Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży

Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży Wtorek, 17 kwietnia 2018 Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zaborzu wzięli udział w projekcie Bakcyl, czyli Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży. Stanowi on przykład społecznie odpowiedzialnego współdziałania na rzecz podniesienia poziomu wiedzy finansowej młodego pokolenia Polaków.

Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej ponownie na podium!

Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej ponownie na podium! Poniedziałek, 9 kwietnia 2018 W dniach 5 i 6.04.2018r. odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju bezpieczeństwa w Ruchu drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. W czwartek, w SP nr 9 w Oświęcimiu, uczniowie rozwiązywali testy skrzyżowań i testy wiedzy z zakresu znajomości zasad ruchu drogowego. Natomiast w piątek odbyła się część praktyczna obejmująca umiejętność jazdy na rowerze, a także znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy. Jak zwykle, uczestnicy spotkali się na hali sportowej w Brzeszczach, gdzie ustawione były tory przeszkód.

Konkurs recytatorski we Włosienicy

Konkurs recytatorski we Włosienicy Środa, 4 kwietnia 2018 4 kwietnia w naszym przedszkolu odbył się KONKURS RECYTATORSKI...

Spotkanie z rybakiem

Spotkanie z rybakiem Środa, 28 marca 2018 Wiosna w akwenach – nietypowa lekcja przyrody...

Wiosenna lekcja przyrody

Wiosenna lekcja przyrody Poniedziałek, 26 marca 2018 „Zielone dzieciaki w zielonych wędrówkach” zawitały do biblioteki do Włosienicy...

Wagary w szkole

Wagary w szkole Poniedziałek, 26 marca 2018 21 marca uczniowie i nauczyciele zorganizowali w szkole Dzień Wiosny tradycyjnie zwany Dniem Wagarowicza. W tym dniu zapomnieli o książkach, ale nie o edukacji.

Uczniowie z Zaborza w konkursie Master IT

Uczniowie z Zaborza w konkursie Master IT Piątek, 23 marca 2018 Uczniowie z Zaborza wzięli udział w półfinale OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO – Master IT.

Światowy Dzień Wody

Światowy Dzień Wody Czwartek, 22 marca 2018 22 marca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Wody...

I miejsce dla Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej

I miejsce dla Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej Poniedziałek, 19 marca 2018 Po raz kolejny drużyna ze Szkoły Podstawowej im. A. Grottgera w Porębie Wielkiej zwyciężyła w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu miejsko-gminnym. Jego celem jest „podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej.” Uczestnicy muszą bardzo dobrze znać zasady poruszania się w ruchu drogowym (rozwiązują test wiedzy i test skrzyżowań), a także świetnie jeździć na rowerze (pokonują przeszkody na torze sprawnościowym).

archiwum wiadomości