Zestawienie gmin - Czyste Powietrze

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze Piątek, 7 kwietnia 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze złożonych za pośrednictwem Urzędu Gminy Oświęcim w I kwartale 2023 r.

Informacja o funkcjonowaniu w Urzędzie Gminy Oświęcim Punktu konsultacyjno - informacyjnego programu „Czyste Powietrze”.

Informacja o funkcjonowaniu w Urzędzie Gminy Oświęcim Punktu konsultacyjno - informacyjnego programu „Czyste Powietrze”. Piątek, 24 lutego 2023 Punkt konsultacyjno - informacyjny programu „Czyste Powietrze” prowadzony przez Urząd Gminy Oświęcim (UG) zaprasza do kontaktu osoby będące właścicielami budynków położonych na obszarze gminy, zainteresowane uzyskaniem dotacji z programu.

Zmiany w programie Czyste Powietrze od 03.01.2023

Zmiany w programie Czyste Powietrze od 03.01.2023 Poniedziałek, 16 stycznia 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o zmianach.

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze Wtorek, 10 stycznia 2023 Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem udziału gmin województwa małopolskiego w programie Czyste Powietrze.

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze Środa, 11 stycznia 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze złożonych za pośrednictwem Urzędu Gminy Oświęcim w IV kwartale 2022 r.

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze Środa, 5 października 2022 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze złożonych za pośrednictwem Urzędu Gminy Oświęcim w III kwartale 2022 r.

Czyste Powietrze – dodatkowe środki na obsługę programu

Czyste Powietrze – dodatkowe środki na obsługę programu Wtorek, 4 października 2022 Gmina Oświęcim jest wśród samorządów, które najskuteczniej pomagają mieszkańcom starającym się o dotacje z programu Czyste Powietrze. W efekcie otrzymała dodatkowe środki na obsługę właścicieli budynków.

Strona programu Czyste Powietrze

Strona programu Czyste Powietrze Wtorek, 1 czerwca 2021 Strona programu Czyste Powietrze

Informacja o funkcjonowaniu w Urzędzie Gminy Oświęcim Punktu konsultacyjno - informacyjnego programu „Czyste Powietrze”

Informacja o funkcjonowaniu w Urzędzie Gminy Oświęcim Punktu konsultacyjno - informacyjnego programu „Czyste Powietrze” Poniedziałek, 5 września 2022 Punkt konsultacyjno - informacyjny programu „Czyste Powietrze” prowadzony przez Urząd Gminy Oświęcim (UG) zaprasza do kontaktu osoby będące właścicielami budynków położonych na obszarze gminy, zainteresowane uzyskaniem dotacji z programu oraz późniejszym jej rozliczeniu.

archiwum wiadomości