Ćwiczenia gimnastyczne w grupie "Jeżyki"

Środa, 28 października 2020 23 października Jeżyki miały aktywny dzień w przedszkolu. Celem zajęć było wspomaganie oraz kształtowanie sprawności fizycznej podczas ćwiczeń gimnastycznych. Uświadamianie dzieci o korzyściach dla organizmu wynikających z ćwiczeń i zabaw ruchowych. Na koniec zajęć dzieci przechodz

Zajęcia profilaktyczno - wychowawcze

Zajęcia profilaktyczno - wychowawcze Środa, 28 października 2020 "Jestem grzeczny i kulturalny - znam czarodziejskie słowa"

Bajkowe czytanie

Bajkowe czytanie Piątek, 30 października 2020 Dziś mamy dla Was wiersze do posłuchania...

Konkurs rozstrzygnięty

Konkurs rozstrzygnięty Środa, 28 października 2020 Dziś ogłaszamy wyniki konkursu ,,Kto to mówi?"...

Zabawy maluszków

Zabawy maluszków Wtorek, 27 października 2020 W grupie naszych maluszków, miło płynie czas...

SPRINTEM DO MARATONU

SPRINTEM DO MARATONU Środa, 28 października 2020 Wyzwanie podjęte i zrealizowane...

Święto Dyni w grupie "Biedronek"

Święto Dyni w grupie Wtorek, 27 października 2020 26 października najmłodsze przedszkolaki uczestniczyły w ciekawych zabawach z dynią w roli głównej. Dzieci poznały właściwości zdrowotne dyni, smak miąższu i pestek, porównywały wygląd, kształt, wielkość, kolor różnych okazów. Odbyła się gimnastyka z dy

Dzień dyni w grupie "Jeżyki"

Dzień dyni w grupie Wtorek, 27 października 2020 26 października odbył się w grupie Jeżyki Dzień Dyni. Zajęcia zaczęliśmy od podawania dyni w koło do wierszyka ,,Jak przyjemnie i wesoła, kiedy dynia krąży w koło. Dynia tu, dynia tam, dynia krąży tu i tam.” Dzieci w tym dniu ubrane były na pomarańczowo. Odbyły się ró

Informacja dla Rodziców

Informacja dla Rodziców Poniedziałek, 26 października 2020 Drodzy Rodzice! Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Grojcu informuje...

archiwum wiadomości