Dzień Treflika

Dzień Treflika Piątek, 20 maja 2022 "Treflik i Treflinka przyglądają się pracy pszczół".

Treflikowa biblioteczka

Treflikowa biblioteczka Czwartek, 19 maja 2022 Otwarcie Treflikowej biblioteczki.

Wyjazd do OCK

Wyjazd do OCK Środa, 18 maja 2022 Najstarsze grupy miały przyjemność obejrzeć przedstawienie pt. "Kot w butach".

Podsumowanie projektu "Truskawka" u Biedronek

Podsumowanie projektu Poniedziałek, 23 maja 2022 Podsumowaniem projektu "Truskawka" była rozmowa z dziećmi o tym czego dowiedziały się na temat tego owocu przez cały tydzień. Uatrakcyjnieniem była "Truskawkowa  gra planszowa" w którą biedroneczki wspólnie zagrały wykorzystując przy tym informacje za

WIZYTA PSZCZELARZA

WIZYTA PSZCZELARZA Poniedziałek, 23 maja 2022 Fotorelacja z wizyty niezwykłego gościa - PANA PSZCZELARZA, który przybliżył naszym przedszkolakom tematykę dotyczącą życia i zwyczajów pszczół - jak zbierają nektar i pyłek, czym się żywią oraz jak powstaje miód. Dzieci dowiedziały się rownież o tym jak

KONKURS "ŚPIEWAJĄCO POZNAJ POLSKĘ - VI EDYCJA POLSKIEJ NIEZAPOMINAJKI"

KONKURS Poniedziałek, 23 maja 2022 W dniu 13 maja w Przedszkolu Samorządowym w Rajsku odbył się Gminny Konkurs o nazwie "Śpiewająco poznaję Polskę - VI edycja Polskiej Niezapominajki". Nasze Przedszkole dumnie reprezentowały Nadia i Oliwka z gr. Zajączków. Dziewczynki podczas konkursu brały udział w quizi

WIZYTA STRAŻAKÓW W PRZEDSZKOLU

WIZYTA STRAŻAKÓW W PRZEDSZKOLU Poniedziałek, 23 maja 2022 W dniu 4 maja w naszym przedszkolu mieliśmy zaszczyt gościć strażaków, którzy w przystępny sposób przybliżyli przedszkolakom specyfikę zawodu, który wykonują. Dzieci podczas tej miłej wizyty dowiedziały się ciekawych i ważnych informacji dotyczących sposobu i

GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY "PRZEDSZKOLAK PRZYJACIELEM ZIELONEJ PLANETY"

GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY Poniedziałek, 23 maja 2022 Udział przedstawicielek naszego przedszkola w Gminnym Konkursie Ekologicznym "Przedszkolak Przyjacielem Zielonej Planety"  Dzieci z naszego przedszkola rozwijają swoje talenty i prezentują swoje zdolności na rożnorodnych konkursach. W kwietniu zostaliśmy zaproszeni na konkurs

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "WIRESZE O ZWIERZĘTACH"

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI Poniedziałek, 23 maja 2022  Udział przedstawiciela naszego przedszkola w gminnym konkursie recytatorskim "Wiersze o zwierzętach" Rozwijamy talenty naszych podopiecznych i współpracujemy z innymi przedszkolami. W marcu odbył się konkurs recytatorski dla dzieci z przedszkoli z gminy Oświęcim

WIZYTA W GMINNEJ BIBLIOTECE W GROJCU

WIZYTA W GMINNEJ BIBLIOTECE W GROJCU Poniedziałek, 23 maja 2022 27.04 grupa Zajączków odwiedziła Gminną Bibliotekę w Grojcu. Następnego dnia przedszkolaki gościły Panią Kasia B., która jak zwykle przyniosła ze sobą ciekawą książkę. Tym razem były to przygody Kici Koci. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysluchały opowiadania. Celem

archiwum wiadomości