Spotkanie z Panem Humorkiem

Spotkanie z Panem Humorkiem Sobota, 13 kwietnia 2019 - Nazywam się Pan Humorek, mam wszędzie kolorowy wzorek. Lubię z dziećmi się bawić i magiczne figle im sprawić - 12 kwietnia był dniem wyjątkowym, do przedszkola przybył niezwykły gość – Pan Humorek.

Spotkania z Tradycją Świąteczną - Wielkanoc 2019

Spotkania z Tradycją Świąteczną - Wielkanoc 2019 Wtorek, 16 kwietnia 2019 Zapraszamy do obejrzenia skrótu fotograficznego z naszej gminnej imprezy.

Dzień czekolady

Dzień czekolady Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 12 kwietnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Dzień czekolady". Dzieci poznały historię tego smakołyku oraz proces jego produkcji. W tym dniu nie zabrakło czekoladowych przysmaków.

Drodzy Rodzice

Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 Informujemy, że akcja strajkowa trwa nadal, aż do odwołania.W razie jakichkolwiek zmian będziemy Państwa o tym informować.

Realizujemy kolejny etap innowacji pedagogicznej

Realizujemy kolejny etap innowacji pedagogicznej Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 8 i 9 kwietnia grupy „Jeżyki” i „Kotki” realizowały kolejny etap innowacji pedagogicznej „To wydarzyło się naprawdę”.  W tym miesiącu podjęliśmy temat „Polska zniknęła z mapy Europy”. Przedszkolaki poznały okres historyczny, kiedy Po

"Kotki" z PS w Brzezince biorą udział w konkursie plastycznym „Oświęcim w legendzie”

Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 Ponad dwa tygodnie trwało rysowanie pracy na konkurs plastyczny ogłoszony przez Muzeum Zamek w Oświęcimiu. Tematyka konkursu  to „Oświęcim w legendzie”, natomiast rysunek naszej grupy jest ilustracją jednego z tematów do wyboru: „Bona w Zamku oświęcimskim z ors

Kotki w Bibliotece w Brzezince poznają historię teatru

Kotki w Bibliotece w Brzezince poznają historię teatru Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 12 kwietnia dzieci udały się do biblioteki w Brzezince. Pani Agnieszka na podstawie literatury zapoznała dzieci z historią powstania teatru. Pokazała obrazki ilustrujące starożytny teatr, aktorów, maski. Objaśniła, czym różniły się starożytne spektakle od tych, któr

Projekt edukacyjny „Teatr” w grupie Kotków

Projekt edukacyjny „Teatr” w grupie Kotków Poniedziałek, 15 kwietnia 2019 Wizytą w Oświęcimskim Centrum Kultury na przedstawieniu pt. „Dzika Afryka” w wykonaniu aktorów z Teatru Współczesnego w Krakowie, rozpoczęła się realizacja projektu edukacyjnego „Teatr” w grupie Kotków. Poprzez różnorodne zajęcia związane

Szanowni Rodzice!

Niedziela, 14 kwietnia 2019 Szanowni Rodzice...

Drodzy Rodzice

Czwartek, 11 kwietnia 2019 Drodzy Rodzice...

archiwum wiadomości