Jak dbać o powietrze?

Jak dbać o powietrze? Wtorek, 19 maja 2020 Zapraszamy do zapoznania się z grafiką dotyczącą sposobów dbania o czyste powietrze w swojej okolicy.

Ważne terminy - ochrona powietrza

Ważne terminy - ochrona powietrza Poniedziałek, 18 maja 2020 Zapraszamy do zapoznania się z grafiką przypominającą o najważniejszych terminach związanych z uchwałą antysmogową dla Małopolski.

Jak smog wpływa na zdrowie?

Jak smog wpływa na zdrowie? Niedziela, 17 maja 2020 Zapraszamy do zapoznania się z grafiką dotyczącą wpływu zanieczyszczenia powietrza na zdrowie.

W jaki sposób chronić się przed smogiem?

W jaki sposób chronić się przed smogiem? Sobota, 16 maja 2020 Co robić gdy stężenie zanieczyszczeń jest duże? Jak chronić siebie i innych? Zapraszamy do zapoznania się z grafiką.

Wymogi uchwały antysmogowej

Wymogi uchwały antysmogowej Piątek, 8 maja 2020 Zapraszamy do zapoznania się z grafiką dotycząca wymogów uchwały antysmogowej dla Małopolski.

Używanie drewna do ogrzewania

Używanie drewna do ogrzewania Środa, 13 maja 2020 Zapraszamy do zapoznania się z grafiką dotyczącą odpowiedniego przygotowania drewna do celów ogrzewania.

Ulga termomodernizacyjna

Ulga termomodernizacyjna Wtorek, 12 maja 2020 Zapraszamy do zapoznania się z grafiką przedstawiającą najważniejsze założenia ulgi termomodernizacyjnej.

Jak mieszkać tanio i ekologicznie?

Jak mieszkać tanio i ekologicznie? Poniedziałek, 11 maja 2020 Zapraszamy do zapoznania się z grafiką dotyczącą prostych sposobów oszczędzania energii elektrycznej.

Koszty ogrzewania - jakie urządzenie wybrać?

Koszty ogrzewania - jakie urządzenie wybrać? Niedziela, 10 maja 2020 Czym opłaca się ogrzewać dom? Czy warto jednocześnie wykonać termomodernizację? Zapraszamy do zapoznania się z grafiką.

Oszczędzanie wody

Oszczędzanie wody Sobota, 9 maja 2020 Jak mieszkać ekologicznie i oszczędzać wodę? Zapraszamy do zapoznania się z grafiką.

Możliwości skorzystania z dotacji "Czyste Powietrze"

Możliwości skorzystania z dotacji Piątek, 8 maja 2020 Wnioski można składać w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska w Krakowie. Zapraszamy do zapoznania się z grafiką.

Oszczędzanie wody i energii - praktyczne porady

Oszczędzanie wody i energii - praktyczne porady Piątek, 15 maja 2020 Oszczędzanie energii i wody to same korzyści: niższe koszty (nawet o 15%), dbałość o środowisko (zmniejszenie emisji pyłów i dwutlenku węgla) i mniejsza eksploatacja paliw kopalnych. Sposoby oszczędzania nie muszą być skomplikowane.

Oszczędzaj wodę i energię

Oszczędzaj wodę i energię Piątek, 8 maja 2020 Odpowiednio korzystając z technologii, ograniczasz emisję CO2 oraz pyłów i tym samym zmniejszasz zanieczyszczenie środowiska.

archiwum wiadomości