NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ

NIE PAL PRZY MNIE, PROSZĘ Piątek, 22 czerwca 2018 W klasie pierwszej został zrealizowany program edukacji antytytoniowej dla uczniów klas I – III szkół podstawowych pod hasłem: „Nie pal przy mnie, proszę”. autor: Aneta Kamusińska

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE Piątek, 22 czerwca 2018 Uczennica klasy pierwszej Wiktoria Smurzyńska zdobyła wyróżnienie w XV edycji gminnego konkursu pod hasłem; „Pan Policjant się cieszy, kiedy jestem czujnym pieszym”.

piknik/pożegnanie

piknik/pożegnanie Wtorek, 19 czerwca 2018 14 czerwca 2018 roku odbył się Piknik Rodzinny - występy wszystkich naszych dzieciaczków, a także uroczyste pożeganie starszaków...

Wycieczka do Rud pierwszoklasistów ze szkoły podstawowej im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej

Wycieczka do Rud pierwszoklasistów ze szkoły podstawowej im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej Wtorek, 19 czerwca 2018 We wtorek – 12 czerwca 2018 roku – uczniowie klasy pierwszej, wraz z wychowawczynią p. Anetą Kamusińską oraz opiekunami: p. Karoliną Kolasą-Rusek oraz p. Sylwią Foks – udali się do Rud po to, by zwiedzić zabytkową stację kolejki wąskotorowej.

"Kotki" poznają warownię w Inwałdzie

Niedziela, 17 czerwca 2018 13 czerwca "Jeżyki" i "Kotki" z przedszkola w Brzezince wzięły udział w wycieczce autokarowej do Inwałdu. Celem naszego wyjazdu było zwiedzanie średniowiecznej warowni. Niezwykłą atrakcją dla dzieci była wizyta u śpiewającego smoka, ogromne wrażenie wywoł

"Jeżyki" z Brzezinki zwiedzają warownię w Inwałdzie

Niedziela, 17 czerwca 2018 13 czerwca "Jeżyki" i "Kotki" wzięły udział w wycieczce autokarowej do Inwałdu. Celem naszego wyjazdu było zwiedzanie średniowiecznej warowni. Niezwykłą atrakcją dla dzieci była wizyta u śpiewającego smoka, ogromne wrażenie wywołał ogień wydobywający s

Poranek ekologiczny w bibliotece

Poranek ekologiczny w bibliotece Sobota, 16 czerwca 2018 15 czerwca grupa "Słoneczek" wzięła udział w kolejnym spotkaniu z cyklu "Zielone wędrówki zielonych dzieciaków"

Piknik Rodzinny 2018!

Piknik Rodzinny 2018! Sobota, 16 czerwca 2018 14 czerwca bawiliśmy się podczas Pikniku Rodzinnego - "Zdrowy i bezpieczny przedszkolak" zorganizowanego obok Domu Ludowego w Porębie Wielkiej.

Teatrzyk w przedszkolu

Teatrzyk w przedszkolu Piątek, 15 czerwca 2018 14 czerwca przedszkolaki obejrzały przedstawienie "O Prosiaczku Brudasku" w wykonaniu aktorów teatru "Skrzat" z Krakowa

"Czyste Powietrze Wokół Nas" - podsumowanie

Piątek, 15 czerwca 2018 W tym roku nasze przedszkole we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno Epidemiologiczną w Oświęcimiu po raz kolejny przystąpiło do programu edukacyjnego „Czyste powietrze wokół nas”.

archiwum wiadomości