Projekt "Aktualizacji Planu gospodarki niskoemisyjnej dla gminy Oświęcim"

Projekt Środa, 21 lipca 2021 Zapraszamy do zapoznania się z projektem "Aktualizacji Planu gospodarki niskoemisyjnej dla gminy Oświęcim". Uwagi i wnioski do projektu można składać do 12 sierpnia 2021 r.

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim Piątek, 16 lipca 2021 Zapraszamy do zapoznania się z obwieszczeniem w sprawie warunków realizacji przedsięwzięcia pn. "Wykonanie urządzeń wodnych do poboru wód podziemnych w ramach rozbudowy, przebudowy istniejącego ujęcia wód podziemnych "Zaborze" w Oświęcimiu".

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania Poniedziałek, 12 lipca 2021 Zapraszamy do zapoznania się z zawiadomieniem o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. "Wykonanie urządzeń wodnych do poboru wód podziemnych w ramach rozbudowy, przebudowy istniejącego ujęcia wód podziemnych "Zaborze" w Oświęcimiu".

Dofinansowanie dla przedsiębiorców

Dofinansowanie dla przedsiębiorców Środa, 7 lipca 2021 Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi możliwościami finansowania wybranych przedsięwzięć małopolskich przedsiębiorców w lipcu 2021 r.

Czerwone pojemniki na zużyty sprzęt elektryczny, elektroniczny i baterie

Czerwone pojemniki na zużyty sprzęt elektryczny, elektroniczny i baterie Środa, 7 lipca 2021 W ramach projektu "Elektryczne śmieci" ustawiono na terenie gminy Oświęcim cztery czerwone, specjalistyczne pojemniki przeznaczone do zbierania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii.

Jak przygotować się do złożenia wniosku w programie „Czyste Powietrze”?

Jak przygotować się do złożenia wniosku w programie „Czyste Powietrze”? Wtorek, 6 lipca 2021 Osoby zainteresowane skorzystanie z dotacji w programie „Czyste Powietrze” mogą złożyć wniosek samodzielnie lub w urzędzie gminy, z pomocą pracownika. Przed wizytą w gminie należy zgromadzić dokumenty i informacje niezbędne do złożenia wniosku.

Nowy obowiązek dla właścicieli nieruchomości

Nowy obowiązek dla właścicieli nieruchomości Wtorek, 29 czerwca 2021 Od 1 lipca br. wszyscy właściciele nieruchomości zobowiązani są do wskazania w jakie źródło ciepła wyposażony został ich budynek. Obowiązek złożenia deklaracji dotyczy zarówno budynków mieszkalnych, jak i niemieszkalnych.

Nabór wniosków w programie "Mój Prąd"

Nabór wniosków w programie Wtorek, 29 czerwca 2021 Od 1 lipca 2021 r. do 22 grudnia 2021 r. trwać będzie trzecia edycja programu "Mój Prąd". W ramach programu można uzyskać dotację na założenie instalacji fotowoltaicznej o mocy od 2 do 10 kW.

Informujemy, że w Urzędzie Gminy Oświęcim uruchomiony został Punkt konsultacyjno - informacyjny programu „Czyste Powietrze”

Informujemy, że w Urzędzie Gminy Oświęcim uruchomiony został Punkt konsultacyjno - informacyjny programu „Czyste Powietrze” Piątek, 11 czerwca 2021 Punkt wspiera mieszkańców w zakresie udzielania informacji o możliwości skorzystania z dotacji programu, a także w procesie składania wniosku o dofinansowanie i późniejszym rozliczeniu.

archiwum wiadomości