Zebranie z rodzicami

Zebranie z rodzicami Poniedziałek, 20 stycznia 2020 Zapraszamy serdecznie na podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2019/2020.

Rekrutacja do projektu „Jeżdżę z głową” edycja 2020,

Poniedziałek, 20 stycznia 2020 Rusza rekrutacja do projektu „Jeżdżę z głową” edycja 2020, który jest dofinansowany ze środków budżetu Województwa małopolskiego oraz Gminy Oświęcim.

Facebook Piątek, 17 stycznia 2020 Przypominamy, że relacje z konkursów, akcji i imprez szkolnych na bieżąco publikujemy na naszej stronie na facebooku.

Teatrzyk w przedszkolu

Teatrzyk w przedszkolu Piątek, 17 stycznia 2020 16 stycznia nasze przedszkole odwiedzili aktorzy teatrzyku "Skrzat" z Krakowa

„Wieczór kolęd” w PS w Brzezince

„Wieczór kolęd” w PS w Brzezince Czwartek, 16 stycznia 2020 14 stycznia podczas „Wieczoru kolęd” przedszkolaki zaprezentowały „Jasełka”. Do stajenki betlejemskiej prowadziła nas grupa „Kotki”: Maryja, Józef, aniołki, pastuszkowie, królowie, grupa „Biedronki”: małe gwiazdeczki oraz grupa &bdq

Przedszkolaki z Brzezinki na przedstawieniu pt.: „Smerfy”

Przedszkolaki z Brzezinki na przedstawieniu pt.: „Smerfy” Czwartek, 16 stycznia 2020 13 stycznia nasze najstarsze przedszkolaki zostały zaproszone na niecodzienne przedstawienie pt.: „Smerfy”. Na scenie Domu Ludowego w Grojcu dzieci obejrzały bardzo ciekawy i barwny wystep w wykonaniu rodziców z przedszkola we Włosienicy. Bardzo podobały się perypetie Smerf&o

Sukcesy na początek roku

Sukcesy na początek roku Środa, 15 stycznia 2020 Powiatowy Konkurs o św. Maksymilianie zorganizowany w tym roku pod hasłem "Pielgrzym, podróżnik, misjonarz" okazał się szczęśliwy dla naszej szkoły.

Gramy dla Lenki

Gramy dla Lenki Środa, 6 listopada 2019 Pomaganie ma moc.

Wiatr w żagle z WOŚP

Wiatr w żagle z WOŚP Środa, 15 stycznia 2020 To już 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również w tym roku wolontariusze z naszej szkoły kwestowali na rzecz fundacji Jurka Owsiaka.