Informacja w sprawie planowanego otwarcia przedszkoli

Informacja w sprawie planowanego otwarcia przedszkoli Wtorek, 5 maja 2020 Od dnia 11 maja 2020 r. otwarte zostaną Przedszkola Samorządowe Gminy Oświęcim.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Oświęcimiu z dnia 4 marca 2024 dot. wezwania zarejestrowanych komitetów wyborczych Poniedziałek, 4 marca 2024 do dokonania dodatkowych zgłoszeń list kandydatów na radnych w:

Okręgu wyborczym nr 3, obejmujący: Grojec: ul. Adolfin, ul. Bagienna, ul. Beskidzka od 44 do końca (parzyste) oraz od 83 do końca (nieparzyste), ul. Kamienna, ul. Kolista, ul. Marii Radziwiłł, ul. Zerwisko

Zaproszenie na LXXIV sesję Rady Gminy Oświęcim

Zaproszenie na LXXIV sesję Rady Gminy Oświęcim Środa, 14 lutego 2024 Zapraszamy na Sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 21 lutego 2023 r., o godz.10:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu, ul. Główna 1.

Transmisja na żywo LXXIII Sesja Nadzwyczajna Rady Gminy Oświęcim

Transmisja na żywo LXXIII Sesja Nadzwyczajna Rady Gminy Oświęcim Czwartek, 8 lutego 2024 Zapraszamy do śledzenia obrad z LXXIII Sesji Nadzwyczajnej Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 08 lutego 2024r. o godz. 15:00

Zaproszenie na LXXIII sesję nadzwyczajną Rady Gminy Oswięcim

Zaproszenie na LXXIII sesję nadzwyczajną Rady Gminy Oswięcim Wtorek, 6 lutego 2024 Zapraszamy na Sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 8 lutego 2024 r. o godz.15:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu, ul. Główna 1.

Ferie z Biblioteką.

Ferie z Biblioteką. Poniedziałek, 22 stycznia 2024 Ruszamy z zapisami na ferie zimowe. Zapraszamy do nas.

Bezpieczny senior - jak nie dać się oszukać w Internecie

Bezpieczny senior - jak nie dać się oszukać w Internecie Czwartek, 18 stycznia 2024 22 stycznia br. odbędzie się bezpłatne webinarium dla seniorów i osób opiekujących się seniorami, czyli najbardziej narażonych na działania cyberprzestępców podszywających się pod pracowników instytucji finansowych.