Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Siatkówce

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Siatkówce Piątek, 10 marca 2023 W dniu 9 marca 2023 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Siatkówce.

Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Oświęcim

Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Oświęcim Czwartek, 9 marca 2023 W ubiegłą sobotę, w hali sportowej w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku odbył się Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Oświęcim. W wydarzeniu udział wzięło 9 drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych: OSP Broszkowice, OSP Rajsko, OSP Harmęże, OSP Brzezinka, OSP Poręba Wielka, OSP Stawy Monowskie, OSP Włosienica, OSP Grojec i OSP Polanka Wielka.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Wtorek, 7 marca 2023 Dnia, 6 marca 2023 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce. Uczniowie startowali w kategorii dziewcząt oraz chłopców. Do zawodów przystąpiło łącznie dziesięć reprezentacji Szkół Podstawowych Gminy Oświęcim

Turniej Piłki Halowej w Zaborzu

Turniej Piłki Halowej w Zaborzu Czwartek, 9 lutego 2023 W środę 8 lutego, na sali sportowej w Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu dzieci z LKS-ów z Gmina Oświęcim brały udział w Turnieju piłki halowej.

Turniej Tenisa Stołowego w Grojcu

Turniej Tenisa Stołowego w Grojcu Poniedziałek, 6 lutego 2023 W sobotę 4 lutego został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt Czwartek, 2 lutego 2023 Dnia, 26 stycznia 2023 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt.

Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Wtorek, 22 listopada 2022 19 listopada 2022 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu przeprowadzono Miejsko-Gminne Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze chłopców oraz dziewcząt, w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Piątek, 21 października 2022 20 października 2022 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt.

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Wtorek, 18 października 2022 Dnia, 17 października 2022 roku, w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Halową Piłkę Nożną Chłopców

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Halową Piłkę Nożną Chłopców Środa, 12 października 2022 W dniu 11 października 2022 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku rozegrane zostały Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Halową Piłkę Nożną Chłopców.

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt Środa, 12 października 2022 Dnia 10 października 2022 roku, na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rajsku odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci Szkolnych w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt. Do zawodów przystąpiło sześć drużyn, rywalizujących systemem „każdy z każdym”.

Najlepsi strażacy w powiecie

Najlepsi strażacy w powiecie Czwartek, 22 września 2022 Na stadionie Centrum Sportowego w Chełmku 19 drużyn rywalizowało 17 września w dziesiątych Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych.

Finał Rajdu rowerowego w Stawach Monowskich

Finał Rajdu rowerowego w Stawach Monowskich Wtorek, 20 września 2022 Kolejna edycja Rajdu rowerowego "Poznajemy Gminę" wiodła po ścieżkach siedmiu sołectw wschodniej części gminy Oświęcim. Podsumowanie imprezy w Stawach Monowskich poprzedził turniej w siatkówce plażowej.

Rajd rowerowy "Poznajemy Gminę"

Rajd rowerowy Środa, 7 września 2022 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zaprasza do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym "Poznajemy Gminę".

Jubileusz LKS Korona Harmęże

Jubileusz LKS Korona Harmęże Wtorek, 16 sierpnia 2022 65 lat działalności świętowali 14 sierpnia kibice, zawodnicy i działacze LKS Korona Harmęże. Wójt Gminy Oświęcim objął patronatem niedzielną imprezę.

Włosienica: Turniej o Puchar Sołtysa

Włosienica: Turniej o Puchar Sołtysa Środa, 29 czerwca 2022 26 czerwca na obiekcie rekreacyjno-sportowym przy ulicy Rzecznej we Włosienicy odbył się Turniej o Puchar Sołtysa w piłce nożnej i siatkowej.

75 lat LKS Iskra Brzezinka

75 lat LKS Iskra Brzezinka Poniedziałek, 27 czerwca 2022 Historia Ludowego Klubu Sportowego Iskra Brzezinka sięga 1947 roku. W pierwszą sobotę lata zawodnicy, działacze i kibice rodzinnie świętowali jubileusz 75-lecia.

"Poznajemy Gminę" – od pięciu lat

Czwartek, 9 czerwca 2022 5 czerwca amatorzy pedałowania znów ruszyli na dróżki i ścieżki Rajdu Rowerowego "Poznajemy Gminę". Tak jak w poprzednich edycjach tras było tyle, ilu uczestników. Tym razem wiodły przez sołectwa w zachodniej części naszej gminy. Zakończenie Rajdu miało miejsce późnym popołudniem w Brzezince przy siedzibie OKSiR-u.

Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Środa, 1 czerwca 2022 26 drużyn z dziesięciu jednostek OSP rywalizowało 28 maja na boisku w Monowicach. Zawody rozegrano w czterech kategoriach. Zwycięstwo wywalczyły ekipy z Polanki Wielkiej, Poręby Wielkiej i – dwukrotnie – z Włosienicy.

XIX Bieg Sołecki w Zaborzu

XIX Bieg Sołecki w Zaborzu Wtorek, 31 maja 2022 28 maja na terenach wokół przedszkola w Zaborzu biegali dzieci i dorośli, dziewczęta i chłopcy, panie i panowie.

archiwum wiadomości