Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Czwartek, 8 grudnia 2022 Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi możliwościami finansowania wybranych przedsięwzięć małopolskich przedsiębiorców oraz rolników w grudniu 2022 r.

Efektywne wykorzystanie energii - spotkanie dla firm

Efektywne wykorzystanie energii - spotkanie dla firm Czwartek, 17 listopada 2022 Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości we współpracy z KAPE S.A. zaprasza małopolskich przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne spotkanie informacyjne on-line na temat efektywnego zarządzania energią w firmie. Spotkanie odbędzie się 30 listopada br.

Łąki kwietne w gminie Oświęcim

Łąki kwietne w gminie Oświęcim Niedziela, 13 listopada 2022 Marzysz o pięknym, kwiatowym dywanie przed swoim domem? Nic trudnego! Założenie łąki kwietnej co prawda wymaga odrobiny wysiłku, ale satysfakcja, jaką da widok pięknych kwiatów, wynagrodzi odrobinę pracy. Z okazji Dnia Czystego Powietrza przygotowaliśmy zestawy nasion, które można odebrać za darmo w Urzędzie Gminy. Ilość zestawów jest ograniczona.

Dotacja do wymiany ogrzewania na gazowe

Dotacja do wymiany ogrzewania na gazowe Czwartek, 10 listopada 2022 Przypominamy o możliwości składania wniosków o dofinansowanie do wymiany ogrzewania na gazowe. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami programu.

Dofinansowanie dla rolników

Dofinansowanie dla rolników Piątek, 4 listopada 2022 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą dofinansowania na zakup i montaż biogazowni rolniczych, elektrowni wodnych oraz towarzyszących magazynów energii.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Piątek, 4 listopada 2022 Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi możliwościami finansowania wybranych przedsięwzięć małopolskich przedsiębiorców oraz rolników w listopadzie 2022 r.

Uruchomienie naboru wniosków w programie pożyczkowym JAWOR

Uruchomienie naboru wniosków w programie pożyczkowym JAWOR Czwartek, 3 listopada 2022 Program dotyczy wymiany źródeł ciepła na nowe ekologiczne źródła, termomodernizacji budynków jednorodzinnych oraz zakupu i montażu paneli fotowoltaicznych. Kierowany jest do osób fizycznych.

Czyszczenie przewodów kominowych

Czyszczenie przewodów kominowych Czwartek, 3 listopada 2022 Przypominamy o obowiązujących przepisach w zakresie czyszczenia przewodów kominowych w budynkach.

Oszczędzanie energii w dobie kryzysu energetycznego

Oszczędzanie energii w dobie kryzysu energetycznego Czwartek, 3 listopada 2022 Zapraszamy na spotkanie informacyjne 8 listopada br. z Projektem Doradztwa Energetycznego dotyczące korzystania z energii w domu i miejscu pracy. Webinar poprowadzą Doradcy Energetyczni z WFOŚiGW w Katowicach.

Dodatek dla podmiotów wrażliwych - jak złożyć wniosek?

Dodatek dla podmiotów wrażliwych - jak złożyć wniosek? Poniedziałek, 31 października 2022 Informacja o świadczeniach wynikających z ustawy z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw obwiązującej od dnia 20 września 2022 r.

archiwum wiadomości