Judenrampe” i „Ziemniaczarek” (przedłużenie ul. Kombatantów) łączącej ul. Ofiar Faszyzmu z ul. Piwniczną w Brzezince od km 0+016,33 do km 0+378,70”.

Zaproszenie na VIII sesję Rady Gminy Oświęcim

Zaproszenie na VIII sesję Rady Gminy Oświęcim Czwartek, 11 kwietnia 2019 Zapraszamy na sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 17 kwietnia 2019 r. o godz. 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Oświęcim

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty Środa, 10 kwietnia 2019 Egzamin ósmoklasisty w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Oświęcim zostanie zgodnie z planem przeprowadzony w dniach 15-17 kwietnia 2019 roku.

Komunikat dla Rodziców

Komunikat dla Rodziców Piątek, 5 kwietnia 2019 W związku z planowaną od 8 kwietnia do odwołania akcją protestacyjną pracowników oświaty, w której zgodnie z wynikami referendum wezmą udział wszystkie gminne szkoły podstawowe i przedszkola (za wyjątkiem przedszkola w Porębie Wielkiej) istnieje prawdopodobieństwo, iż zajęcia w tych placówkach nie będą odbywały się w normalnym trybie.

Szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie

Szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie Środa, 3 kwietnia 2019 Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 4 do 13 kwietnia 2019 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie.

Ogłoszenie o konkursie na stanowiska dyrektorów jednostek oświatowych.

Ogłoszenie o konkursie na stanowiska dyrektorów jednostek oświatowych. Wtorek, 2 kwietnia 2019 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza konkurs na stanowiska kandydata na dyrektora Szkoły Podstawowej w Babicach, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Harmężach oraz Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej w 2019 r. Termin składania ofert w CUW Rajsko do dnia 15.04.2019r. do godz. 15:00