Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty Wtorek, 16 czerwca 2020 Dla 185 uczniów w gminie Oświęcim 16 czerwca był dniem próby. O godzinie 9.00 zozpoczęli egzamin ósmoklasity z języka polskiego. Na rozwiązanie testu i napisanie wypracowania mieli 120 minut.

Laptopy dla uczniów

Laptopy dla uczniów Wtorek, 9 czerwca 2020 Do szkół trafiły 32 laptopy. Sprzęt został kupiony z dofinansowania, które Gmina Oświęcim uzyskała od Ministerstwa Cyfryzacji. Prawie 80 tys. zł pochodzi z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka Poniedziałek, 1 czerwca 2020 Wszystkie dzieci nasze są... - 1 czerwca w Przedszkolu Samorządowym w Porębie Wielkiej świętowaliśmy Dzień Dziecka

Informacja w sprawie planowanego otwarcia przedszkoli

Informacja w sprawie planowanego otwarcia przedszkoli Wtorek, 5 maja 2020 Od dnia 11 maja 2020 r. otwarte zostaną Przedszkola Samorządowe Gminy Oświęcim.

Przygotowanie do otwarcia przedszkoli prowadzonych przez Gminę Oświęcim

Przygotowanie do otwarcia przedszkoli prowadzonych przez Gminę Oświęcim Poniedziałek, 4 maja 2020   Do 8 maja 2020 roku Dyrektorzy przedszkoli pozyskują informacje od rodziców dotyczące potrzeb opieki nad dzieckiem w przedszkolu. Trwają przygotowania do rozpoczęcia bezpiecznej pracy. Bezpieczeństwo dzieci i kadry sprawującej opiekę priorytetem.

Zespół "Modraszka" przedstawia:

Zespół Wtorek, 28 kwietnia 2020 Mimo pandemii i utrudnień z nią związanych, Zespół Pieśni i Tańca "Modraszka" pracuje w trybie zdalnym. Na święta Wielkanocne nagrał piosenkę i złożył życzenia a teraz nagrał interpretację wiersza Jana Brzechwy pt. "Na straganie". Nagrane osobno przez aktorów kwestie zmontowano w jeden film. Zapraszamy.

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT! Środa, 11 marca 2020 Zawieszenie zajęć w Szkole Podstawowej im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej w Zaborzu

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej w Zaborzu Poniedziałek, 9 marca 2020 "Abecadło do Zaborza wpadło" – takie hasło przyświecało Dniu Otwartemu w zaborzańskiej podstawówce. 4 marca przyszli uczniowie zwiedzali szkołę oprowadzani przez starszych kolegów. Polecamy fotorelację na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Zaborzu.

Przedszkolaki na łyżwach

Przedszkolaki na łyżwach Piątek, 6 marca 2020 5 marca przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego z Poręby Wielkiej rozpoczęły zajęcia na lodowisku w ramach projektu: Realizacja zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2020 roku.

Pasowanie najmłodszych czytelników w Grojcu

Pasowanie najmłodszych czytelników w Grojcu Piątek, 21 lutego 2020 Pierwszoklasiści Szkoły Podstawowej w Grojcu są pełnoprawnymi czytelnikami od 20 lutego. W tym dniu zostali pasowani przez Królową Książkę. Uroczystość była równocześnie podsumowaniem akcji "Mała książka, wielki człowiek".

archiwum wiadomości