Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 38 - burze z gradem

Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 38 - burze z gradem Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie ostrzega: prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu od 15 mm do 25 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Lokalnie grad. Występowanie od godz. 12:00 dnia 23.04.2018 do godz. 02:00 dnia 24.04.2018

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych Czwartek, 19 kwietnia 2018 Wójt Gminy Oświęcim przypomina o trwającej zbiórce odpadów wielkogabarytowych, pochodzących z terenu nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy Gminy Oświęcim.

W Urzędzie Gminy Oświęcim otwarto punkt potwierdzania profili zaufanych

W Urzędzie Gminy Oświęcim otwarto punkt potwierdzania profili zaufanych Środa, 18 kwietnia 2018 Profile zaufane to duża szansa na rozpowszechnienie się elektronicznej komunikacji z administracją, profil ten jest bezpłatną metodą potwierdzania tożsamości obywatela w systemach elektronicznej administracji. Wykorzystując profil zaufany obywatel może załatwić sprawy administracyjne (np. wnoszenie podań, odwołań) drogą elektroniczną bez konieczności osobistego udania się do urzędu. Profil jest bezpłatny, a jego utworzenie wymaga jednorazowej wizyty w tzw. punkcie potwierdzania profili zaufanych.

Akcja deratyzacji

Akcja deratyzacji Czwartek, 12 kwietnia 2018 Zobowiązuje się wszystkich właścicieli nieruchomości do przeprowadzenia akcji deratyzacji we wszystkich budynkach mieszkalnych oraz budynkach produkcyjnych, handlowych i gospodarczych w terminie od 16 kwietnia do 16 maja 2018 r.

XLIV Sesja Rady Gminy Oświęcim - relacja

XLIV Sesja Rady Gminy Oświęcim - relacja Piątek, 23 marca 2018 Zapraszamy do obejrzenia relacji z XLIV Sesji Rady Gminy Oświęcim.

Dzień otwarty w WFOŚiGW

Dzień otwarty w WFOŚiGW Piątek, 23 marca 2018 W imieniu Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się w dniu 29 marca 2018 r.

Zamknięcie odcinka ul. Rzecznej w Włosienicy

Zamknięcie odcinka ul. Rzecznej w Włosienicy Środa, 21 marca 2018 W związku z planowanym rozpoczęciem robót związanych z remontem ul. Rzecznej w Włosienicy w dniu 22.03.2018 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu, która zakłada całkowite wyłączenie z ruchu kołowego ul. Rzecznej w Włosienicy na odcinku od ul. Strażaków do rozwidlenia w rejonie kościoła.

Pomoc w zakresie wypełniania wniosków obszarowych

Pomoc w zakresie wypełniania wniosków obszarowych Czwartek, 15 marca 2018 Przedstawiamy informację na temat miejsc wypełniania wniosków obszarowych przez pracowników Izby w okresie od 15.03.–15.05.2018 r. Osoby zainteresowane skorzystaniem z pomocy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu wypełniania wniosku

Ochrona środowiska – szkolenia

Ochrona środowiska – szkolenia Czwartek, 8 marca 2018 Lokalna Grupa Działania "Dolina Soły" zaprasza na bezpłatny cykl szkoleń dotyczących ochrony środowiska oraz przeciwdziałania zmianom klimatu. Zaproszenie szczególnie polecamy uwadze strażaków. Szczegółowe informacje o terminach i programie oraz zapisy na szkolenia pod numerem telefonu: 33 845 21 33.

archiwum wiadomości