Dzień kropki w grupie Biedronki

Dzień kropki w grupie Biedronki Czwartek, 16 września 2021 15 września dzieci w naszej grupie obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia nasze ubrania były wypełnione kolorowymi kropkami. Na zajęciach dzieci wysłuchały opowiadania, jak zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy

Międzynarodowy Dzień Kropki w grupie Jeżyki

Międzynarodowy Dzień Kropki w grupie Jeżyki Czwartek, 16 września 2021 15 września 2021 Jeżyki uczestniczyły w zabawach rozwijających  kreatywność, inspirujących do twórczego działania, budujących wiarę we własne możliwości.  Dzieci poznały historię dziewczynki o imieniu Vashti, a następnie zaprezentowały swoje zdolności, biorąc udzi

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka Środa, 15 września 2021 Dzień Przedszkolaka

Wizyta policjanta w klasie pierwszej

Wizyta policjanta w klasie pierwszej Środa, 15 września 2021 9 września 2021 roku uczniów klasy pierwszej odwiedził policjant z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Piracki piknik na pożegnanie lata

Piracki piknik na pożegnanie lata Czwartek, 9 września 2021 8 września przedszkolaki bawiły się podczas pirackiego pikniku zorganizowanego na pożegnanie lata.   Dzielni piraci mieli do wykonania kilka zadań przygotowanych przez nauczycielki. Było to karmienie rekina, szukanie skarbów, celowanie do wyznaczonego miejsca wodnymi bombami

Zabawy "Kotków" w ogrodzie przedszkolnym

Zabawy Środa, 8 września 2021 Pierwsze wyjście Kotków do ogrodu przedszkolnego. Dzieci korzystają z wrześniowej pogody i świetnie się bawią.

Narodowe czytanie w grupie Kotki

Narodowe czytanie w grupie Kotki Środa, 8 września 2021 Nasze przedszkolaki w dniu 03.09.2021 włączyły się w akcję: "Narodowe czytanie". Jest to polska akcja społeczna propagująca znajomość literatury narodowej. Fragmenty polskich książek są odczytywane publicznie, również w środkach masowego przekazu. Akcje zapoczątkowana

Pierwsze zabawy plastyczne Biedronek

Pierwsze zabawy plastyczne Biedronek Wtorek, 7 września 2021 Biedroneczki chętnie biorą udział w zabawach plastycznych, zdobywając w ten sposób swoje doświadczenia. Podczas zajęć tego typu, dzieci z zaangażowaniem kolorowały sylwetę misia.

Pierwszy spacer Biedronek

Pierwszy spacer Biedronek Wtorek, 7 września 2021 Wykorzystując piękną, słoneczną  pogodę powoli kończącego się lata dzieci z grupy Biedronki wybrały się na pierwszy spacer i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Wspólne wyjście było doskonałą okazją do zapoznania dzieci z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa obowiązującym

Narodowe czytanie w grupie Biedronki

Narodowe czytanie w grupie Biedronki Wtorek, 7 września 2021 Dzieci z grupy Biedronki w dniu 3.09.2021 wzięły udział w ogólnopolskiej akcji: "Narodowe czytanie". Wysłuchały fragmentu bajki przeznaczonej odpowiednio do wieku  dzieci, próbowały również odpowiedzieć na pytania do tekstu oraz wykonały ilustracje.

archiwum wiadomości