Rekrutacja do szkoły w Harmężach

Rekrutacja do szkoły w Harmężach Piątek, 19 lutego 2021 Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana M. Kolbe w Harmężach zaprasza przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców.

Bezpłatne szkolenie dla dzieci

Bezpłatne szkolenie dla dzieci Piątek, 12 lutego 2021 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim przystąpił do projektu "Sieć na Kulturę" organizowanego przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju, w ramach którego przeprowadzi szereg zajęć z projektowania graficznego dla dzieci i młodzieży.

Przedszkolaki z Rajska Babciom i Dziadkom życzenia składają

Przedszkolaki z Rajska Babciom i Dziadkom życzenia składają Sobota, 23 stycznia 2021 Kochamy Was za to ogromnie, że zawsze jesteście koło nas, wtedy gdy Was potrzebujemy. Babciu i Dziadku – dziękujemy!

Nagroda Małopolskiego Kuratora Oświaty dla ucznia z Włosienicy

Nagroda Małopolskiego Kuratora Oświaty dla ucznia z Włosienicy Poniedziałek, 21 grudnia 2020 Wojciech Grubka ze Szkoły Podstawowej we Włosienicy, laureat małopolskiego konkursu „zaŚPIEWAJ i TY NIEPODLEGŁEJ!”, został wyróżniony specjalną nagrodą Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Konkurs na najpiękniejszą dekorację sołectwa

Konkurs na najpiękniejszą dekorację sołectwa Poniedziałek, 7 grudnia 2020 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, wraz z Wójtem Gminy Oświęcim ogłaszają konkurs na najpiękniejszą świąteczną dekorację centralnego punktu w sołectwach Gminy Oświęcim.

Szkoła w Grojcu – zanim wrócą uczniowie

Szkoła w Grojcu – zanim wrócą uczniowie Piątek, 4 grudnia 2020 Zdalne lekcje trwają od kilku tygodni. Jednak szkoły nie muszą czekać w zamknięciu na powrót uczniów w połowie stycznia. Przykładem jest grojecka podstawówka, w której sale lekcyjne są remontowane, a z opieki w świetlicy korzysta ponad dwadzieścioro dzieci.

"Na wsi pięknie jest"

Poniedziałek, 23 listopada 2020 Zapraszamy do obejrzenia konkursowego teledysku, w wykonaniu dzieci z grupy Trefliki i Tygryski. Zagłosuj przez polubienie :-)
https://www.facebook.com/141477909650036/videos/1224897057896120

Koncert Pieśni Patriotycznych ONLINE

Koncert Pieśni Patriotycznych ONLINE Środa, 11 listopada 2020 Serdecznie zapraszamy do wysłuchania Koncertu Pieśni Patriotycznych z okazji Święta Niepodległości w wykonaniu reprezentantów koła wokalnego Szkoły Podstawowej im. Józefa Suskiego we Włosienicy.

archiwum wiadomości