Zebranie z rodzicami

Zebranie z rodzicami Wtorek, 23 lipca 2019 Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców dzieci uczestniczących do przedszkola, oraz dzieci które są przyjęte od września na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 29 sierpnia o godz: 16:00

Wyniki egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalnych w gminie Oświęcim

Wyniki egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalnych w gminie Oświęcim Piątek, 19 lipca 2019 Do Urzędu Gminy Oświęcim dotarły dane podsumowujące wyniki egzaminów kończących gimnazja i szkoły podstawowe.

Zakończenie roku szkolnego w Porębie Wielkiej

Zakończenie roku szkolnego w Porębie Wielkiej Środa, 3 lipca 2019 19 czerwca 2019 roku zakończył się kolejny pracowity rok szkolny. Ostatni dzień w szkole, tuż przed wakacjami, rozpoczął się tradycyjnie od uroczystej mszy świętej w Kościele pod wezwaniem św. Bartłomieja w Porębie Wielkiej, a tuż po niej: uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście zebrali się w sali gimnastycznej szkoły. Uroczystość zakończenia roku szkolnego zainaugurowało przekazanie sztandaru. Następnie pani Dyrektor w swoim przemówieniu przybliżyła najważniejsze osiągnięcia uczniów oraz podziękowała rodzicom, organowi prowadzącemu, nauczycielom i pracownikom szkoły za aktywną pracę na rzecz środowiska uczniowskiego.

ZAJĘCIA W CASTORAMIE

ZAJĘCIA W CASTORAMIE Poniedziałek, 8 lipca 2019 W ostatni dzień roku szkolnego uczniowie klasy drugiej wybrali się na wycieczkę do CASTORAMY w Oświęcimiu. W czasie zajęć praktycznych każde dziecko robiło skrzyneczkę na drobiazgi i wszyscy świetnie sobie poradzili z tym niełatwym zadaniem. Były również konkursy i zabawy oraz cenne rady na wakacje. Dziękujemy pani Aldonce za świetne zajęcia! Na koniec każde dziecko otrzymało drobny upominek.

LEKCJA W BIBLIOTECE

LEKCJA W BIBLIOTECE Poniedziałek, 8 lipca 2019 Pod koniec maja uczniowie klasy drugiej ponownie odwiedzili Galerię Książki w Oświęcimiu. Tym razem wzięli udział w lekcji bibliotecznej „Lokomotywą na koniec świata i dalej”. Mieli okazję poznać kilka ciekawostek z życia autora wiersza „Lokomotywa” pana Juliana Tuwima oraz wziąć udział w ciekawych zajęciach lieracko – plastycznych.

WYCIECZKA DO PSZCZYNY

WYCIECZKA DO PSZCZYNY Poniedziałek, 8 lipca 2019 Podróż tradycyjnie odbyła się pociągiem, co jest zawsze jedną z atrakcji wycieczki. W programie było zwiedzanie Muzeum Zamkowego w Pszczynie oraz spacer po mieście i przyzamkowym parku. Wszyscy wrócili z wycieczki zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń.

Wycieczka przyrodnicza po gminie Oświęcim

Wycieczka przyrodnicza po gminie Oświęcim Poniedziałek, 8 lipca 2019 W dniu 4 lipca 2019 grupa dzieci z terenu Gminy Oświęcim wzięła udział w wycieczce przyrodniczo-edukacyjnej po terenach objętych programem Natura 2000.

Muzeum Ratusz w Oświęcimiu

Muzeum Ratusz w Oświęcimiu Środa, 26 czerwca 2019 Starszaki uczestniczyły w zajęciach w Muzeum Ratusz w Oświęcimiu...

Wianki 2019

Wianki 2019 Wtorek, 25 czerwca 2019 W dniu 25 czerwca nasze przedszkolaki, brały udział w Święcie Wianków, które odbyły się nad rzeką Macochą...

Klubik Rodzica - maj, czerwiec

Klubik Rodzica - maj, czerwiec Niedziela, 30 czerwca 2019 Gościliśmy w Klubiku Rodziców niezwykłych gości... 

archiwum wiadomości