Konkurs o św. Maksymilianie

Konkurs o św. Maksymilianie Poniedziałek, 27 listopada 2023 Szkoła Podstawowa w Harmężach i Centrum św. Maksymiliana zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w Konkursie Plastycznym i Literackim o św. Maksymilianie M. Kolbe.

Wyniki konkursów poświęconych Igorowi Mitorajowi

Wyniki konkursów poświęconych Igorowi Mitorajowi Wtorek, 24 października 2023 KONKURS "RZEŹBA W LITERATURZE ZAKLĘTA": Oceniana była zgodność z tematem, oryginalność pracy, walory artystyczne oraz zgodność wykonanej pracy z wymogami konkursu.   Komisja w składzie: Weronika Sporysz – specjalista ds. Kultury w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekr

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Zaborzu

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Zaborzu Piątek, 13 października 2023 Dzisiaj, w przeddzień Święta Edukacji Narodowej  w Szkole Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Zaborzu odbyła się uroczysta akademia, w której udział wziął Mirosław Smolarek - Wójt Gminy Oświęcim.

Święto nauczycieli z Gminy Oświęcim

Święto nauczycieli z Gminy Oświęcim Piątek, 13 października 2023 Nauczyciele, dyrektorzy, pracownicy administracji i obsługi gminnych placówek oświatowych przyjęli podziękowania, gratulacje i życzenia od samorządowców. 12 października w Domu Ludowym w Grojcu miała miejsce uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Weź udział w konkursach poświęconych Igorowi Mitorajowi

Weź udział w konkursach poświęconych Igorowi Mitorajowi Czwartek, 21 września 2023 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w konkursach poświęconych Igorowi Mitorajowi, które są skierowanie do dzieci i młodzieży szkolnej oraz dorosłych.

Wręczono akty mianowania dla nauczycieli

Wręczono akty mianowania dla nauczycieli Środa, 13 września 2023 We wtorek, 12 września w Szkole Podstawowej im. Spadochroniarzy Wojska Polskiego w Babicach, z rąk wójta gminy Oświęcim Mirosława Smolarka odbyło się wręczenie aktów mianowania dla nauczycieli z przedszkoli i szkół z naszej gminy.

Rozpoczęcie roku szkolnego w ZSP w Brzezince

Rozpoczęcie roku szkolnego w ZSP w Brzezince Wtorek, 5 września 2023 Żegnajcie wakacje, witaj szkoło! Po wakacyjnej przerwie uczniowie powrócili do szkolnych murów. W rozpoczęciu roku szkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzezince udział wziął Mirosław Smolarek - Wójt Gminy Oświęcim.

Warsztaty ekologiczne w Pasiece w Harmężach

Warsztaty ekologiczne w Pasiece w Harmężach Poniedziałek, 17 lipca 2023 W ubiegły wtorek, w ramach wakacji z Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, w Pasiece Ekologicznej w Harmężach miały miejsce ciekawe warsztaty przygotowane przez prezesa Koła Pszczelarzy Ziemi Oświęcimskiej Bogusława Raja oraz ekodoradczynię Powiatu Oświęcimskiego Edytę Burman.

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego Wtorek, 27 czerwca 2023 W miniony piątek uczniowie odebrali świadectwa, dyplomy i nagrody i rozpoczęli wakacje. Gościem uroczystości zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Grojcu był wójt Mirosław Smolarek.

PRZEDSZKOLIADA

PRZEDSZKOLIADA Wtorek, 13 czerwca 2023 Zapraszamy na świetną zabawę

archiwum wiadomości