Święto Stroju Narodowego i Ludowego w Zaborzu

Święto Stroju Narodowego i Ludowego w Zaborzu Środa, 14 sierpnia 2019 Zapraszamy wszystkich, którym podoba się polski strój narodowy i/lub ludowy, do wzięcia udziału w imprezie promującej nasze piękne ubiory. Będzie mnóstwo zabawy i dobrego jedzenia.

Burze z gradem – ostrzeżenie meteorologiczne

Burze z gradem – ostrzeżenie meteorologiczne Poniedziałek, 12 sierpnia 2019 IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne: w poniedziałek 12 sierpnia 2019 r. oraz w nocy z poniedziałku na wtorek prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 do 50 mm, lokalnie do 60 mm oraz porywami wiatru do 110 km/h. Miejscami grad.

Piknik Charytatywny w Stawach Grojeckich 10 sierpnia

Piknik Charytatywny w Stawach Grojeckich 10 sierpnia Piątek, 9 sierpnia 2019 W sobotę 10 sierpnia od godziny 16 w Stawach Grojeckich przy budynku GOPS-u czekają atrakcje Pikniku Charytatywnego. Imprezie towarzyszyć będzie zbiórka publiczna na rzecz Barbary Warzechy, nauczycielki szkoły w Zaborzu i mieszkanki Rajska wracającej do zdrowia po ciężkiej chorobie.

Piknik Charytatywny w Stawach Grojeckich

Piknik Charytatywny w Stawach Grojeckich Wtorek, 30 lipca 2019 Organizatorzy zapraszają na Piknik Charytatywny przy budynku GOPS w Stawach Grojeckich. Animacje dla dzieci, smakołyki z ziemniaków przygotowane przez restaurację Mamma Mia a przy tym będzie można wspomóc leczenie Basi Warzechy. Wójt Gminy Oświęcim objął imprezę patronatem honorowym. UWAGA NIESPODZIANKA!!! OKOŁO GODZ. 21:00 ODBĘDZIE SIĘ POKAZ LASERÓW I ŚWIATEŁ!!! ZAPRASZAMY!

Ostrzeżenie hydrologiczne - gwałtowne wzrosty stanów wody

Ostrzeżenie hydrologiczne - gwałtowne wzrosty stanów wody Wtorek, 30 lipca 2019 W związku z prognozowanymi burzami z intensywnymi opadami deszczu, w miejscach ich wystąpienia spodziewane są wzrosty poziomu wody, lokalnie gwałtowne do strefy stanów wysokich. Punktowo, w przypadku wystąpienia opadów ulewnych, mogą zostać przekroczone stany ostrzegawcze (zwłaszcza na mniejszych ciekach oraz w zlewniach zurbanizowanych).

Bezpłatne szkolenia komputerowe – "e-Xtra Kompetentni"

Bezpłatne szkolenia komputerowe – Poniedziałek, 29 lipca 2019 Zapraszamy na bezpłatne szkolenia komputerowe w ramach programu „e-Xtra Kompetentni”. Zajęcia odbywać się będą w Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu (Aleja Ogrodowa 2).

Burze – ostrzeżenie meteorologiczne

Burze – ostrzeżenie meteorologiczne Poniedziałek, 29 lipca 2019 IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne: we poniedziałek, 29 lipca 2019 r. prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 30 do 50 mm, lokalnie do 60 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.