Nabór wniosków do wymiany kotłów – ZAWIESZENIE

Nabór wniosków do wymiany kotłów – ZAWIESZENIE Wtorek, 31 marca 2020 W związku z zaostrzeniem ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa (m.in. ograniczenia dotyczące możliwości wychodzenia z domu), informujemy, że nabór wniosków o dotację do wymiany kotłów który miał rozpocząć się od dnia 1 kwietnia 2020 r. ZOSTAJE ZAWIESZONY DO ODWOŁANIA.

Dotacja - wysłanie wniosku drogą elektroniczną

Dotacja - wysłanie wniosku drogą elektroniczną Czwartek, 26 marca 2020 W związku ze zbliżającym się naborem wniosków o dotację do wymiany ogrzewania, zapraszamy do zapoznania się z instrukcją "krok po kroku" wysyłania wniosku drogą elektroniczną.

Zmiana organizacji pracy w NFOŚiGW w związku z COVID-19

Zmiana organizacji pracy w NFOŚiGW w związku z COVID-19 Piątek, 20 marca 2020 W celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19, od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pracuje zdalnie. Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych sposobów kontaktu.

Walne Zgromadzenie Delegatów Gminnej Spółki Wodnej - ODWOŁANE

Walne Zgromadzenie Delegatów Gminnej Spółki Wodnej - ODWOŁANE Piątek, 20 marca 2020 Związek Spółek Wodnych w Oświęcimiu informuje, że Walne Zgromadzenie Delegatów Gminnej Spółki Wodnej w Oświęcimiu ustalone na dzień 23 marca 2020 r. zostaje odwołane.

Czasowe zmiany pracy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

Czasowe zmiany pracy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska Środa, 18 marca 2020 Z związku epidemią koronawirusa Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska wprowadził czasowe zmiany w funkcjonowaniu siedziby oraz oddziałów zamiejscowych. Beneficjenci dotacji i pożyczek prowadzonych przez WFOŚ mogą korzystać z dedykowanych numerów telefonów.

Jak sprawdzić klasę kotła?

Jak sprawdzić klasę kotła? Środa, 18 marca 2020 Uchwała antysmogowa dla Małopolski nakłada obowiązek wymiany nieefektywnych urządzeń grzewczych na paliwo stałe. Graniczna data, od której urządzenie nie będzie mogło być użytkowane, zależna jest od klasy kotła...

Nabór wniosków na wymianę pieców

Nabór wniosków na wymianę pieców Środa, 18 marca 2020 NABÓR ZOSTAŁ ZAWIESZONY Tegoroczny nabór wniosków o dotację do wymiany systemów ogrzewania rozpocznie się w dniu 1 kwietnia od godziny 7:30 i trwać będzie do wyczerpania zabezpieczonych środków finansowych lub do dnia 30 października 2020 r. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Konsultacje Programu ochrony powietrza

Konsultacje Programu ochrony powietrza Wtorek, 17 marca 2020 Do dnia 10 kwietnia br. można przesyłać opinie i uwagi do projektu Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego. Ze względu na pandemię koronawirusa, konsultacje odbędą się wyłącznie za pośrednictwem Internetu i poczty tradycyjnej.

Wody Polskie - Dni Otwarte

Wody Polskie - Dni Otwarte Wtorek, 25 lutego 2020 Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie RZGW w Krakowie zaprasza do udziału w Dniach Otwartych 27 lutego. W każdy ostatni czwartek miesiąca, w godzinach od 8.00 do 14.00, pracownicy będą udzielać wszelkich informacji oraz porad związanych z gospodarką wodną - odpowiedzą na Państwa pytania, pomogą wypełnić wniosek, sprawdzą niezbędną dokumentację.

archiwum wiadomości