Mus owocowy - warsztaty kulinarne z panią kucharką

Mus owocowy - warsztaty kulinarne z panią kucharką Sobota, 19 października 2019 17 października "Biedronki", "Jeżyki" i "Kotki" dowiedziały się jak zrobić pożywny i zdrowy mus owocowy.  Razem z pania kucharką przygotowywały to danie na podwieczorek.

Związkowcy świętowali Dzień Edukacji Narodowej

Związkowcy świętowali Dzień Edukacji Narodowej Piątek, 18 października 2019 Członkinie i członkowie Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz przedstawiciele władz Gminy spotkali się 17 października w Rajsku z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Konkurs Plastyczny i Literacki o św. Maksymilianie

Konkurs Plastyczny i Literacki o św. Maksymilianie Piątek, 18 października 2019 Tablet, zegarek sportowy, bilety do Energylandii, power banki, vouchery do Empiku i Martes Sport to tylko niektóre nagrody, które mogą zdobyć uczniowie szkół podstawowych w „Powiatowym Konkursie Plastycznym i Literackim o św. Maksymilianie”.

Spotkanie z grzybiarzem

Spotkanie z grzybiarzem Środa, 9 października 2019 W środę 9 października naszą szkołę odwiedził ze swoją wystawą plenerową znany grzyboznawca z Międzybrodzia Bialskego, współautor książki „Grzybownik” -Justyn Kołek. Pan Justyn w ciekawy sposób ukazał nam różnorodność świata grzybów, opowiedział jak odróżnić grzyby jadalne od trujących oraz jak zachować się w sytuacji zatrucia grzybami. Po tej prelekcji z chęcią udamy się na grzybobranie.

Konkurs plastyczny "Czym dla Ciebie jest wolontariat?"

Konkurs plastyczny Piątek, 18 października 2019 Ponad sto atrakcyjnych nagród czeka na dzieci i młodzież w konkursie plastycznym "Czym dla Ciebie jest wolontariat?". Przedszkole lub szkoła, która zgłosi najwięcej prac będzie gościła przedstawicieli Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich. Prace trzeba wysłać do 5 listopada.

Wycieczka do Ojcowa

Wycieczka do Ojcowa Środa, 2 października 2019 2 października uczniowie z klas piątych oraz szóstych pod opieką p. J. Honik, p. B. Kuczkowskiej, p. M. Tur oraz p. E. Stachowiak uczestniczyli w wycieczce do Ojcowskiego Parku Narodowego. Pierwszym punktem wycieczki był zamek w Pieskowej Skale. Obok zamku uczniowie podziwiali Maczugę Herkulesa, która jest najbardziej osobliwą skałką na terenie Ojcowskiego.

Wizyta pani intendentki w grupie "Kotki"

Wizyta pani intendentki w grupie Czwartek, 17 października 2019 W dniu dzisiejszym grupa "Kotki" miała zaszczyt gościć naszą Panią intendentkę Panią Edytkę. Wizyta związana z realizacją zagadnień Programu Profilaktycznego pomogła przybliżyć, utrwalić i przede wszystkim przypomnieć zasady zdrowego odżywiania i nie tylko. Pani

Ratują i uczą ratować

Ratują i uczą ratować Czwartek, 17 października 2019 Prawie 150.000 osób w całym kraju podjęło 16 października próbę pobicia Rekordu w Pierwszej Pomocy. Wśród nich byli uczniowie szkół w Grojcu, Harmężach, Włosienicy i Zaborzu. Za kilka dni okaże się, czy padł rekord. Już teraz polecamy relację z tego niezwykłego wydarzenia w Szkole Podstawowej w Grojcu.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej Środa, 16 października 2019 15 października uczciliśmy w przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej Wtorek, 15 października 2019 Nauczyciele, dyrektorzy, pracownicy administracji i obsługi gminnych placówek oświatowych przyjęli podziękowania i życzenia od samorządowców z wójtem Mirosławem Smolarkiem na czele. 14 października w Domu Ludowym w Grojcu miały miejsce uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej.

archiwum wiadomości