Dzień Edukacji Narodowej w PS w Brzezince

Dzień Edukacji Narodowej w PS w Brzezince Wtorek, 15 października 2019 "Niech Paniom praca będzie radością,  Niech Paniom zima będzie wiosną...." Dużo plonów z Waszej pracy życzą z całego serca przedszkolacy 14 października grupa "Jeżyki" zaprosiła wszystkich pracowników przedszkola na przedstawienie "Je

Październikowe Urodzinki

Październikowe Urodzinki Poniedziałek, 14 października 2019 11 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu grupowe urodzinki. W czasie uroczystego podwieczorku przedszkolaki odśpiewały "Sto lat" koleżankom i kolegom obchodzącym urodziny w tym miesiącu. Małym jubilatom życzymy samych radosnych i szczęśliwych dni. 

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej Poniedziałek, 14 października 2019   Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Pracownikom Oświaty składam podziękowania za Waszą trudną i odpowiedzialną pracę. Życzę spełnienia wszystkich planów, zamierzeń, zadowolenia i satysfakcji zawodowej, niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha. &

Dzień Dziewczynek

Dzień Dziewczynek Niedziela, 13 października 2019 Tym razem chłopcy odśpiewali głośne...

Pieczenie ciasteczek z KGW w Porębie Wielkiej

Pieczenie ciasteczek z KGW w Porębie Wielkiej Niedziela, 13 października 2019 We wtorek uczniowie klasy III rozpoczęli pieczenie ciasteczek, pod kierownictwem Pani Danuty Heród z KGW Poręba Wielka.

Odkręcamy, pomagamy

Odkręcamy, pomagamy Niedziela, 13 października 2019 Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza zbiórkę nakrętek dla Nikoli, podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Każda nakrętka daje szansę na kontynuowanie rehabilitacji, która jest jedyną droga na poprawę zdrowia i sprawności dziewczynki. Zachęcamy do udziału w akcji. Autor: Szkolne Koło Wolontariatu

Szkolni wolontariusze w akcji

Szkolni wolontariusze w akcji Niedziela, 13 października 2019 1 października odbyło się ognisko integracyjne nowych członków Szkolnego Koła Wolontariatu z podopiecznymi Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy z Kęt.

Spotkanie z panią intendentką w grupie "Jeżyki" w PS Brzezince

Spotkanie z panią intendentką w grupie Piątek, 11 października 2019 11 października u "Jeżyków" odbyło sie spotkanie z pania Edytą - intendentką w naszym przedszkolu. Celem spotkania było zdobywanie wiadomości o zasadach komponowania zdrowych posiłków dla dzieci. "Jeżyki" próbowały wspólnie z pania intendentk

Wyjazd do OCK

Wyjazd do OCK Środa, 9 października 2019 8 października przedszkolaki z grupy "Pszczółek", "Marynarzy" i "Tropicieli oglądały w OCK w Oświęcimiu musical pt. „O małej Syrence w niejednej piosence” w wykonaniu aktorów "Teatru Moich Marzeń" z Chorzowa.

Warsztaty kulinarne w PS w Brzezince - "Wiemy jak przygotować pożywny i zdrowy podwieczorek"

Warsztaty kulinarne w PS w Brzezince - Czwartek, 10 października 2019 10 października  "Biedronki", "Jeżyki: i "Kotki" razem z panią kucharką przygotowywały podwieczorek - pieczone jabłka. Przedszkolaki obserwowały etapy przygotowania tego smacznego dania i w miarę swoich mozliwości pomagały go przyrządzić. W przedszkolu ro

archiwum wiadomości