Informacja w sprawie planowanego otwarcia przedszkoli

Informacja w sprawie planowanego otwarcia przedszkoli Wtorek, 5 maja 2020 Od dnia 11 maja 2020 r. otwarte zostaną Przedszkola Samorządowe Gminy Oświęcim.

Informacja PGW Wody Polskie

Informacja PGW Wody Polskie Poniedziałek, 11 października 2021 Informacja o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie przepustu w miejscowości Zaborze.

Szczepienie lisów

Szczepienie lisów Wtorek, 5 października 2021 Akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie na terenie województwa małopolskiego odbędzie się w dniach od 1 do 8 października 2021 r. – informuje Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii.

Terminy polowań Koła Łowieckiego „Cyranka”

Terminy polowań Koła Łowieckiego „Cyranka” Piątek, 24 września 2021 Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim w sprawie terminów polowań Koła Łowieckiego "Cyranka" w Oświęcimiu na terenie obwodu nr 101 w dniach 2 i 9 października 2021 r.

Spotkanie dla osób zainteresowanych dofinansowaniem z programu „Czyste powietrze” Poniedziałek, 20 września 2021 Zapraszamy mieszkańców gminy Oświęcim na spotkanie informacyjne dotyczące programu „Czyste powietrze”.

Termin polowania Koła Łowieckiego „Sokół”

Termin polowania Koła Łowieckiego „Sokół” Piątek, 17 września 2021 Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim w sprawie polowania Koła Łowieckiego "Sokół" w Oświęcimiu na terenie obwodu nr 100 w dniu 25 września 2021 r.

Terminy polowań Koła Łowieckiego „Cyranka”

Terminy polowań Koła Łowieckiego „Cyranka” Czwartek, 9 września 2021 Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim w sprawie terminów polowań Koła Łowieckiego "Cyranka" w Oświęcimiu na terenie obwodu nr 101 w dniach 19-25 września 2021 r.