Informacja w sprawie planowanego otwarcia przedszkoli

Informacja w sprawie planowanego otwarcia przedszkoli Wtorek, 5 maja 2020 Od dnia 11 maja 2020 r. otwarte zostaną Przedszkola Samorządowe Gminy Oświęcim.

Spotkanie informacyjne LGD „Dolina Soły” – zaproszenie

Spotkanie informacyjne LGD „Dolina Soły” – zaproszenie Piątek, 14 stycznia 2022 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” zaprasza na spotkanie informacyjne nt. możliwości ubiegania się o wsparcie finansowe, które odbędzie się 18 stycznia br. o godz. 10:00 w Rajsku.

Polowanie Koła Łowieckiego "Cyranka"

Polowanie Koła Łowieckiego Piątek, 7 stycznia 2022 Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim w sprawie polowania Koła Łowieckiego "Cyranka" w dniu 15 stycznia br.

Orszak Trzech Króli – zaproszenie

Orszak Trzech Króli – zaproszenie Poniedziałek, 3 stycznia 2022 "Dziś Dzień Wesoły" – pod takim hasłem wierni przemaszerują przez Włosienicę wraz z Kacprem, Melchiorem i Baltazarem. Wymarsz spod remizy o godzinie 14.00, oczywiście 6 stycznia, w święto Trzech Króli. Parafia św. Michała Archanioła we Włosienicy zaprasza!

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT Czwartek, 23 grudnia 2021 W dniu 24.12.2021 r. biura Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, przy ul. Sportowej 9 w Brzezince będą nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy. Dyrektor i pracownicy OKSiR życzą zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt.

Życzenia świąteczne

Życzenia  świąteczne Poniedziałek, 20 grudnia 2021 Zdrowych, pełnych nadziei i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, spotkania z Tym, który zbawia, i pokoju, który płynie z takiego spotkania, oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzą Państwu – dyrektor i pracownicy OKSiR

Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy – zaproszenie

Wielki Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy – zaproszenie Piątek, 17 grudnia 2021 Już w niedzielę, 19 grudnia rękodzielnicy ze Śląska i Małopolski wystawią niepowtarzalne przedmioty, które mogą okazać się oryginalnymi prezentami pod choinkę i uczynić nadchodzące święta magicznymi.