Dotacje na wymianę starych pieców - przypomnienie

Dotacje na wymianę starych pieców - przypomnienie Piątek, 22 czerwca 2018 Wójt Gminy Oświęcim przypomina o możliwości zgłaszania budynków do projektu mającego na celu wymianę starych kotłów na nowoczesne kotły węglowe.

Burze i grad - ostrzeżenie meteorologiczne

Burze i grad - ostrzeżenie meteorologiczne Czwartek, 21 czerwca 2018 IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne: prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 25 mm do 40 mm, lokalnie do 50 mm oraz porywami wiatru do 100 km/h. Miejscami może wystąpić grad.

Odstrzał sanitarny dzików na terenie powiatu oświęcimskiego

Odstrzał sanitarny dzików na terenie powiatu oświęcimskiego Poniedziałek, 18 czerwca 2018 Zapraszamy do zapoznania się z rozporządzeniem Wojewody Małopolskiego w sprawie zarządzenia odstrzału sanitarnego dzików na obszarze zagrożenia wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń.

XLVII Sesja Rady Gminy Oświęcim - relacja

XLVII Sesja Rady Gminy Oświęcim - relacja Poniedziałek, 28 maja 2018 Zapraszamy do obejrzenia relacji z XLVI Sesji Rady Gminy Oświęcim.

Klauzula informacyjna - RODO 25 maja 2018

Klauzula informacyjna - RODO 25 maja 2018 Piątek, 25 maja 2018 Zgodnie z art. 13, ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i RE (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 roku (Dz. Urz. UE L 119.1 z 04.05.2016r.) informuję, że:

Informacja dotycząca powołania urzędnika wyborczego

Informacja dotycząca powołania urzędnika wyborczego Czwartek, 10 maja 2018 INFORMACJA Na podstawie art. 191c, §3 Kodeksu Wyborczego (Dz.U. z 2018 r. poz. 754) podaję wykaz urzędników wyborczych działających na terenie Gminy Oświęcim:

XLVI Sesja Rady Gminy Oświęcim - relacja

XLVI Sesja Rady Gminy Oświęcim - relacja Piątek, 27 kwietnia 2018 Zapraszamy do obejrzenia relacji z XLVI Sesji Rady Gminy Oświęcim.

Kompleks sportowo-rekreacyjny przy szkole w Babicach

Kompleks sportowo-rekreacyjny przy szkole w Babicach Czwartek, 26 kwietnia 2018 Zapraszamy do obejrzenia felietonu TVK HD na temat inwestycji zaplanowanej w ramach rewitalizacji Babic. Na terenach Szkoły Podstawowej powstanie kompleks sportowo-rekreacyjny.

Remont cząstkowy dróg gminnych na terenie Gminy Oświęcim

Remont cząstkowy dróg gminnych na terenie Gminy Oświęcim Środa, 25 kwietnia 2018 Remont cząstkowy dróg gminnych o nawierzchniach bitumicznych rozpoczął się w drugiej połowie kwietnia na terenie sołectwa Poręba Wielka. Obecnie roboty realizowane są we Włosienicy –przewidywany termin zakończenia to koniec kwietnia. Kolejno realizacja remontu zostanie przeniesiona na teren sołectwa Grojec.

W Urzędzie Gminy Oświęcim otwarto punkt potwierdzania profili zaufanych

W Urzędzie Gminy Oświęcim otwarto punkt potwierdzania profili zaufanych Środa, 18 kwietnia 2018 Profile zaufane to duża szansa na rozpowszechnienie się elektronicznej komunikacji z administracją, profil ten jest bezpłatną metodą potwierdzania tożsamości obywatela w systemach elektronicznej administracji. Wykorzystując profil zaufany obywatel może załatwić sprawy administracyjne (np. wnoszenie podań, odwołań) drogą elektroniczną bez konieczności osobistego udania się do urzędu. Profil jest bezpłatny, a jego utworzenie wymaga jednorazowej wizyty w tzw. punkcie potwierdzania profili zaufanych.

archiwum wiadomości