II edycja wydarzenia Biegaj z Gminą Oświęcim

II edycja wydarzenia Biegaj z Gminą Oświęcim Środa, 21 czerwca 2023 Zapraszamy na II edycję wydarzenia - Biegaj z Gminą Oświęcim, które odbędzie się 25 czerwca (niedziela), na obiekcie sportowym LKS Poręba.

Turniej Tenisa Stołowego

Turniej Tenisa Stołowego Czwartek, 26 stycznia 2023 Zapraszamy miłośników ping ponga do wzięcia udziału w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego w sobotę 4 lutego w Grojcu. Na zwycięzców czekają nagrody.

Biegaj z gminą Oświęcim

Biegaj z gminą Oświęcim Piątek, 2 września 2022 Zapraszamy 4 września od 10.00 do 13.00 na boisko LKS Poręba, gdzie odbędzie się Charytatywny Bieg Rodzinny.

Poznajemy Gminę - Rajd Rowerowy

Poznajemy Gminę - Rajd Rowerowy Poniedziałek, 30 maja 2022 Zapraszamy miłośników jazdy na rowerze na kolejny rajd rowerowy po naszej gminie. W tym roku będzie możliwość podczas rajdu zwiedzić stałą wystawę "Klisze Pamięci" Mariana Kołodzieja u o. Franciszkanów w Harmężach (punkt 1). Może wejść grupa 30 osób o godz. 11:00. Decyduje kolejność zgłoszeń na miejscu.

Rodzinny Piknik Sportowy – ODWOŁANY

Rodzinny Piknik Sportowy – ODWOŁANY Piątek, 18 września 2020 IMPREZA ODWOŁANA Z POWODU PRZEWIDYWANEJ ZŁEJ POGODY!

Zawody "Wieżowiec 2019" – zaproszenie

Zawody Wtorek, 22 października 2019 Ochotnicza Straż Pożarna w Oświęcimiu zaprasza na zawody strażaków-ratowników z powiatów: chrzanowskiego, oświęcimskiego i wadowickiego. Zawody "Wieżowiec 2019" rozpoczną się 26 października o godz. 9.00 w Oświęcimiu, przy ul. Chemików 1.

100-lecie KS Soła Oświęcim

100-lecie KS Soła Oświęcim Piątek, 6 września 2019 Zapraszamy na obchody 100-lecia Klubu Sportowego Soła Oświęcim. Oprócz sportowych emocji na milusińskich będzie czekać mnóstwo niezwykłych atrakcji. Start w sobotę, 7 września o godz. 9.00.