Rodzina Treflików

Rodzina Treflików Piątek, 23 października 2020 Wyniki konkursu edukacyjnego "Edukacja z Tereflikami"...

TREFLIKOWY DZIEŃ

TREFLIKOWY DZIEŃ Piątek, 23 października 2020 W środę 28 października odbędzie się naszym przedszkolu TREFLIKOWY DZIEŃ. Prosimy, aby dzieci ubrane były w tym dniu na żółto.

Weekendowe "Zabawy bez telewizora"

Weekendowe Piątek, 23 października 2020 Zapraszamy do skorzystania z kolejnych weekendowych propozycji „Zabaw bez telewizora”...

Październikowe urodzinki

Październikowe urodzinki Środa, 21 października 2020 Nasz przedszkolak z zapałem odlicza czas do tego wyjątkowego dnia i nie ma się co dziwić, bo to przecież szczególna okoliczność wywołująca same pozytywne skojarzenia...

Codeweek w grupie "Kotki"

Codeweek w grupie Czwartek, 22 października 2020 W dniach od 12 do 23 października grupa "Kotki" zrealizowała 5 zadań w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania. CodeWeek to wydarzenie od lat wspierane jest przez Ministerstwo Cyfryzacji. To społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się&rdqu

Dyplomy dla "Kotków"

Dyplomy dla Czwartek, 22 października 2020 Grupa "Kotki" otrzymała dyplomy za udział w wyzwaniu - konkursie "CAŁA POLSKA PROGRAMUJE" za zrealizowanie 10 zadań. Gratulujemy !

Od ziarenka do bochenka - zajęcia w grupie "Jeżyki"

Od ziarenka do bochenka - zajęcia w grupie Czwartek, 22 października 2020 21 października Jeżyki poznały drogę od ziarenka do bochenka. Ułożyły dwie historyjki obrazkowe jak było kiedyś i jak jest teraz. Poznały również różne zboża oraz ,,upiekły” swoje bochenki chleba z masy solnej. Oczywiście nie mogło się obejść bez kosztowania s

Ważna informacja dla Rodziców

Ważna informacja dla Rodziców Wtorek, 20 października 2020 Drodzy Rodzice! W związku z brakami kadrowymi w naszym przedszkolu bardzo prosimy...

archiwum wiadomości