Każdy może pomóc – Dni Dawcy Szpiku w Rajsku oraz Grojcu

Każdy może pomóc – Dni Dawcy Szpiku w Rajsku oraz Grojcu Piątek, 7 grudnia 2018 Zapraszamy na Dni Dawcy Szpiku w gminie Oświęcim: sobota, 8 grudnia 2018 roku w godzinach 8.30 – 13.30 w Rajsku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej, ul. Edukacyjna 11 oraz niedziela 9 grudnia 2018 roku w godzinach 9.30 – 14.30 w Domu Ludowym w Grojcu, ul. Główna 1.

Warsztaty Rodzinne - Ozdoby Choinkowe

Warsztaty Rodzinne - Ozdoby Choinkowe Piątek, 7 grudnia 2018 Zapraszamy rodziców i dzieci do wzięcia udziału w naszej imprezie. Podczas warsztatów wszystkie zdrowe osoby w wieku 18 - 55 lat będą mogły bezpłatnie zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych.

Dyżur prawnika w KIS zawieszony

Dyżur prawnika w KIS zawieszony Wtorek, 4 grudnia 2018 W dniu 05.12.2018 r. dyżur prawnika w Klubie Integracji Społecznej zostaje zawieszony.

Mikołaj zaprasza do Broszkowic

Mikołaj zaprasza do Broszkowic Poniedziałek, 3 grudnia 2018 Mikołaj zaprasza wszystkie dzieci z Broszkowic w piątek, 7 grudnia o godz. 17.00 do remizy OSP. Naszykował wór pełen prezentów!..

Wernisaż wystawy „Sprawcy czy ofiary?” – zaproszenie

Wernisaż wystawy „Sprawcy czy ofiary?” – zaproszenie Piątek, 30 listopada 2018 W środę 5 grudnia 2018 r., o godz. 12.00 na terenie wystawowym przy parkingu COT w Brzezince, przy ul. Męczeństwa Narodów 8 odbędzie się wernisaż wystawy „Sprawcy czy ofiary?” zorganizowanej przez Fundację „Historia Wyklęta” z Wrocławia.

Wymiana pieców i termomodernizacja – konsultacje

Wymiana pieców i termomodernizacja – konsultacje Czwartek, 29 listopada 2018 Wójt Gminy Oświęcim zaprasza na konsultacje indywidualne nt. możliwości uzyskania dofinansowania na wymianę kotłów/pieców oraz termomodernizację. Konsultacje odbędą się 7 grudnia 2018 r., w godzinach 10:00-14:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Oświęcim.

Konkurs Plastyczny i Literacki o św. Maksymilianie

Konkurs Plastyczny i Literacki o św. Maksymilianie Poniedziałek, 26 listopada 2018 Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do Powiatowego Konkursu Plastycznego i Literackiego o św. Maksymilianie. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.