Włosienica: Turniej o Puchar Sołtysa

Włosienica: Turniej o Puchar Sołtysa Środa, 29 czerwca 2022 26 czerwca na obiekcie rekreacyjno-sportowym przy ulicy Rzecznej we Włosienicy odbył się Turniej o Puchar Sołtysa w piłce nożnej i siatkowej.

75 lat LKS Iskra Brzezinka

75 lat LKS Iskra Brzezinka Poniedziałek, 27 czerwca 2022 Historia Ludowego Klubu Sportowego Iskra Brzezinka sięga 1947 roku. W pierwszą sobotę lata zawodnicy, działacze i kibice rodzinnie świętowali jubileusz 75-lecia.

"Poznajemy Gminę" – od pięciu lat

Czwartek, 9 czerwca 2022 5 czerwca amatorzy pedałowania znów ruszyli na dróżki i ścieżki Rajdu Rowerowego "Poznajemy Gminę". Tak jak w poprzednich edycjach tras było tyle, ilu uczestników. Tym razem wiodły przez sołectwa w zachodniej części naszej gminy. Zakończenie Rajdu miało miejsce późnym popołudniem w Brzezince przy siedzibie OKSiR-u.

Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Środa, 1 czerwca 2022 26 drużyn z dziesięciu jednostek OSP rywalizowało 28 maja na boisku w Monowicach. Zawody rozegrano w czterech kategoriach. Zwycięstwo wywalczyły ekipy z Polanki Wielkiej, Poręby Wielkiej i – dwukrotnie – z Włosienicy.

XIX Bieg Sołecki w Zaborzu

XIX Bieg Sołecki w Zaborzu Wtorek, 31 maja 2022 28 maja na terenach wokół przedszkola w Zaborzu biegali dzieci i dorośli, dziewczęta i chłopcy, panie i panowie.

XIX Bieg Sołecki w Zaborzu

XIX Bieg Sołecki w Zaborzu Czwartek, 26 maja 2022 Zapraszamy miłośników biegania na bieg przełajowy, organizowany przez sołectwo Zaborze już po raz 19. Biegi jak zawsze w różnych kategoriach wiekowych, a na koniec bieg dla wszystkich tzw. OPEN.

Lekcja WF z Mistrzem

Lekcja WF z Mistrzem Piątek, 15 kwietnia 2022 We wtorek, 12 kwietnia w ramach projektu „Lekcja WF z Mistrzem” Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zaprosił uczniów szkół w Zaborzu i Brzezince na spotkanie z Aleksandrą Jagieło - polską siatkarką, grającą na pozycji przyjmującej, Mistrzynią Europy w 2003 i 2005 roku i wielokrotną Mistrzynią Polski.

Gminne Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt oraz chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt oraz chłopców Czwartek, 31 marca 2022 W dniu 28 marca 2022 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt oraz chłopców. Do zawodów przystąpiło sześć reprezentacji chłopców oraz sześć dziewcząt ze szkół podstawowych gminy Oświęcim. Poziom gry wszystkich drużyn stał na wysokim poziomie, a na zawodach dominowała atmosfera fair-play.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt oraz chłopców

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt oraz chłopców Środa, 23 marca 2022 W dniu 21 marca 2022 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt oraz chłopców. Do zawodów przystąpiło aż siedem reprezentacji chłopców i sześć dziewcząt. Poziom gry wszystkich drużyn stał na wysokim poziomie, a na zawodach dominowała atmosfera fair-play.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Koszykówce dziewcząt i chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Koszykówce dziewcząt i chłopców Wtorek, 8 marca 2022 Dnia 1 marca 2022 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Koszykówce dziewcząt i chłopców. Do turnieju przystąpiło aż jedenaście reprezentacji ze szkół podstawowych Gminy Oświęcim.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce dziewcząt i chłopców.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce dziewcząt i chłopców. Piątek, 4 marca 2022 W dniu 25 lutego 2022 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce dziewcząt i chłopców. Do turnieju przystąpiło aż dziesięć reprezentacji ze szkół podstawowych Gminy Oświęcim. .

Wyniki konkursu dot. sprzyjaniu rozwojowi sportu na terenie Gminy Oświęcim na rok 2022

Wyniki konkursu dot. sprzyjaniu rozwojowi sportu na terenie Gminy Oświęcim na rok 2022 Poniedziałek, 20 grudnia 2021 Wójt Gminy Oświęcim informuje o rozstrzygnięciu konkursu na udzielenie dotacji służących sprzyjaniu rozwojowi sportu na terenie Gminy Oświęcim na rok 2022

Turniej Tenisa Stołowego

Turniej Tenisa Stołowego Wtorek, 30 listopada 2021 Dnia 24 listopada 2021 roku w Szkole Podstawowej w Grojcu odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w tenisa stołowego. Do zawodów przystąpili reprezentanci Szkół Podstawowych z: Zaborza, Grojca, Harmęż oraz Brzezinki, łącznie 28 zawodników.

Dotacje na rozwój sportu na terenie gminy Oświęcim

Dotacje na rozwój sportu na terenie gminy Oświęcim Piątek, 12 listopada 2021 Wójt Gminy Oświęcim zaprasza do składania wniosków na udzielenie dotacji służących sprzyjaniu rozwojowi sportu na terenie gminy Oświęcim na 2022 rok.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w unihokeju dziewcząt oraz chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w unihokeju dziewcząt oraz chłopców Wtorek, 9 listopada 2021 Dnia, 4 listpada 2021 roku w Szkole Podstawowej w Zaborzu odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w unihokeju dziewcząt oraz chłopców.

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt grupa starsza

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt grupa starsza Piątek, 22 października 2021 Dnia 20 października 2021 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt.

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Chłopców grupa starsza

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Chłopców grupa starsza Czwartek, 21 października 2021 W dniu 19 października 2021 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców.

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Wtorek, 19 października 2021 W dniu 15 października 2021 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w halowej piłce nożnej chłopców.

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Wtorek, 19 października 2021 W dniu 11 października 2021 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w mini piłce nożnej dziewcząt.

Rajd rowerowy "Poznajemy Gminę" – nagrody

Rajd rowerowy Piątek, 24 września 2021 Nagrody dla uczestników rajdu rowerowego "Poznajemy Gminę" na pożegnanie lata zostały rozlosowane. Publikujemy listę szczęśliwców.

archiwum wiadomości