Summer Piknik "Na Językach"

Summer Piknik Piątek, 15 września 2023 15 września Piknik Rodzinny oraz pasowanie na Przedszkolaka

Międzynarodowy Dzień Kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki Poniedziałek, 18 września 2023 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki w naszej szkole. Jest to święto, które ma na celu pobudzenie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Dlatego wszyscy ubraliśmy się w kropki, które królowały nie tylko na ubraniach, ale też na rękach i twarzach.

Pierwsze dni w przedszkolu

Pierwsze dni w przedszkolu Poniedziałek, 18 września 2023 Pierwsze zabawy naszych najmłodszych przedszkolaków.

Wrzesień w przedszkolu

Wrzesień w przedszkolu Poniedziałek, 18 września 2023 Gdy wrzesień bez deszczów będzie, w zimie wiatrów pełno wszędzie...

Sprzątanie świata

Sprzątanie świata Niedziela, 17 września 2023 Nasze przedszkole zawsze chętnie i aktywnie włącza się w różne akcje ekologiczne...

Dzień Kropki - Pszczółki

Dzień Kropki - Pszczółki Niedziela, 17 września 2023 Pszczółki również obchodziły Dzień Kropki...

Dzień Kropki - Biedronki

Dzień Kropki - Biedronki Niedziela, 17 września 2023 Biedronki aktywnie obchodziły Dzień Kropki...

Dzień Kropki - Motylki

Dzień Kropki - Motylki Niedziela, 17 września 2023 Dla naszych Motylków Dzień Kropki był dopiero drugą z wielu atrakcji jakie na nich czekają w nowym roku szkolnym...

Spotkanie uczniów klasy pierwszej z policjantami

Spotkanie uczniów klasy pierwszej z policjantami Piątek, 15 września 2023 W dniu 11 września odwiedził nasze pierwszaki patrol policji z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpieczeństwa obowiązującego w drodze do szkoły oraz bezpiecznych powrotów do domu.

Wręczono akty mianowania dla nauczycieli

Wręczono akty mianowania dla nauczycieli Środa, 13 września 2023 We wtorek, 12 września w Szkole Podstawowej im. Spadochroniarzy Wojska Polskiego w Babicach, z rąk wójta gminy Oświęcim Mirosława Smolarka odbyło się wręczenie aktów mianowania dla nauczycieli z przedszkoli i szkół z naszej gminy.

archiwum wiadomości