Konkurs Plastyczny i Literacki o św. Maksymilianie

Konkurs Plastyczny i Literacki o św. Maksymilianie Piątek, 18 października 2019 Tablet, zegarek sportowy, bilety do Energylandii, power banki, vouchery do Empiku i Martes Sport to tylko niektóre nagrody, które mogą zdobyć uczniowie szkół podstawowych w „Powiatowym Konkursie Plastycznym i Literackim o św. Maksymilianie”.

Związkowcy świętowali Dzień Edukacji Narodowej

Związkowcy świętowali Dzień Edukacji Narodowej Piątek, 18 października 2019 Członkinie i członkowie Związku Nauczycielstwa Polskiego oraz przedstawiciele władz Gminy spotkali się 17 października w Rajsku z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Konkurs plastyczny "Czym dla Ciebie jest wolontariat?"

Konkurs plastyczny Piątek, 18 października 2019 Ponad sto atrakcyjnych nagród czeka na dzieci i młodzież w konkursie plastycznym "Czym dla Ciebie jest wolontariat?". Przedszkole lub szkoła, która zgłosi najwięcej prac będzie gościła przedstawicieli Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich. Prace trzeba wysłać do 5 listopada.

Ratują i uczą ratować

Ratują i uczą ratować Czwartek, 17 października 2019 Prawie 150.000 osób w całym kraju podjęło 16 października próbę pobicia Rekordu w Pierwszej Pomocy. Wśród nich byli uczniowie szkół w Grojcu, Harmężach, Włosienicy i Zaborzu. Za kilka dni okaże się, czy padł rekord. Już teraz polecamy relację z tego niezwykłego wydarzenia w Szkole Podstawowej w Grojcu.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej Wtorek, 15 października 2019 Nauczyciele, dyrektorzy, pracownicy administracji i obsługi gminnych placówek oświatowych przyjęli podziękowania i życzenia od samorządowców z wójtem Mirosławem Smolarkiem na czele. 14 października w Domu Ludowym w Grojcu miały miejsce uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej.

DOFINANSOWANIE PRACODAWCOM KOSZTÓW KSZTAŁCENIA MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW

DOFINANSOWANIE PRACODAWCOM KOSZTÓW KSZTAŁCENIA MŁODOCIANYCH PRACOWNIKÓW Czwartek, 10 października 2019 Pracodawcy, którzy zawarli umowę z młodocianymi pracownikami w celu przygotowania zawodowego, po zakończeniu nauki zawodu lub przyuczenia do wykonywania określonej pracy i zdaniu przez młodocianego egzaminu, mogą otrzymać pomoc w formie dofinansowania kosztów kształcenia młodo

Jesteśmy w gronie najlepszych w plebiscycie WUP - teraz głosowanie!

Jesteśmy w gronie najlepszych w plebiscycie WUP - teraz głosowanie! Poniedziałek, 7 października 2019 Zapraszamy do głosowania na Gminę Oświęcim w konkursie Edukacyjna Gmina Małopolski 2019. Głosować można od 08.10.2019 r, od godz. 14:00:01 do dnia 21.10.2019 r. do godziny 12:00:00 na stronie internetowej www.glosuj.pociagdokariery.pl.

DZIEŃ CHŁOPAKA

DZIEŃ CHŁOPAKA Poniedziałek, 30 września 2019 30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu DZIEŃ CHŁOPAKA...

Sportowe Święto Pieczonego Ziemniaka we Włosienicy

Sportowe Święto Pieczonego Ziemniaka we Włosienicy Poniedziałek, 23 września 2019 23 września we Włosienicy, odbyło się Sportowe Święto Pieczonego Ziemniaka...

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka Piątek, 20 września 2019 20 września nasze przedszkolaki obchodziły swoje wyjątkowe święto...

archiwum wiadomości