Spotkanie z górnikiem

Spotkanie z górnikiem Środa, 1 grudnia 2021 1 grudnia odbyło się spotkanie przedszkolaków naszego przedszkola z górnikiem. Naszym gościem był górnik pan Zbigniew Malicki.  Pan Zbigniew opowiadał dzieciom o ciężkiej pracy pod ziemią, pokazywał kaski, w których pracują górnicy. 

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia Wtorek, 30 listopada 2021 Dnia 25 listopada przedszkolaki obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Narodowy Program Czytelnictwa

Narodowy Program Czytelnictwa Środa, 24 listopada 2021 Narodowy Program Czytelnictwa "Znani czytają dzieciom".

Teatrzyk w Treflikowym Przedszkolu.

Teatrzyk w Treflikowym Przedszkolu. Wtorek, 23 listopada 2021 Teatrzyk:" O Prosiaczku Brudasku".

Dzień Misia w grupie Jeżyki

Dzień Misia w grupie Jeżyki Piątek, 26 listopada 2021 Z okazji Dnia Misia dzieci z grupy Jeżyków już dzień wcześniej, namalowały misie aby towarzyszyły im w zastępstwie  tych pluszowych, których niestety nie mogły przynieść do przedszkola.   Po porannej gimnastyce z misiami odbyły się warsztaty kulinarne. Dzieci

Dzień Misia w grupie Biedronki

Dzień Misia w grupie Biedronki Piątek, 26 listopada 2021 26 listopada przedszkolaki z grupy Biedronki obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Dzieci brały udział w zabawach zorganizowanych przez nauczycielki. Opowiadały o misiach, nazywały misie z różnych stron świata, uczestniczyły w zabawach ruchowych, tanecznych, plastycznych. Słodkim akcen

Zakończenie projektu "Dynia" u Biedronek

Zakończenie projektu Czwartek, 2 grudnia 2021 We czwartek 25 listopada Biedroneczki podsumowały zdobyte wiadomości na temat dyni. Przeprowadzone w tym tygodniu różnorodne zajęcia pozwoliły na uzyskanie odpowiedzi na postawione pytania: jak wygląda dynia, co ma w środku, czy ma pestki, czy pestki można jeść, co można zrobić z

"Tydzień bez Elekrycznych śmieci"

Poniedziałek, 22 listopada 2021 Gmina Oświęcim w ramach współpracy z Fundacją Odzyskaj Środowisko zachęca do wzięcia udziału w wydarzeniu online "Tydzień bez Elektrycznych Śmieci".

Projekt "Dynia" w grupie Biedronki

Projekt Czwartek, 2 grudnia 2021 Grupa Biedronki rozpoczęła realizację kolejnej części projektu edukacyjnego "Owoce i warzywa". Tym razem tygodniowym tematem zajęć jest dynia. Wspólnie z nauczycielkami Biedroneczki ustalały, co wiedzą na temat dyni oraz to, czego chcą się podczas projektu dowiedzieć.&nb

Dzień Treflika

Dzień Treflika Poniedziałek, 22 listopada 2021 "Treflik i Treflinka są przyjaciółmi przyrody" kolejna edycja Treflikowych Dni.

archiwum wiadomości