Wyniki konkursu dot. sprzyjaniu rozwojowi sportu na terenie Gminy Oświęcim na rok 2022

Wyniki konkursu dot. sprzyjaniu rozwojowi sportu na terenie Gminy Oświęcim na rok 2022 Poniedziałek, 20 grudnia 2021 Wójt Gminy Oświęcim informuje o rozstrzygnięciu konkursu na udzielenie dotacji służących sprzyjaniu rozwojowi sportu na terenie Gminy Oświęcim na rok 2022

Turniej Tenisa Stołowego

Turniej Tenisa Stołowego Wtorek, 30 listopada 2021 Dnia 24 listopada 2021 roku w Szkole Podstawowej w Grojcu odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w tenisa stołowego. Do zawodów przystąpili reprezentanci Szkół Podstawowych z: Zaborza, Grojca, Harmęż oraz Brzezinki, łącznie 28 zawodników.

Dotacje na rozwój sportu na terenie gminy Oświęcim

Dotacje na rozwój sportu na terenie gminy Oświęcim Piątek, 12 listopada 2021 Wójt Gminy Oświęcim zaprasza do składania wniosków na udzielenie dotacji służących sprzyjaniu rozwojowi sportu na terenie gminy Oświęcim na 2022 rok.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w unihokeju dziewcząt oraz chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w unihokeju dziewcząt oraz chłopców Wtorek, 9 listopada 2021 Dnia, 4 listpada 2021 roku w Szkole Podstawowej w Zaborzu odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w unihokeju dziewcząt oraz chłopców.

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt grupa starsza

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt grupa starsza Piątek, 22 października 2021 Dnia 20 października 2021 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej dziewcząt.

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Chłopców grupa starsza

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Chłopców grupa starsza Czwartek, 21 października 2021 W dniu 19 października 2021 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców.

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Wtorek, 19 października 2021 W dniu 15 października 2021 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w halowej piłce nożnej chłopców.

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Gminne Igrzyska w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Wtorek, 19 października 2021 W dniu 11 października 2021 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w mini piłce nożnej dziewcząt.

Rajd rowerowy "Poznajemy Gminę" – nagrody

Rajd rowerowy Piątek, 24 września 2021 Nagrody dla uczestników rajdu rowerowego "Poznajemy Gminę" na pożegnanie lata zostały rozlosowane. Publikujemy listę szczęśliwców.

Zawody wędkarzy

Zawody wędkarzy Wtorek, 14 września 2021 W czwartych Zawodach Wędkarskich Samorządowców o Puchar Wójta Gminy Oświęcim najlepsza okazała się drużyna z Osieka.

Zaborze: XVIII Bieg Sołecki

Zaborze: XVIII Bieg Sołecki Niedziela, 8 sierpnia 2021 Amatorzy sportowej rywalizacji stawili się 7 sierpnia na starcie biegów przełajowych na terenie Przedszkola Samorządowego w Zaborzu.

Rajd rowerowy "Poznajemy Gminę" – nagrody

Rajd rowerowy Czwartek, 17 czerwca 2021 Nagrody dla uczestników wiosennego rajdu rowerowego "Poznajemy Gminę" zostały rozlosowane. Publikujemy listę szczęśliwców.

Turniej szachowy

Turniej szachowy Środa, 2 czerwca 2021 Gminna Biblioteka Publiczna w Przeciszowie zachęca miłośników gry w szachy do udziału w trzeciej edycji turnieju, który odbędzie się 19 czerwca 2021 roku w Domu Kultury w Przeciszowie. Zapisy odbywają się do 14 czerwca 2021 roku. Liczba miejsc uczestników ograniczona do 60 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń. Szczegóły na stronie GBP w Przeciszowie.

Porządki w grojeckim LKS-ie

Porządki w grojeckim LKS-ie Wtorek, 2 czerwca 2020 Na boisku LKS Solavia zostały zamontowane piłkochwyty. Uzupełniono też brakującą część ogrodzenia – od południowej strony stanął płot z furtką i bramą.

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt

Gminne  Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt Piątek, 21 lutego 2020 W dniu 12 lutego 2020 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”.

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Siatkówce Chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Siatkówce Chłopców Piątek, 21 lutego 2020 Dnia 17 lutego 2020 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców.

Piłkarski Turniej strażaków

Piłkarski Turniej strażaków Wtorek, 18 lutego 2020 Dziewięć zespołów stanęło do rywalizacji w zawodach 15 lutego w Rajsku. Turniej Piłki Halowej Jednostek OSP Oddziału Miejsko-Gminnego w Oświęcimiu o Puchar Wójta Gminy Oświęcim został rozegrany już szósty raz.

Jeżdżę z głową - aktualizacja

Jeżdżę z głową - aktualizacja Wtorek, 28 stycznia 2020 Uwaga! Informujemy, że nastąpiła zmiana w paragrafie 4 ust.1 Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Jeżdżę z głową” edycja 2020 oraz w załączniku nr 1 do Regulaminu – Deklaracji uczestnictwa.

Jeżdżę z głową

Jeżdżę z głową Wtorek, 21 stycznia 2020 Rusza rekrutacja do projektu „Jeżdżę z głową” edycja 2020, który jest dofinansowany ze środków budżetu Województwa małopolskiego oraz Gminy Oświęcim.

Turniej Koszykówki Chłopców

Turniej Koszykówki Chłopców Czwartek, 16 stycznia 2020 Dnia 15 stycznia 2020 roku na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców.

archiwum wiadomości