Aktywne starszaki

Aktywne starszaki Środa, 23 września 2020 Nasze starszaki bardzo aktywnie spędzają każdy dzień...

DZIEŃ KROPKI

DZIEŃ KROPKI Wtorek, 15 września 2020 15 września MALUSZKI obchodziły Dzień Kropki...

"Jeżyki" witają jesień

Czwartek, 24 września 2020 Już wszystkie Jeżyki wiedzą, że JESIEŃ, to piękna pani w sukni z kolorowych liści i wianku z jarzębiny i kasztanów. Jesień to jedna z pór roku, a zauważyć ją możemy w porannych mgłach, przymrozkach, odlatujących ptakach i oczywiście w pięknych kolorowych liściach. Ten

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA Środa, 23 września 2020 Przedszkolaki z Włosienicy obchodziły Święto Pieczonego Ziemniaka...

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA Poniedziałek, 21 września 2020 Dzień Przedszkolaka, to ważna data. Nie tylko dla dzieci, ale dla całego świata...

Konkurs recytatorski „Wiersz na pożegnanie lata”

Konkurs recytatorski „Wiersz na pożegnanie lata” Środa, 23 września 2020 23 września w grupie „Kotki” odbył się konkurs recytatorski „Wiersz na pożegnanie lata”. Mieliśmy okazję posłuchać wierszy o lecie w wykonaniu: Hani, Julki, Julci, Sonii, Wiktorii, Nikolki, Martynki, Gabrysi, Maciusia, Jasia, Kuby, Szymona, Bartoszka i Franka.

Rozpoczęcie roku

Rozpoczęcie roku Czwartek, 3 września 2020 1 września 2020 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyło się uroczyste, jednak inne niż w poprzednich latach, rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021.

Uczniowie z Włosienicy z Waszą pomocą mogą wygrać LAPTOPY!

Uczniowie z Włosienicy z Waszą pomocą mogą wygrać LAPTOPY! Wtorek, 22 września 2020 Nasi drugoklasiści biorą udział w małopolskim internetowym konkursie filmowym pt. Zróbmy to sami! Mają szansę wygrać laptopy o wartości 2000 zł! Liczymy na wsparcie mieszkańców naszej gminy. Pomożecie? :) To nic trudnego! Szczegóły poniżej!

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka Wtorek, 22 września 2020 Pasowanie w naszym przedszkolu!

archiwum wiadomości