Ważna informacja

Ważna informacja Środa, 14 kwietnia 2021 Od poniedziałku 19 kwietnia wznawiamy działalność przedszkola...

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW

WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW Czwartek, 8 kwietnia 2021 Drodzy Rodzice!   Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 marca 2021 r. oraz z dnia 8 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia  funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczanie

Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych

Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych Poniedziałek, 29 marca 2021 W załączniku udostępniamy listę dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola Samorządowego im. Treflika w Zaborzu w roku szkolnym 2021/2022.

Wystawa: "Tatrzańska Niepodległa"

Wystawa: Piątek, 16 kwietnia 2021 Biuro Programu „Niepodległa” we współpracy z Muzeum Tatrzańskim przygotowało wystawę poświęconą znaczeniu gór w rozwoju kultury, sportu i turystyki w II Rzeczypospolitej. Ekspozycja „Tatrzańska niepodległa” dostępna jest bezpłatnie. Zapraszamy wszystkich do korzystania!

Ważna informacja!

Ważna informacja! Piątek, 16 kwietnia 2021 Od poniedziałku 19 kwietnia wznawiamy działalność przedszkola...

Kwiecień w przedszkolu

Kwiecień w przedszkolu Piątek, 16 kwietnia 2021 Co słychać u przedszkolaków? Co robią? W co się bawią dzieci? Zobaczcie sami - zapraszamy...

Baw się razem z nami

Baw się razem z nami Piątek, 16 kwietnia 2021 Witamy serdecznie i zapraszamy do ciekawych zabaw rozwijających kreatywność i pomysłowość...

Aktualności - Kwiecień

Aktualności - Kwiecień Piątek, 16 kwietnia 2021 Kwiecień plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata...

Zapraszamy dzieci do przedszkola

Zapraszamy dzieci do przedszkola Piątek, 16 kwietnia 2021 Od poniedziałku 19 kwietnia 2021 r. wracamy do regularnej pracy stacjonarnej w przedszkolu...

Zabawy na piątek 16.04.21

Zabawy na piątek 16.04.21 Piątek, 16 kwietnia 2021 W załącznikach proponujemy   scenariusze zabaw dla każdej grupy wiekowej

archiwum wiadomości