Wyprawka przedszkolaka-2018/2019

Wyprawka przedszkolaka-2018/2019 Piątek, 17 sierpnia 2018 Już czas rozpocząć przygotowania do przedszkola...

Witaj szkoło!

Witaj szkoło! Poniedziałek, 13 sierpnia 2018 Budynek nowej szkoły w Porębie Wielkiej szykuje się na przyjęcie uczniów. W sobotę, 1 września uroczyste otwarcie, festyn i zabawa, a dwa dni później inauguracja roku szkolnego 2018/2019 w nowych murach.

Zebranie dla rodziców nowych przedszkolaków!

Zebranie dla rodziców nowych przedszkolaków! Poniedziałek, 13 sierpnia 2018 Zebranie odbędzie się 3 września 2018r.o godzinie 16:00.

Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców Środa, 1 sierpnia 2018 Wykaz podręczników i ćwiczeń do nauki religii do zakupienia przez rodziców na rok szkolny 2018/2019.

zebranie

zebranie Wtorek, 31 lipca 2018 Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na pierwsze zebranie organizacyjne, które odbędzie się 31sierpnia 2018 o godzinie 17:00.

Ogłoszenie

Ogłoszenie Czwartek, 19 lipca 2018 Na mocy uchwały rady pedagogicznej od 1 września 2018 r. zostaje zniesiony obowiązek noszenia jednolitego stroju szkolnego.

Udanych wakacji!!!

Udanych wakacji!!! Niedziela, 1 lipca 2018 Z okazji wakacji wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy...

Biedronki z wizytą w bibliotece – udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”

Biedronki z wizytą w bibliotece – udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom” Niedziela, 1 lipca 2018 Dzieci z grupy Biedronki odwiedziły Gminną Bibliotekę – Filia w Brzezince. W trakcie spotkań przedszkolaki założyły kartę czytelnika, dzięki której mogły wypożyczać książeczki wykorzystywane podczas czasu na czytanie realizowanego w przedszkolu. Mogliśmy również o

Wesołych wakacji

Wesołych wakacji Sobota, 30 czerwca 2018 Wesołych wakacji, słońca, odpoczynku, przygód, bezpiecznej zabawy nad wodą w lesie lub w górach wszystkim Dzieciom i Rodzicom, życzy Rada Pedagogiczna Przedszkola.  Dziękujemy za wspólnie spędzony rok i do zobaczenia 3. września!

Zakończenie roku szkolnego w Porębie Wielkiej

Zakończenie roku szkolnego w Porębie Wielkiej Piątek, 29 czerwca 2018 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 r. Dzieci ten dzień rozpoczęły mszą świętą w kościele św. Bartłomieja, pod przewodnictwem ks. proboszcza Stanisława Sadlika. Następnie uczniowie kl. I - VII, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście zgromadzili się na sali gimnastycznej, gdzie pani dyrektor Małgorzata Bucka wręczyła nagrody książkowe dzieciom z najwyższymi wynikami w nauce.

archiwum wiadomości