Dzień Górnika

Dzień Górnika Środa, 12 grudnia 2018 7 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicieli Stowarzyszenia Górników Emerytów i Rencistów z Brzezinki Pana Stanisława Bartulę oraz Pana Ryszarda Flasz. Dzieci z zainteresowaniem słuchały o pracy górnika, oglądały mundur, zadawały wiele pyta

10 i 11 grudnia realizujemy kolejny etap innowacji pedagogicznej „To wydarzyło się naprawdę”.

10 i 11 grudnia realizujemy kolejny etap innowacji pedagogicznej „To wydarzyło się naprawdę”. Środa, 12 grudnia 2018 W tym miesiącu podejmujemy temat: Dwory, chaty i pałace, czyli o polskim domu. Kontusz, żupan, pas słucki – w co się Polacy ubierali. Bigos i psy pod stołem, czyli jak Polacy ucztowali. Przedszkolaki poznają: charakterystyczne budowle związane z historią Polski, jak zmieniał się

Przedszkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy

Przedszkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy Wtorek, 11 grudnia 2018 Wtorek, 18 grudnia w sali OSP w Rajsku...

Świąteczne kolędowanie

Świąteczne kolędowanie Wtorek, 11 grudnia 2018 11 grudnia przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek pod hasłem "Święta, święta, czas kolędowania"

Jasełka Salezjańskie

Jasełka Salezjańskie Poniedziałek, 10 grudnia 2018 Już wkrótce Jasełka Salezjańskie. Na scenie m.in.nasze przedszkolaki. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem Poniedziałek, 10 grudnia 2018 To już dziś od dawna wyczekiwany gość pojawił się w naszym przedszkolu w towarzystwie sympatycznego Aniołka...

Spotkania z tradycją świąteczną - Wigilia 2018

Spotkania z tradycją świąteczną - Wigilia 2018 Poniedziałek, 10 grudnia 2018 Zapraszamy na coroczną imprezę przedświąteczną. Jak co roku występy artystyczne i pyszne dania wigilijne przygotowane przez nasze panie z KGW. W tym roku gościmy w Brzezince. ZAPRASZAMY.

Spotkanie z Mikołajem.

Spotkanie z Mikołajem. Niedziela, 9 grudnia 2018 Mikołaj obdarował wszystkie przedszkolaki wspaniałymi prezentami...

,,Mikołajki"

,,Mikołajki Niedziela, 9 grudnia 2018 Dnia 6 grudnia...

archiwum wiadomości