Turniej Piłki Plażowej o Puchar Sołtysa Stawów Monowskich

Turniej Piłki Plażowej o Puchar Sołtysa Stawów Monowskich Poniedziałek, 30 lipca 2018 Zapraszamy drużyny do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Plażowej. Zapisy przed turniejem.

Obwieszczenie Starosty Oświęcimskiego - budowa drogi odbarczającej

Obwieszczenie Starosty Oświęcimskiego - budowa drogi odbarczającej Piątek, 20 lipca 2018 Obwieszczenie Starosty Oświęcimskiego dot. wszczęcia postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizacje inwestycji drogowej pn.: "Budowa drogi odbarczającej (odnoga ul. Ofiar Faszyzmu drogi powiatowej K1877 dawnej 04 104) usytuowanej na przedpolu Państwowego Muzeum Auschwitz Birkenau w Brzezince od km 0+010,56 do km 1+023,09."

Konkurs na najładniejszą dekorację dożynkową

Konkurs na najładniejszą dekorację dożynkową Piątek, 13 lipca 2018 Zapraszamy organizatorów dożynek w gminie Oświęcim do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim. Szczegóły w załącznikach.

Budowa kanalizacji w Brzezince - utrudnienia

Budowa kanalizacji w Brzezince - utrudnienia Piątek, 6 lipca 2018 W związku z prowadzonymi pracami budowlano-montażowymi związanymi z budową kanalizacji sanitarnej w ramach Projektu pn: „Budowa zbiorczej kanalizacji sanitarnej w miejscowości Brzezinka” informujemy o planowanym rozpoczęciu i kontynuacji robót oraz przewidywanych utrudnieniach z tym związanych.

Eko-szkolenie dla przedsiębiorców

Eko-szkolenie dla przedsiębiorców Piątek, 15 czerwca 2018 20 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie odbędzie się bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców z sektora mikro-, małych i średnich firm zainteresowanych dotacjami z Funduszy Europejskich na inwestycje w poprawę efektywności energetycznej przedsiębiorstwa, inwestycje w wytwarzanie energii ze źródeł odnawialnych oraz rozwój budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

Spotkanie z rodzicami

Spotkanie z rodzicami Czwartek, 14 czerwca 2018 Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Zaborzu zapraszają rodziców uczniów rozpoczynających naukę w klasie I w roku szkolnym 2018/2019 na spotkanie organizacyjno-informacyjne, które odbędzie się 19 VI 2018 r. (wtorek) o godz. 17:00.

XLVIII Sesja Rady Gminy Oświęcim - zaproszenie

XLVIII Sesja Rady Gminy Oświęcim - zaproszenie Czwartek, 14 czerwca 2018 Zapraszamy na XLVIII Sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się 20 czerwca 2018 r. o godzinie 12:00