Koło teatralne w Teatrze Banialuka

Koło teatralne w Teatrze Banialuka Środa, 18 maja 2022 17 maja uczniowie z koła teatralnego uczestniczyli w wyjeździe do Teatru Banialuka w Bielsku Białej, aby obejrzeć spektakl pt. "Smoki". Wizyta w teatrze pozwoliła dzieciom poznać historię tytułowych smoków, które wierzyły, że ludzie są źli i porywają smoki oraz ludzi, którzy wierzą, że smoki zioną ogniem i ukrywają księżniczki.

Pani bibliotekarka u Biedronek

Pani bibliotekarka u Biedronek Środa, 18 maja 2022 We środę 18 maja Biedroneczki odiwedziła pani bibliotekarka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Brzezince. Pani Agnieszka przeczytała dzieciom bajkę pt "Elmer". Biedroneczki poznały jej bohatera słonia i jego przygody, otrzymały także inne książeczkido przeczytania. Spot

Majowe spotkania z książką

Majowe spotkania z książką Piątek, 13 maja 2022 Maj to miesiąc książki, bibliotek i bibliotekarzy. Z tej okazji uczniowie mogli zapoznać się z gazetką ścienną "Zalety książek i czytania z przymrużeniem oka".

Logopedyczny konkurs plastyczny

Logopedyczny konkurs plastyczny Wtorek, 17 maja 2022 16 maja miało miejsce rozstrzygnięcie Gminnego Logopedycznego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Przedszkole Samorządowe we Włosienicy pt. „Co w trawie piszczy?...

Kwiecień z Maurycym

Kwiecień z Maurycym Wtorek, 17 maja 2022 Kwiecień Z Misiem Maurycym upłynął pod znakiem świąt i wiosny...

Dzień Strażaka

Dzień Strażaka Czwartek, 12 maja 2022 Wizyta strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu w ramach preorientacji zawodowej.

Warsztaty sportu Ju-Jitsu

Warsztaty sportu Ju-Jitsu Poniedziałek, 16 maja 2022 Przedszkolaki mogły uczestniczyć w treningu w ten sposób zwiększając swoją sprawność fizyczną, koordynację ruchową, utrwaliły sobie również to czym jest  współpraca w grupie...

Majowe Urodzinki

Majowe Urodzinki Środa, 11 maja 2022 Idzie misio , idzie konik. Małpka piesek, no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami…

Kotki w Apilandii

Kotki w Apilandii Poniedziałek, 16 maja 2022 11 maja Kotki pojechały na wycieczkę do Apilandii – Interaktywnego Centrum Pszczelarstwa, gdzie poznały w interaktywny sposób sekretne życie pszczół. Przedszkolaki uczestniczyły również w warsztatach podczas, których wykonały świece z wosku.

Kondolencje

Kondolencje Poniedziałek, 16 maja 2022

archiwum wiadomości