Wycieczki z OKSiR-em – Ogród Doświadczeń

Wycieczki z OKSiR-em – Ogród Doświadczeń Czwartek, 22 lipca 2021 Ponad 40 osób wyruszyło 7 lipca do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie. To niezwykłe miejsce pozwala połączyć zabawę, naukę i muzyczne talenty.

Relacja filmowa z Przedszkoliady.

Relacja filmowa z Przedszkoliady. Wtorek, 29 czerwca 2021 Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z Przedszkoliady.

PRZEDSZKOLIADA 2021

PRZEDSZKOLIADA 2021 Czwartek, 17 czerwca 2021 Za nami wyjątkowe wydarzenie-12 czerwca odbyła się PRZEDSZKOLIADA 2021

Kolejne laptopy dla uczniów

Kolejne laptopy dla uczniów Wtorek, 8 czerwca 2021 W pierwszych dniach czerwca do szkół w gminie Oświęcim trafiło kolejnych 29 komputerów. Laptopy kojarzą się z nauką zdalną, ale będą też na pewno pomocne podczas zajęć stacjonarnych – wszyscy uczniowie wrócili do klas w ostatnim dniu maja.

Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny

Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny Środa, 12 maja 2021 Pieniądze na komputery dla uczniów to jeden z elementów Pakietu Edukacyjnego, programu w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej przygotowanej przez samorząd województwa małopolskiego. 12 maja wójt Mirosław Smolarek odebrał promesę na 75 tys. złotych.

PRZEDSZKOLIADA 2021

PRZEDSZKOLIADA 2021 Czwartek, 29 kwietnia 2021 Serdecznie zapraszamy i gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w PRZEDSZKOLIADZIE 2021.

Wystawa: "Tatrzańska Niepodległa"

Wystawa: Piątek, 16 kwietnia 2021 Biuro Programu „Niepodległa” we współpracy z Muzeum Tatrzańskim przygotowało wystawę poświęconą znaczeniu gór w rozwoju kultury, sportu i turystyki w II Rzeczypospolitej. Ekspozycja „Tatrzańska niepodległa” dostępna jest bezpłatnie. Zapraszamy wszystkich do korzystania!

Szkoła Podstawowa we Włosienicy zaprasza!

Szkoła Podstawowa we Włosienicy zaprasza! Niedziela, 14 marca 2021 Szanowni Rodzice! Przed Wami ważny wybór dla Waszego Dziecka. Zachęcamy do wyboru Szkoły Podstawowej im. Józefa Suskiego we Włosienicy. Naszym uczniom zapewniamy pełny i wszechstronny rozwój intelektualny, emocjonalny, społeczny i fizyczny.

Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej - rekrutacja

Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej - rekrutacja Wtorek, 9 marca 2021 Już marzec, a jak marzec to czas wyboru szkoły dla Waszych pociech. Warto zapoznać się z ofertą edukacyjną najbliższych szkół. My jednak zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej szkoły, bo naszej szkoły!

Rekrutacja do szkoły w Harmężach

Rekrutacja do szkoły w Harmężach Piątek, 19 lutego 2021 Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana M. Kolbe w Harmężach zaprasza przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców.

archiwum wiadomości