Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Nożnej Chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Nożnej Chłopców Środa, 15 maja 2024 Dnia, 13 maja 2024 roku, na kompleksie boisk „Orlik” w Brzezince odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Nożnej Chłopców.

Pobiegnij w III edycji wydarzenia Biegaj z Gminą Oświęcim

Pobiegnij w III edycji wydarzenia Biegaj z Gminą Oświęcim Wtorek, 30 kwietnia 2024 Wójt gminy Oświęcim zaprasza na III edycję charytatywnego wydarzenia Biegaj z Gminą Oświęcim, które odbędzie się 23 czerwca br. na obiekcie sportowym LKS "Poręba" w Porębie Wielkiej.

Rajd Rowerowy - Poznajemy Gminę

Rajd Rowerowy - Poznajemy Gminę Piątek, 26 kwietnia 2024 Zachęcamy do udziału w dobrze już znanym wydarzeniu sportowym i rekreacyjnym pn. Rajd Rowerowy- Poznajemy Gminę, które odbędzie się 8 czerwca br., w godzinach 9:00-16:00. Losowanie nagród odbędzie się po godzinie 17:00 na mecie w Harmężach podczas Święta Miodu 2024.

XXI Sołecki Bieg Przełajowy w Zaborzu

XXI Sołecki Bieg Przełajowy w Zaborzu Czwartek, 25 kwietnia 2024 25 maja br. w Zaborzu odbędzie się wydarzenie dla miłośników biegania, sportu i aktywności fizycznej - XXI Sołecki Bieg Przełajowy w Zaborzu.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Środa, 24 kwietnia 2024 23 kwietnia 2024 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Ręcznej

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Ręcznej Wtorek, 23 kwietnia 2024 W dniach 17 (dziewczęta) oraz 22 kwietnia (chłopcy), w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Piłce Ręcznej.

Pierwsza edycja Wiosennego Turnieju Tenisa Stołowego w Zaborzu

Pierwsza edycja Wiosennego Turnieju Tenisa Stołowego w Zaborzu Czwartek, 28 marca 2024 W ubiegły piątek, na sali gimnastycznej Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu, z inicjatywy sołtysa i rady sołeckiej zorganizowana została pierwsza edycja Wiosennego Turnieju Tenisa Stołowego, która cieszyła się niemałym zainteresowaniem.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców Wtorek, 19 marca 2024 18 marca 2024 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców. Do zawodów przystąpiło łącznie dziewięć drużyn reprezentujących Szkoły Podstawowe Gminy Oświęcim.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców Środa, 13 marca 2024 Dnia, 12 marca 2024 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców. Do zawodów przystąpiło łącznie osiem drużyn reprezentujących Szkoły Podstawowe Gminy Oświęcim.

Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego w Zaborzu

Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego w Zaborzu Wtorek, 12 marca 2024 Sołtys Zaborza wraz z Radą Sołecką oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zapraszają na Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego, który odbędzie się 22 marca (piątek) o godzinie 16:00, w sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu.

Turniej tenisa stołowego w Grojcu

Turniej tenisa stołowego w Grojcu Poniedziałek, 19 lutego 2024 Ponad pięćdziesięcioro zawodników rywalizowało w niedzielę, 18 lutego w grojeckim Domu Ludowym w dorocznym Turnieju tenisa stołowego. Zawody zostały rozegrane w trzech kategoriach wiekowych.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców Czwartek, 8 lutego 2024 Dnia, 7 lutego 2024 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców.

Zapraszamy na Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Grojcu

Zapraszamy na Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Grojcu Wtorek, 6 lutego 2024 W najbliższą niedzielę 18 lutego zapraszamy wszystkich miłośników sportu na Otwarty Turniej Tenisa Stołowego, który stał się już tradycją w Grojcu.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Koszykówce Chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Koszykówce Chłopców Piątek, 2 lutego 2024 W dniu, 2 lutego 2024 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Koszykówce Chłopców.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Koszykówce Dziewcząt

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Koszykówce Dziewcząt Środa, 31 stycznia 2024 Do zawodów przystąpiło pięć drużyn dziewczęcych reprezentujących Szkoły Podstawowe z: Rajska, Zaborza, Grojca, Babic i Brzezinki.

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisa Stołowego

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisa Stołowego Piątek, 1 grudnia 2023 W dniu, 28 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej w Grojcu rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w tenisa stołowego. Zawodnicy konkurowali w kategoriach dziewcząt i chłopców, indywidualnie oraz drużynowo. Do zawodów przystąpiło łącznie 19 zawodników.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Wtorek, 21 listopada 2023 20 listopada 2023 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Unihokeju

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Unihokeju Wtorek, 14 listopada 2023 W dniu, 14 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Unihokeju.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Halowa Piłkę Nożną Chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Halowa Piłkę Nożną Chłopców Środa, 11 października 2023 Dnia, 10 października 2023 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w halowa piłkę nożną chłopców.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Środa, 11 października 2023 W dniu 6 października 2023 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt.

archiwum wiadomości