Konkurs na pastorałkę

Konkurs na pastorałkę Poniedziałek, 11 stycznia 2021 Jak informuje Agnieszka Rusin - kierownik Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Beskidzka” działającego w MOK w Mesznej, w tym roku nie udało się zorganizować tradycyjnego już Międzynarodowego konkursu kolęd i pastorałek pod hasłem „Beskidzka bitwa na kolędy”. Przeszkodziła w tym pandemia. W tej sytuacji, ten ambitny zespół, wychodzi z inną inicjatywą. Zorganizował konkurs na napisanie pastorałki.

Pchła Szachrajka - spektakl dla dzieci online

Pchła Szachrajka - spektakl dla dzieci online Wtorek, 17 listopada 2020 Teatr Żelazny udostępnił nieodpłatnie spektakl pt. "Pchła Szachrajka". Zachęcamy dzieci i dorosłych do obejrzenia.

Konkurs Kolęd i Pastorałek

Konkurs Kolęd i Pastorałek Poniedziałek, 16 listopada 2020 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Oświęcim do wzięcia udziału w świątecznym konkursie Kolęd i Pastorałek.

Jackowe Granie

Jackowe Granie Czwartek, 13 sierpnia 2020 Salezjanie zapraszają na Małopolski Festiwal "Jackowe Granie" od 15 do 17 sierpnia w Oświęcimiu – muzyczne, rodzinne i rekreacyjne imprezy ku pokrzepieniu ciała i ducha.

57. Tydzień Kultury Beskidzkiej „Trwajmy w tradycji”

57. Tydzień Kultury Beskidzkiej „Trwajmy w tradycji” Środa, 22 lipca 2020 Impreza rozpocznie się w sobotę, 25 lipca i potrwa 9 dni. Większość wydarzeń to prezentacje w internecie. Planowane są również imprezy plenerowe w Wiśle, Szczyrku, Żywcu i Oświęcimiu.

Koncert Folkowe klimaty – Turnioki

Koncert Folkowe klimaty – Turnioki Piątek, 10 lipca 2020 W sobotę, 11 lipca o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury, w ramach Folkowych klimatów towarzyszących 57. Tygodniowi Kultury Beskidzkiej, wystąpią "Turnioki". Wstęp na nagranie koncertu – tylko za zaproszeniami.

Festiwal Piosenki Ekologicznej

Festiwal Piosenki Ekologicznej Czwartek, 28 maja 2020 Wójt Gminy Oświęcim organizuje konkurs pn. "Festiwal Piosenki Ekologicznej".