Bezpłatne szkolenie – platforma ePUAP

Bezpłatne szkolenie – platforma ePUAP Czwartek, 13 czerwca 2019 Naczelnik Urzędu Skarbowego w Oświęcimiu zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne szkolenie/spotkanie informacyjne na temat: Platforma ePUAP – wysyłanie dokumentów do podmiotu publicznego przez internet z wykorzystaniem profilu zaufanego.

Zawody pożarnicze – zaproszenie

Zawody pożarnicze – zaproszenie Czwartek, 13 czerwca 2019 Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków pożarnictwa na Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 15 czerwca od godziny 9.00 na boisku w Monowicach (Oświęcim-Monowice ul. Stara Droga 12).

Zaproszenie na X sesję Rady Gminy Oświęcim

Zaproszenie na X sesję Rady Gminy Oświęcim Poniedziałek, 10 czerwca 2019 Zapraszamy na sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 18 czerwca 2019 r. o godz. 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Oświęcim.

Burze z gradem – ostrzeżenie meteorologiczne

Burze z gradem – ostrzeżenie meteorologiczne Piątek, 7 czerwca 2019 IMGW wydał ostrzeżenie meteorologiczne: w piątek, 7 czerwca 2019 r. prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu, miejscami od 20 do 30 mm oraz porywami wiatru do 65 km/h. Miejscami możliwy grad.

Miejsca parkingowe podczas Dni Gminy

Miejsca parkingowe podczas Dni Gminy Środa, 5 czerwca 2019 Zapraszamy do zapoznania się z rozmieszczeniem miejsc parkingowych podczas Dni Gminy Oświęcim w Porębie Wielkiej oraz z Regulaminem Imprezy.

Piknik w Grojcu

Piknik w Grojcu Wtorek, 4 czerwca 2019 Rada Rodziców, Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. H.Sienkiewicza w Grojcu zapraszają rodziców wraz z dziećmi na Piknik Rodzinny "W zdrowym ciele zdrowy duch" w sobotę, 8 czerwca 2019 w godz. 11.00-16.00.

Ogłoszenie o sprzedaży drewna

Ogłoszenie o sprzedaży drewna Czwartek, 30 maja 2019 Wójt Gminy Oświęcim informuje, że posiada do sprzedaży drewno po obniżonej cenie z uwagi na brak ofert kupna w pierwotnej cenie. Zainteresowani zakupem proszeni są o składanie ofert do dnia 7 czerwca br., do godz. 14.30. Drewno będzie do odebrania w sołectwie Grojec.