Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisa Stołowego

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisa Stołowego Piątek, 1 grudnia 2023 W dniu, 28 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej w Grojcu rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w tenisa stołowego. Zawodnicy konkurowali w kategoriach dziewcząt i chłopców, indywidualnie oraz drużynowo. Do zawodów przystąpiło łącznie 19 zawodników.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Wtorek, 21 listopada 2023 20 listopada 2023 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Unihokeju

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Unihokeju Wtorek, 14 listopada 2023 W dniu, 14 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Unihokeju.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Halowa Piłkę Nożną Chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Halowa Piłkę Nożną Chłopców Środa, 11 października 2023 Dnia, 10 października 2023 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w halowa piłkę nożną chłopców.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Środa, 11 października 2023 W dniu 6 października 2023 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt.

I edycja wydarzenia Sportowe Babice - Bieg przełajowy

I edycja wydarzenia Sportowe Babice - Bieg przełajowy Wtorek, 26 września 2023 Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich do Sołectwa Babice na wydarzenie pn. Sportowe Babice - Bieg przełajowy 7 km.

Zakończył się drugi etap rozbudowy szatni LKS Włosienica

Zakończył się drugi etap rozbudowy szatni LKS Włosienica Piątek, 21 lipca 2023 Wczoraj zakończył się drugi etap rozbudowy szatni w klubie LKS Sygnał Włosienica. Oficjalnie w obecności wójta gminy Oświęcim Mirosława Smolarka, przedstawicieli zarządu klubu oraz właścicieli głównego wykonawcy dokonano odbioru budynku.

Sportowe Wakacje z Koroną

Sportowe Wakacje z Koroną Piątek, 7 lipca 2023 Na Sportowych Wakacjach zorganizowanych już po raz trzeci przez LKS Korona bawi się 32 młodych mieszkańców Harmęż.

Turniej o Puchar Sołtysa Włosienicy

Turniej o Puchar Sołtysa Włosienicy Środa, 5 lipca 2023 2 lipca na boiskach przy ulicy Rzecznej odbyła się kolejna edycja Turnieju o Puchar Sołtysa Włosienicy. Amatorskie drużyny rywalizowały w piłce nożnej i siatkowej.

Biegaj z gminą Oświęcim – relacja

Biegaj z gminą Oświęcim – relacja Środa, 28 czerwca 2023 25 czerwca do Poręby Wielkiej zjechali biegacze na charytatywną imprezę "Biegaj z gminą Oświęcim". Na boisku LKS Poręba od rana współzawodniczyli amatorzy aktywnego wypoczynku, a tym samym czasie wolontariusze Stowarzyszenia Pozytywni namawiali ludzi dobrej woli, żeby przyłączyli się do zbiórki na rzecz chorego chłopczyka, Janka Leśniaka.

Rajd Rowerowy "Poznajemy Gminę"

Rajd Rowerowy Wtorek, 6 czerwca 2023 4 czerwca na ścieżki rowerowe wschodnich sołectw gminy Oświęcim wyruszyło kilkuset amatorów aktywnego wypoczynku. Finał imprezy miał miejsce w Grojcu w godzinach popołudniowych.

XX Bieg Sołecki w Zaborzu

XX Bieg Sołecki w Zaborzu Czwartek, 1 czerwca 2023 W ubiegłą sobotę, przy pięknej słonecznej pogodzie , miłośnicy aktywności fizycznej spotkali się na XX Biegu Sołeckim w Zaborzu. Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem wójta gminy Oświęcim Mirosława Smolarka i starosty oświęcimskiego Andrzeja Skrzypińskiego.

XX Bieg Sołecki w Zaborzu

XX Bieg Sołecki w Zaborzu Poniedziałek, 22 maja 2023 Wszystkich miłośników biegania i aktywności fizycznej zapraszamy na sobotni XX Bieg Sołecki w Zaborzu, który odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Oświęcim Mirosława Smolarka oraz Starosty Oświęcimskiego Andrzeja Skrzypińskiego.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców Poniedziałek, 15 maja 2023 15 maja 2023 roku, na boisku „Orlik” w Brzezince, rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Chłopców.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt Czwartek, 11 maja 2023 W dniu, 11 maja 2023 roku, na boisku „Orlik” w Brzezince, rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt.

Weź udział w Rajdzie Rowerowym - Poznajemy Gminę

Weź udział w Rajdzie Rowerowym - Poznajemy Gminę Środa, 31 maja 2023 Zachęcamy do wzięcia udziału w Rajdzie Rowerowym – Poznajemy Gminę, który odbędzie się 4 czerwca w ramach Święta Gminy Oświęcim.

XX Bieg Sołecki w Zaborzu

XX Bieg Sołecki w Zaborzu Środa, 10 maja 2023 Zapraszamy do udziału w dobrze już znanym wydarzeniu - XX Biegu Sołeckim w Zaborzu, który odbędzie się 27 maja na terenie przy Przedszkolu Samorządowym w Zaborzu, ul. Grojecka 54. Zapisy rozpoczną się od godziny 11:00.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Nożnej Chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Nożnej Chłopców Wtorek, 9 maja 2023 Dnia, 9 maja 2023 roku, na boisku „Orlik” w Brzezince, rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Nożnej Chłopców.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Nożnej Dziewcząt

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Nożnej Dziewcząt Piątek, 5 maja 2023 W dniu 5 maja 2023 roku, na „Orliku” w Brzezince, odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Nożnej Dziewcząt.

Sukces szachisty z gminy Oświęcim

Sukces szachisty z gminy Oświęcim Wtorek, 18 kwietnia 2023 W ubiegłą niedzielę, w Domu Kultury w Przeciszowie odbył się Jubileuszowy 5. Turniej Szachowy w Dolinie Karpia pod Patronatem Wójta Gminy Przeciszów. W wydarzeniu udział wzięli blisko 50 zawodników z Grojca, Poręby Wielkiej, Oświęcimia, Podolsza i Przeciszowa.

archiwum wiadomości