Zakończenie roku szkolnego w gminnych szkołach

Zakończenie roku szkolnego w gminnych szkołach Środa, 19 czerwca 2019 Z okazji zakończenia roku szkolnego, Wójt Gminy Oświęcim Mirosław Smolerek dziękuje nauczycielom za pasję i oddanie; pozostałym Pracownikom szkoły za codzienny trud; Rodzicom za współdziałanie ze szkołą i gminą, za wsparcie radą i pomocą; Uczniom za zaangażowanie i starania.

Uroczyste zakończenie innowacji pedagogicznej „Zakodowane zabawy”

Uroczyste zakończenie innowacji pedagogicznej „Zakodowane zabawy” Poniedziałek, 17 czerwca 2019 14 czerwca odbyły się w grupie Kotków zajęcia otwarte dla rodziców. Było to zakończenie realizowanej w ciągu całego roku szkolnego 2018/2019 innowacji pedagogicznej „Zakodowane zabawy”. Umiejętności dzieci obserwowali zaproszeni rodzice oraz: zastępca W&oacut

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego Poniedziałek, 17 czerwca 2019 Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19 czerwca 2019 r. (środa). 8.00 Msza Święta w Kościele pw. św. Bartłomieja. Około godziny 9.00 uroczyste zakończenie roku szkolnego w budynku szkoły.

Śladem posłów i królów… wycieczka do Krakowa

Poniedziałek, 17 czerwca 2019 31.05.2019 r. klasy: IVa, IVb oraz Va wyjechały na jednodniową wycieczkę do dawnej stolicy Polski – Krakowa. W wycieczce wzięli także udział wychowawcy klas oraz opiekunowie: p. Agnieszka Mąsior, p. Karolina Kolasa-Rusek, p. Lilianna Skowron oraz p. Elżbieta Kurkowska.

Teatrzyk "Skrzat"

Teatrzyk Sobota, 15 czerwca 2019 Dnia 14.06. nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z Teatrzyku „Skrzat” z przedstawieniem pt. Nowe przygody Koziołka Matołka”.

Czerwcowe Urodzinki

Czerwcowe Urodzinki Piątek, 14 czerwca 2019 W czwartek 13 czerwca urodziny w przedszkolu świętowali kolejni jubilaci. Naszym przedszkolakom, obchodzącym urodziny w tym miesiącu składamy serdeczne życzenia.   Galeria fotograficzna

Jeżyki na zawodach we Włosienicy.

Jeżyki na zawodach we Włosienicy. Piątek, 14 czerwca 2019 Przedszkolaki z Brzezinki wzięły udział w V Gminnych Zawodach Sportowych we Włosienicy. Drużyna fioletowych dzielnie walczyła we wszystkich konkurencjach. Największą popularnością okazała się konkurencja z przenoszeniem jajka na łyżce, która wymagała nie lada precyzji, sprytu i

"Moje marzenia"

Sobota, 8 czerwca 2019 Przedszkolaki z grupy "Marynarzy" wzięły udział w konkursie plastycznym "Moje marzenia" organizowanym przez OCK w Oświęcimiu

W bibliotece

W bibliotece Czwartek, 13 czerwca 2019 W miesiącu czerwcu dzieci z wszystkich grup przedszkolnych odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Porębie Wielkiej.

Wakacje w Świetlicach Środowiskowych

Wakacje w Świetlicach Środowiskowych Czwartek, 13 czerwca 2019 Zapraszamy na zajęcia odbywające się podczas wakacji w Środowiskowych Grupach Wsparcia (świetlicach środowiskowych), w sołectwach: Babice, Broszkowice, Brzezinka, Dwory Drugie, Harmęże, Rajsko, Stawy Grojeckie, Stawy Monowskie, Włosienica. Szczegółowy harmonogram poniżej.