Zmiana terminu spotkań dotyczących programu Czyste Powietrze

Zmiana terminu spotkań dotyczących programu Czyste Powietrze Wtorek, 25 czerwca 2024 Spotkania informacyjne dotyczące programu Czyste Powietrze, które miały się odbyć w tym tygodniu, zostały odwołane przez organizatora. Odbędą się w nowych terminach.

Spotkania dla mieszkańców

Spotkania dla mieszkańców Wtorek, 18 czerwca 2024 W najbliższych dniach odbędą się dodatkowe spotkania informacyjne dla mieszkańców naszej gminy, prowadzone przez operatora programu Czyste Powietrze. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów.

Audytor energetyczny – gdzie go znaleźć?

Audytor energetyczny – gdzie go znaleźć? Środa, 10 kwietnia 2024 Program „Czyste Powietrze” pozwala na uzyskanie wyższej dotacji przy wykonaniu kompleksowej termomodernizacji. W takim przypadku konieczne jest wykonanie audytu energetycznego budynku.

Od kwietnia zmiany w programie „Czyste Powietrze”

Od kwietnia zmiany w programie „Czyste Powietrze” Wtorek, 9 kwietnia 2024 Wprowadzenie obowiązku wyboru pomp ciepła oraz kotłów zgazowujących drewno i kotłów na pellet tylko z tych wpisanych na listę zielonych urządzeń i materiałów (lista ZUM), a także możliwość uzyskania najwyższego poziomu dofinansowania tylko na jeden budynek mieszkalny jednorodzinny albo jeden lokal mieszkalny w takim budynku – to zmiany w „Czystym Powietrzu”, które zaczną obowiązywać od 22 kwietnia 2024 r.

Czyste Powietrze - liczba wniosków

Czyste Powietrze - liczba wniosków Wtorek, 9 kwietnia 2024 Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami dotyczącymi realizacji programu Czyste Powietrze w gminie Oświęcim

Czyste Powietrze - informacja

Czyste Powietrze - informacja Poniedziałek, 8 kwietnia 2024 Drogi Mieszkańcu, właścicielu budynku mieszkalnego, zainteresowany skorzystaniem z dotacji z Programu Czyste Powietrze, zachęcamy do skorzystania z dostępnego dofinansowania. Prosimy jednak o ostrożność względem pomocy i usług, które oferują w tym zakresie różne podmioty na rynku.

Spotkania o programie Czyste Powietrze

Spotkania o programie Czyste Powietrze Czwartek, 22 lutego 2024 Aktualizacja: spotkanie dla mieszkańców Stawów Grojeckich odbędzie się 4 marca 2024 r. o godzinie 18:00 w sali na parterze budynku OPS (ul. Beskidzka 100).

Spotkania o programie Czyste Powietrze

Spotkania o programie Czyste Powietrze Wtorek, 13 lutego 2024 W dniach 15-29 lutego odbędą się spotkania informacyjne dotyczące programu Czyste Powietrze. Sprawdź czego możesz się dowiedzieć i kiedy odbędzie się spotkanie w twojej miejscowości. Spotkania będzie prowadził operator wybrany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Spotkanie informacyjne: Jak uzyskać dotację do wymiany źródła ciepła czy inwestycji termomodernizacyjnej?

Spotkanie informacyjne: Jak uzyskać dotację do wymiany źródła ciepła czy inwestycji termomodernizacyjnej? Piątek, 17 listopada 2023 Zapraszamy mieszkańców gminy na spotkanie informacyjne 21 listopada 2023 r. dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania do wymiany przestarzałych źródeł ogrzewania oraz termomodernizacji w budynkach mieszkalnych.

Czyste powietrze - jak przygotować się do złożenia wniosku

Czyste powietrze - jak przygotować się do złożenia wniosku Środa, 15 listopada 2023 Sprawdź w jaki sposób przygotować się do złożenia wniosku o dofinansowanie, a następnie o rozliczenie dotacji w programie Czyste Powietrze

14 listopada – Dzień Czystego Powietrza

14 listopada – Dzień Czystego Powietrza Wtorek, 14 listopada 2023 14 listopada w Polsce obchodzony jest Dzień Czystego Powietrza. To okazja, by przypomnieć o działaniach podejmowanych w celu jego ochrony w województwie Małopolskim.

Spotkanie informacyjne: Jak uzyskać dotację do wymiany źródła ciepła czy inwestycji termomodernizacyjnej?

Spotkanie informacyjne: Jak uzyskać dotację do wymiany źródła ciepła czy inwestycji termomodernizacyjnej? Poniedziałek, 6 listopada 2023 Zapraszamy mieszkańców gminy na spotkanie informacyjne 21 listopada 2023 r. dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania do wymiany przestarzałych źródeł ogrzewania oraz termomodernizacji w budynkach mieszkalnych.

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze Poniedziałek, 16 października 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze złożonych za pośrednictwem Urzędu Gminy Oświęcim w III kwartale 2023 r.

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze Czwartek, 13 lipca 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze złożonych za pośrednictwem Urzędu Gminy Oświęcim w II kwartale 2023 r.

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze Piątek, 7 kwietnia 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze złożonych za pośrednictwem Urzędu Gminy Oświęcim w I kwartale 2023 r.

Informacja o funkcjonowaniu w Urzędzie Gminy Oświęcim Punktu konsultacyjno - informacyjnego programu „Czyste Powietrze”.

Informacja o funkcjonowaniu w Urzędzie Gminy Oświęcim Punktu konsultacyjno - informacyjnego programu „Czyste Powietrze”. Piątek, 24 lutego 2023 Punkt konsultacyjno - informacyjny programu „Czyste Powietrze” prowadzony przez Urząd Gminy Oświęcim (UG) zaprasza do kontaktu osoby będące właścicielami budynków położonych na obszarze gminy, zainteresowane uzyskaniem dotacji z programu.

Zmiany w programie Czyste Powietrze od 03.01.2023

Zmiany w programie Czyste Powietrze od 03.01.2023 Poniedziałek, 16 stycznia 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o zmianach.

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze Wtorek, 10 stycznia 2023 Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem udziału gmin województwa małopolskiego w programie Czyste Powietrze.

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze Środa, 11 stycznia 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze złożonych za pośrednictwem Urzędu Gminy Oświęcim w IV kwartale 2022 r.

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze Środa, 5 października 2022 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze złożonych za pośrednictwem Urzędu Gminy Oświęcim w III kwartale 2022 r.

archiwum wiadomości