I stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza dla Małopolski Zachodniej

I stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza dla Małopolski Zachodniej Piątek, 19 października 2018 Wojewódzki Zespół Zarządzania Kryzysowego wprowadza I stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza dla Małopolski Zachodniej na dzień 19 października 2018 r. i ostrzega o ryzyku przekroczenia poziomu dopuszczalnego dla stężenia 24-godzinnego pyłu PM10 oraz związanego z nim podwyższonego stężenia pyłu PM2,5 oraz benzo(a)pirenu w powietrzu.

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej Piątek, 12 października 2018 Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Pracownikom Oświaty ...

Piknik Rodzinny w Grojcu

Piknik Rodzinny w Grojcu Środa, 10 października 2018 Spółdzielnia Socjalna "1+1" zaprasza na Piknik Rodzinny już w tę sobotę, 13 października, od godziny 14.00. W Grojcu, przy Domu Ludowym szykuje się moc atrakcji, które połączą przyjemne z pożytecznym: symulator dachowania i zderzenia, namioty tematyczne, warsztaty ekologiczne dla dzieci i konkursy z nagrodami. Dla spragnionych hasania dzieci będzie dmuchany plac zabaw.

Koncert w Porębie Wielkiej

Koncert w Porębie Wielkiej Środa, 10 października 2018 Zapraszamy wszystkich na tegoroczny koncert zespołów: "Porębianie" i "Trojak" pod tytułem: " Niepodległość Pieśnią Opowiedziana", który odbędzie się w sali widowiskowej domu ludowego w Porębie Wielkiej 19 października 2018 r. o godz. 18:00

LIII Sesja Rady Gminy Oświęcim - zaproszenie

LIII Sesja Rady Gminy Oświęcim - zaproszenie Wtorek, 9 października 2018 Zapraszamy na LIII Sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się 17 października 2018 r. o godzinie 12:00

Różowa Wstążeczka - 13 października 2018

Różowa Wstążeczka - 13 października 2018 Wtorek, 9 października 2018 Stowarzyszenie "Amazonki Oświęcim" wraz z ZOZ Oświęcim organizuje akcję profilaktyki raka piersi "Różowa Wstążeczka". Zapraszamy 13 października 2018 roku, w godz. 8-13 do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Zamknięcie przejazdu kolejowego-drogowego w ciągu ul. Ostatni Etap w Oświęcimiu

Zamknięcie przejazdu kolejowego-drogowego w ciągu ul. Ostatni Etap w Oświęcimiu Czwartek, 4 października 2018 Zgodnie z informacją Przedsiębiorstwa Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o., w dniach 08.10.2018 r. - 12.10.2018 r. przejazd kolejowo - drogowy w ciągu ul. Ostatni Etap w Oświęcimiu (przejazd na ul. Pławską w Brzezince) będzie zamknięty, celem realizacji robót naprawczych na torze nr 1 linii kolejowej nr 93 (Trzebinia - Zebrzydowice).