Andrzejkowe wróżby Biedronek

Andrzejkowe wróżby Biedronek Piątek, 1 grudnia 2023 29 listopada dzieci poznawały zwyczaje związane z Andrzejkami. Uczestniczyły w tradycyjnym laniu wosku, z kolorowych kopert wyjmowały symboliczne przedmioty z wróżbą na przyszłość, złowione rybki skrywały wróżby dotyczące niedalekiej przyszłości, a magiczne karty podglą

Andrzejki

Andrzejki Piątek, 1 grudnia 2023 W czwartek 30.11.2023r. w młodszych klasach odbyła się zabawa andrzejkowa. Czarodzieje i wróżki z radością bawili się przy muzyce, a dzięki różnym wróżbom emocji było co niemiara

Zabawy andrzejkowe w grupie "Rybki"

Zabawy andrzejkowe w grupie Środa, 29 listopada 2023 W środę  29 listopada zorganizowano zabawy andrzejkowe. Rybki zostały zapoznane z tradycją przepowiadania przyszłości. W każdej grupie odbyły się zabawy typu: co Cię czeka w najbliższej przyszłości, jaki prezent dostaniesz od Mikołaja, kto pierwszy wyjedzie na wakacje, imię kole

Andrzejki u Jeżyków

Andrzejki u Jeżyków Środa, 29 listopada 2023 29 listopada Jeżyki wzieły udział w andrzejkach. Podczas wesołych zabaw, pełnych wróżb i magii, dzieci bawiły  się w przepowiadanie przyszłości. Wspólna zabawa zakończyła się laniem wosku i odgadywaniem znaczenia powstałej figury woskwej. Wszystkie wr&oacut

Szkolne Koło Wolontariatu

Środa, 29 listopada 2023 Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza wszystkich do wsparcia grudniowych akcji: wykonanie świątecznej ozdoby, "Paczuszka dla maluszka" -zbieramy artykuły dla niemowląt i małych dzieci (pampersy, chusteczki, słoiczki, kosmetyki i inne), "Świąteczna paczka" - zbieramy artykuły spożywcze z długim terminem ważności. Dziękujemy za wsparcie

Informacja

Informacja Wtorek, 28 listopada 2023 Informacja dla rodziców, dzieci i młodzieży od MEiN...

Logopedyczna pocztówka

Logopedyczna pocztówka Wtorek, 28 listopada 2023 Znad samego Bałtyku dotarły do nas kolejne pocztówkowe pozdrowienia...

Wystawa Body World's

Wystawa Body World's Wtorek, 28 listopada 2023 27 listopada uczniowie naszej szkoły odwiedzili wystawę Body World's w Katowicach. Naszym przewodnikiem była bardzo sympatyczna Pani Agata, która w ciekawy sposób zaznajomiła nas z tajnikami anatomii człowieka.

Grudniowe aktualności

Grudniowe aktualności Wtorek, 28 listopada 2023 Mroźny grudzień, wiele śniegu, żyzny roczek będzie w biegu...

Grudzień w Przedszkolu

Grudzień w Przedszkolu Wtorek, 28 listopada 2023 Co słychać? Co robimy w przedszkolu?...

archiwum wiadomości