Jasełka Salezjańskie

Jasełka Salezjańskie Poniedziałek, 10 grudnia 2018 Już wkrótce Jasełka Salezjańskie. Na scenie m.in.nasze przedszkolaki. Serdecznie zapraszamy.

Spotkania z tradycją świąteczną - Wigilia 2018

Spotkania z tradycją świąteczną - Wigilia 2018 Poniedziałek, 10 grudnia 2018 Zapraszamy na coroczną imprezę przedświąteczną. Jak co roku występy artystyczne i pyszne dania wigilijne przygotowane przez nasze panie z KGW. W tym roku gościmy w Brzezince. ZAPRASZAMY.

Kochamy przedszkole z Treflikami

Kochamy przedszkole z Treflikami Czwartek, 6 grudnia 2018 Już wkrótce odbędzie się kolejny dzień z cyklu Kochamy Przedszkole z Treflikami. Tym razem będziemy witać zimę z Treflikami. Zapraszamy do udziału w zabawie. Wszystkie potrzebne informacje w wiadomości.

Wizyta Św. Mikołaja

Wizyta Św. Mikołaja Czwartek, 6 grudnia 2018 6 grudnia nasze przedszkolaki, dzieci ze środowiska lokalnego oraz rodzice spotkali się ze Św. Mikołajem w tutejszej remizie OSP...

Bajka w wykonaniu rodziców

Bajka w wykonaniu rodziców Czwartek, 6 grudnia 2018 6 grudnia, tuż przed przybyciem Św. Mikołaja, rodzice przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego we Włosienicy, kolejny raz wystąpili przed dziecięcą publicznością, tym razem w bajce pt. ,,Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło"...

DZIEŃ GÓRNIKA 2018

DZIEŃ GÓRNIKA 2018 Wtorek, 4 grudnia 2018 4 grudnia 2018r., w remizie OSP we Włosienicy, odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Górnika...

Konkurs historyczny dla dzieci i młodzieży

Konkurs historyczny dla dzieci i młodzieży Wtorek, 4 grudnia 2018 Wszystkich uczniów szkół podstawowych z powiatu oświęcimskiego zapraszamy do udziału w konkursie historycznym na najlepszą pracę plastyczną lub multimedialną. Prace do konkursu można składać do 17 grudnia br.

Wieczornica w szkole w Zaborzu

Wieczornica w szkole w Zaborzu Poniedziałek, 3 grudnia 2018 Ostatnim akcentem obchodów stulecia odzyskania Niepodległości w Szkole Podstawowej w Zaborzu był Wieczór z Poezją i Pieśnią Patriotyczną. Uczniowie z trzecich klas gimnazjum przedstawili program artystyczny, w którym przypomnieli trudną drogę Polaków do niepodległej Rzeczypospolitej.

Goście na ZABAWIE ANDRZEJKOWEJ

Goście na ZABAWIE ANDRZEJKOWEJ Piątek, 30 listopada 2018 30 listopada nasze przedszkole odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Rajsku, które razem ze starszakami uczestniczyły w zabawie andrzejkowej...

Dąb Niepodległości w Zaborzu

Dąb Niepodległości w Zaborzu Poniedziałek, 26 listopada 2018 Kolejny akcent obchodów stulecia odzyskania Niepodległości w Szkole Podstawowej w Zaborzu to zasadzony przez uczniów pamiątkowy Dąb Niepodległości.

archiwum wiadomości