Witaj szkoło!

Witaj szkoło! Poniedziałek, 13 sierpnia 2018 Budynek nowej szkoły w Porębie Wielkiej szykuje się na przyjęcie uczniów. W sobotę, 1 września uroczyste otwarcie, festyn i zabawa, a dwa dni później inauguracja roku szkolnego 2018/2019 w nowych murach.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zaborzu

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zaborzu Piątek, 29 czerwca 2018 Uczniowie zapomnieli o nauce na dwa długie, wakacyjne miesiące, ale Szkoła Podstawowa w Zaborzu przypomina najbardziej wyczekiwane przez dzieci i młodzież święto: zakończenie roku szkolnego.

Lato z młodzieżowym Domem Kultury

Lato z młodzieżowym Domem Kultury Wtorek, 26 czerwca 2018 MDK Oświęcim zaprasza wszystkich chętnych na bezpłatne zajęcia.

Pożegnanie przedszkola we Włosienicy

Pożegnanie przedszkola we Włosienicy Czwartek, 21 czerwca 2018 21 czerwca po raz ostatni na scenie wystąpiły nasze starszaki, żegnając przedszkole swoim pięknym występem...

Wianki 2018

Wianki 2018 Wtorek, 19 czerwca 2018 Przedszkolaki z Włosienicy kultywowały tradycję ludową...

Żywa lekcja historii

Żywa lekcja historii Środa, 6 czerwca 2018 Uczniowie szkoły w Zaborzu w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę zaprosili Grupę Artystyczną „Rekonstrukto”, która w programie „Ku niepodległej” przypomniała długą i trudną walkę Polaków o wolność ojczyzny.

Zakochani w teatrze

Zakochani w teatrze Środa, 6 czerwca 2018 Teatromani z klas gimnazjalnych szkoły w Zaborzu obejrzeli kolejne znakomite przedstawienia. W maju odwiedzili krakowski Teatr Bagatela, aby uczestniczyć w interaktywnej zabawie podczas spektaklu „Szalone nożyczki”.

50 lat Szkoły Podstawowej w Brzezince

50 lat Szkoły Podstawowej w Brzezince Środa, 30 maja 2018 W sobotę 26 maja uczniowie, dyrekcja i grono pedagogiczne, a także absolwenci i zaproszeni goście świętowali wspólnie 50. rocznicę powstania Szkoły Podstawowej w Brzezince.

IV Zmagania Sportowe Przedszkolaków we Włosienicy

IV Zmagania Sportowe Przedszkolaków we Włosienicy Wtorek, 29 maja 2018 29 maja 2018r., odbyły się kolejne Zmagania Sportowe Przedszkolaków...

Uczniowie na Festiwalu Nauki i Sztuki

Uczniowie na Festiwalu Nauki i Sztuki Poniedziałek, 28 maja 2018 17 maja uczniowie klas gimnazjalnych mieli okazję brać udział w święcie nauki jakim jest organizowany od 2001 roku przez uczelnie akademickie Krakowa oraz instytuty Polskiej Akademii Nauk – Festiwal Nauki i Sztuki. Hasło przewodnie tegorocznej XVIII edycji Festiwalu to „Moc Rozumu”.

archiwum wiadomości