Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza w dniu 5 grudnia 2019 r

Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza w dniu 5 grudnia 2019 r Czwartek, 5 grudnia 2019 Główny Inspektorat Ochrony Środowiska powiadamia o ryzyku przekroczenia w dniu dzisiejszym poziomu alarmowego pyłu zawieszonego PM10 na obszarze m.in. powiatu oświęcimskiego oraz ryzyku przekroczenia poziomu alarmowego w dniu jutrzejszym.

Bezpłatne szkolenie w Urzędzie Skarbowym

Bezpłatne szkolenie w Urzędzie Skarbowym Środa, 4 grudnia 2019 Naczelnik Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu zaprasza na bezpłatne szkolenie 9 grudnia 2019 r. Omówione zostaną podstawowe zagadnienia w zakresie opodatkowania spadków i darowizn oraz czynności cywilnoprawnych.

Bezpłatne szkolenie w Urzędzie Skarbowym

Bezpłatne szkolenie w Urzędzie Skarbowym Poniedziałek, 2 grudnia 2019 Naczelnik Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu zaprasza na bezpłatne szkolenie 6 grudnia 2019 r. Omówione zostaną podstawowe zagadnienia w zakresie opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych dochodów ze sprzedaży nieruchomości przed upływem 5 lat od nabycia.

UWAGA! Wydłużenie terminu zamknięcia ulic Ofiar Faszyzmu i Męczeństwa Narodów

UWAGA! Wydłużenie terminu zamknięcia ulic Ofiar Faszyzmu i  Męczeństwa Narodów Piątek, 29 listopada 2019 Ul. Ofiar Faszyzmu, będzie całkowicie zamknięta dla ruchu na skrzyżowaniu i w okolicy skrzyżowania z ul. Jakubowskiego. Ul. Męczeństwa Narodów będzie całkowicie zamknięta dla ruchu w miejscu przecięcia się z historycznymi torami. Termin całkowitego jednoczesnego zamknięcia ww. odcinków dróg: 20/11/2019 – 06/12/2019

Zaproszenie na posiedzenie Komisji Rady Gminy Oświęcim

Zaproszenie na posiedzenie Komisji Rady Gminy Oświęcim Czwartek, 28 listopada 2019 Zapraszamy na posiedzenie Komisji Polityki Gospodarczej i Budżetu Gminy Oświęcim, które odbędzie się w dniu 3 grudnia 2019 r. o godz. 12:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Oświęcim.

Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy

Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy Środa, 27 listopada 2019 Oświęcimskie Centrum Kultury i Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy zapraszają na Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy w niedzielę, 1 grudnia. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Lenki Kożuch, dwuletniej mieszkanki Dworów Drugich, która choruje na złośliwy nowotwór.

Konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III

Konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III Środa, 27 listopada 2019 Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach zaprasza uczniów klas I-III szkół podstawowych do udziału w konkursie „Radca prawny na Śląsku. Zawód zaufania publicznego”. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół z terenu działania Izby (wykaz jednostek samorządu terytorialnego zamieszczono w regulaminie konkursu).