Pożegnanie sześciolatków

Pożegnanie sześciolatków Poniedziałek, 29 czerwca 2020 Chciałoby się powiedzieć „Wszystko co dobre szybko się kończy ...”. Trzy lata pobytu w przedszkolu szybko zleciał, był dla naszych sześciolatków wspaniałą, niezapomnianą przygodą. Każdy dzień obfitował w nowe doświadczenia. Z tym bagażem doświadczeń dzieci wkrac

Udanych wakacji!

Udanych wakacji! Wtorek, 30 czerwca 2020 Na progu tegorocznych wakacji życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzicom dobrego i radosnego wypoczynku, samych słonecznych, pięknych i ciepłych dni. Życzymy wszystkim aby z tegorocznych wakacji wrócili  szczęśliwi,  opaleni, aby z zapałem rozpocząć nowy rok szkolny - 

Wakacji nadszedł czas

Wakacji nadszedł czas Wtorek, 30 czerwca 2020 Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice! Czas spędzony wspólnie w przedszkolu upłynął nam bardzo szybko i miło...

Podziękowanie

Podziękowanie Wtorek, 30 czerwca 2020 Drogie dzieci, dziękujemy Wam za kolejny rok pracy i wysiłku, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie. Rodzicom, dziękujemy za trud i zaangażowanie, jaki wkładaliście w zdalną edukację Waszych dzieci. Doceniamy Wasze wsparcie i poświęcony czas. Dziękujemy za wytrwało

Życzenia wakacyjne

Życzenia wakacyjne Wtorek, 30 czerwca 2020 Słonecznych i bezpiecznych wakacji. Dużo uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola...

Uroczyste spotkanie starszaków

Uroczyste spotkanie starszaków Sobota, 27 czerwca 2020 26 czerwca odbyło się uroczyste spotkanie starszaków z okazji zakończenia roku szkolnego.

Mały Miś w świecie wielkiej literatury

Mały Miś w świecie wielkiej literatury Czwartek, 25 czerwca 2020 Sprawozdanie z realizacji ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Mały miś w świecie wielkiej literatury"

Nauka i zabawa w domu - 30 czerwiec

Nauka i zabawa w domu - 30 czerwiec Wtorek, 30 czerwca 2020 Witamy w ostatni dzień przed wakacjami...

Nauka i zabawa w domu - 29 czerwiec

Nauka i zabawa w domu - 29 czerwiec Poniedziałek, 29 czerwca 2020 Witamy w poniedziałek i zapraszamy do zabawy...

Pożegnanie Przedszkola

Pożegnanie Przedszkola Wtorek, 30 czerwca 2020 Dziękujemy Wam Drodzy Absolwenci za wspólnie spędzony czas, za codzienny uśmiech i radość, za Waszą pomysłowość, spontaniczność i entuzjazm...

archiwum wiadomości