Akademie z okazji Dnia Babci i Dziadka

Akademie z okazji Dnia Babci i Dziadka Niedziela, 29 stycznia 2023 W przedszkolach i szkołach gminy Oświęcim uroczyste imprezy dla babć i dziadków były organizowane już od 21 stycznia.

Awans zawodowy nauczycielek

Awans zawodowy nauczycielek Czwartek, 26 stycznia 2023 Pięć nauczycielek pracujących w przedszkolach i szkołach gminy Oświęcim otrzymało 26 stycznia akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

Konkurs o św. Maksymilianie i święto patrona

Konkurs o św. Maksymilianie i święto patrona Wtorek, 10 stycznia 2023 Laureaci Powiatowego Konkursu plastycznego i literackiego o św. Maksymilianie odebrali nagrody 10 stycznia. Uroczystość w domu ludowym przy ul. Borowskiego była zarazem Świętem Patrona Szkoły Podstawowej w Harmężach.

Projekt HOPE

Projekt HOPE Poniedziałek, 19 grudnia 2022 Projekt HOPE z fundacji Dobra Sieć z Warszawy firmy Danone.

Przedstawienie i dzień pluszowego misia w przedszkolu w Rajsku

Przedstawienie i dzień pluszowego misia w przedszkolu w Rajsku Piątek, 25 listopada 2022 25 listopada w Przedszkolu Samorządowym w Rajsku wręczono nagrody w konkursie "Miś z mojej bajki". Specjalną atrakcją było przedstawienie "Czerwony Kapturek".

Wieczornica Patriotyczna w Szkole Podstawowej w Zaborzu

Wieczornica Patriotyczna w Szkole Podstawowej w Zaborzu Piątek, 18 listopada 2022 Z okazji rocznicy odzyskania Niepodległości uczniowie przygotowali muzyczno-poetycki spektakl. W Wieczornicy Patriotycznej wystąpiły też laureatki VII Konkursu Pieśni Patriotycznej.

Zimowy test sprawności i spotkanie z mistrzem olimpijskim

Zimowy test sprawności i spotkanie z mistrzem olimpijskim Środa, 16 listopada 2022 Uczniowie z Grojca sprawdzili się w niecodziennych dyscyplinach, a następnie spotkali się ze zdobywcą złotego medalu olimpijskiego w zapasach.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej Piątek, 14 października 2022 Pracownicy przedszkoli i szkół, a także gminnych instytucji oraz samorządowcy spotkali się 13 października na uroczystej gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej w domu ludowym w Grojcu.

Spotkanie związkowców z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Spotkanie związkowców z okazji Dnia Edukacji Narodowej Czwartek, 13 października 2022 12 października w Rajsku samorządowcy gościli na spotkaniu oświęcimskiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego.

archiwum wiadomości