PRZEDSZKOLIADA 2021

PRZEDSZKOLIADA 2021 Czwartek, 29 kwietnia 2021 Serdecznie zapraszamy i gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w PRZEDSZKOLIADZIE 2021.

Wystawa: "Tatrzańska Niepodległa"

Wystawa: Piątek, 16 kwietnia 2021 Biuro Programu „Niepodległa” we współpracy z Muzeum Tatrzańskim przygotowało wystawę poświęconą znaczeniu gór w rozwoju kultury, sportu i turystyki w II Rzeczypospolitej. Ekspozycja „Tatrzańska niepodległa” dostępna jest bezpłatnie. Zapraszamy wszystkich do korzystania!

Szkoła Podstawowa we Włosienicy zaprasza!

Szkoła Podstawowa we Włosienicy zaprasza! Niedziela, 14 marca 2021 Szanowni Rodzice! Przed Wami ważny wybór dla Waszego Dziecka. Zachęcamy do wyboru Szkoły Podstawowej im. Józefa Suskiego we Włosienicy. Naszym uczniom zapewniamy pełny i wszechstronny rozwój intelektualny, emocjonalny, społeczny i fizyczny.

Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej - rekrutacja

Szkoła Podstawowa w Porębie Wielkiej - rekrutacja Wtorek, 9 marca 2021 Już marzec, a jak marzec to czas wyboru szkoły dla Waszych pociech. Warto zapoznać się z ofertą edukacyjną najbliższych szkół. My jednak zachęcamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej szkoły, bo naszej szkoły!

Rekrutacja do szkoły w Harmężach

Rekrutacja do szkoły w Harmężach Piątek, 19 lutego 2021 Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana M. Kolbe w Harmężach zaprasza przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców.

Bezpłatne szkolenie dla dzieci

Bezpłatne szkolenie dla dzieci Piątek, 12 lutego 2021 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim przystąpił do projektu "Sieć na Kulturę" organizowanego przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju, w ramach którego przeprowadzi szereg zajęć z projektowania graficznego dla dzieci i młodzieży.

Nagroda Małopolskiego Kuratora Oświaty dla ucznia z Włosienicy

Nagroda Małopolskiego Kuratora Oświaty dla ucznia z Włosienicy Poniedziałek, 21 grudnia 2020 Wojciech Grubka ze Szkoły Podstawowej we Włosienicy, laureat małopolskiego konkursu „zaŚPIEWAJ i TY NIEPODLEGŁEJ!”, został wyróżniony specjalną nagrodą Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Konkurs na najpiękniejszą dekorację sołectwa

Konkurs na najpiękniejszą dekorację sołectwa Poniedziałek, 7 grudnia 2020 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, wraz z Wójtem Gminy Oświęcim ogłaszają konkurs na najpiękniejszą świąteczną dekorację centralnego punktu w sołectwach Gminy Oświęcim.

archiwum wiadomości