Informacja w sprawie planowanego otwarcia przedszkoli

Informacja w sprawie planowanego otwarcia przedszkoli Wtorek, 5 maja 2020 Od dnia 11 maja 2020 r. otwarte zostaną Przedszkola Samorządowe Gminy Oświęcim.

Uproszczona Oferta Realizacji Zadania Publicznego - Stowarzyszenie "Szansa"

Uproszczona Oferta Realizacji Zadania Publicznego - Stowarzyszenie Wtorek, 13 lipca 2021 Stowarzyszenie Szansa z Oświęcimia złożyło wniosek na realizację zadania publicznego pn: "Wspieranie rodziny: udział dzieci z Gminy Oświęcim w zajęciach placówki wsparcia dziennego prowadzonej w formie specjalistycznej". Uwagi dotyczące oferty można składać w terminie do 7 dni od dnia zamieszczenia oferty tj. do 20.07.2021r.

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT Środa, 2 czerwca 2021 Zgodnie z Zarządzeniem Nr 24/2020 Dyrektora OKSiR z dnia 31 grudnia 2020 r. 4 czerwca 2021 roku jest dla pracowników OKSiR dniem wolnym od pracy. W związku z tym w dniu 4 czerwca (piątek) biuro OKSiR będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

Informacja o wszczęciu postępowania administracyjnego

Informacja o wszczęciu postępowania administracyjnego Poniedziałek, 31 maja 2021 Na wniosek Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie wszczęto postępowanie administracyjne w sprawie udzielenia wodnoprawnego na lokalizowanie nowych obiektów budowlanych związanych z istniejącym hydrotechnicznym obiektem budowlanym - Stopniem Wodnym Dwory,

XXXIV Sesja nadzwyczajna Rady Gminy Oświęcim - 27 maja 2021r. godz. 15:30 - relacja wideo

XXXIV Sesja nadzwyczajna Rady Gminy Oświęcim - 27 maja 2021r. godz. 15:30  - relacja wideo Środa, 26 maja 2021 Zapraszamy do obejrzenia relacji na żywo z XXXIV sesji Rady Gminy Oświęcim. Z przyczyn technicznych Sesja Rady Gminy rozpocznie się o godz. 16:00 .

Konferencja o św. Maksymilianie

Konferencja o św. Maksymilianie Piątek, 21 maja 2021 „Wychowanie w trosce o wartości. Św. Maksymilian patronem trudnych wyborów” to tytuł konferencji organizowanej 25 maja w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Ostatni miesiąc na złożenie wniosku w programie „Moja Woda” 2.0.

Ostatni miesiąc na złożenie wniosku w programie „Moja Woda” 2.0. Czwartek, 20 maja 2021 Jeszcze tylko do 10 czerwca br. będzie można składać elektroniczne wnioski do Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach drugiego, kończącego się już naboru w programie „Moja Woda”.