Internetowy konkurs dla dzieci rozstrzygnięty

Internetowy konkurs dla dzieci rozstrzygnięty Środa, 25 marca 2020 Gratulujemy zwycięzcom w internetowym konkursie plastycznym dla dzieci do lat siedmiu. Zadaniem najmłoszych było narysowanie, jak spędzą Wielkanoc z najbliższymi.

Odwołane uroczystości w Harmężach

Odwołane uroczystości w Harmężach Środa, 25 marca 2020 Uroczystości związane z 79. rocznicą wysiedlenia Harmęż nie odbędą się. 27 marca zostanie odprawiona msza święta, która będzie transmitowana przez internet.

Konkurs Wielkanocny dla dzieci do lat 7.

Konkurs Wielkanocny dla dzieci do lat 7. Wtorek, 17 marca 2020 W trosce o to, by w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, dzieci nie straciły kontaktu z Biblioteką, dedykujemy najmłodszym czytelnikom konkurs plastyczny. Oczywiście konkurs internetowy:-) Czekamy na Wasze prace.

Zaproszenie na XX sesję Rady Gminy Oświęcim - godz. 16.00, 18.03.2020 r.

Zaproszenie na XX sesję Rady Gminy Oświęcim - godz. 16.00, 18.03.2020 r. Wtorek, 17 marca 2020 Uwaga! W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego XX sesja Rady Gminy Oświęcim, odbędzie się wyjątkowo o godz. 16:00 , w dniu 18 marca 2020 r, w sali sesyjnej Urzędu Gminy Oświęcim.

Komunikat z GBP w Grojcu.

Komunikat z GBP w Grojcu. Środa, 11 marca 2020 Szanowni Czytelnicy! W dniu  11 marca 2020 roku sztab kryzysowy z udziałem ministra kultury i dziedzictwa narodowego podjął zdecydowane kroki mające na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2. W związku z tym czasowo - od 12 marca do odwołania- zamknięciu podlegają

Ogłoszenie o sprzedaży drewna

Ogłoszenie o sprzedaży drewna Poniedziałek, 9 marca 2020 Wójt Gminy Oświęcim informuje, że posiada do sprzedaży drewno opałowe i tartaczne w Grojcu i Włosienicy.

LGD „Dolina Soły” zaprasza na spotkanie dot. możliwości ubiegania się o wsparcie finansowe Piątek, 28 lutego 2020 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” zaprasza na spotkanie nt. możliwości ubiegania się o wsparcie finansowe operacji z zakresów: rozwój infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, kulturalnej i sportowej oraz ochrona, promocja i rozwój produktów lokalnych oraz dziedzictwa lokalnego.