Bal Karnawałowy dla dzieci

Bal Karnawałowy dla dzieci Środa, 20 lutego 2019 Zespół "Trojak" zaprasza dzieci w wieku do 16 lat na Bal Karnawałowy. WSTĘP WOLNY!

Uwaga! Ślisko na drogach i chodnikach

Uwaga! Ślisko na drogach i chodnikach Poniedziałek, 4 lutego 2019 Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Oświęcimiu ostrzega. Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu. Czas obowiązywania od 04.02. godz. 17.00 do 05.02. godz. 7.30.

Informacja dla podmiotów zbierających odpady komunalne

Informacja dla podmiotów zbierających odpady komunalne Czwartek, 24 stycznia 2019 Informacja dla podmiotów zbierających odpady komunalne stanowiące frakcje odpadów komunalnych: papieru, metali, tworzyw sztucznych i szkła, tj. przede wszystkim podmiotów prowadzących punkty skupu surowców wtórnych, o obowiązku sporządzenia sprawozdania.

Dobre, bo nasze – tworzenie i promocja lokalnych produktów

Dobre, bo nasze – tworzenie i promocja lokalnych produktów Wtorek, 22 stycznia 2019 Spotkanie informacyjne w ramach projektu „Dobre, bo nasze – tworzenie i promocja szlaku lokalnych produktów Doliny Soły” 30 stycznia 2019 – godz. 10.00 – sala sesyjna Urzędu Gminy Brzeszcze

Uwaga! Prognozuje się opady marznącego deszczu powodujące gołoledź

Uwaga! Prognozuje się opady marznącego deszczu powodujące gołoledź Wtorek, 15 stycznia 2019 Uwaga, prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu powodujące gołoledź. Ważność: od 20.00 w dniu 15.01 do 09.00 w dniu 16.01.

Uwaga! Ślisko na drogach

Uwaga! Ślisko na drogach Niedziela, 13 stycznia 2019 Uwaga, prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna gruntu około -3°

Obwieszczenie w sprawie terminów polowania zbiorowego

Obwieszczenie w sprawie terminów polowania zbiorowego Piątek, 11 stycznia 2019 Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim w sprawie terminów polowania zbiorowego Koła Łowieckiego "Cyranka" w Oświęcimiu, na terenie obwodu łowieckiego nr 101 w terminie 20 – 27 stycznia 2019 r.