Spotkania o programie Czyste Powietrze

Spotkania o programie Czyste Powietrze Wtorek, 13 lutego 2024 W dniach 15-29 lutego odbędą się spotkania informacyjne dotyczące programu Czyste Powietrze. Sprawdź czego możesz się dowiedzieć i kiedy odbędzie się spotkanie w twojej miejscowości. Spotkania będzie prowadził operator wybrany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Spotkanie informacyjne: Jak uzyskać dotację do wymiany źródła ciepła czy inwestycji termomodernizacyjnej?

Spotkanie informacyjne: Jak uzyskać dotację do wymiany źródła ciepła czy inwestycji termomodernizacyjnej? Piątek, 17 listopada 2023 Zapraszamy mieszkańców gminy na spotkanie informacyjne 21 listopada 2023 r. dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania do wymiany przestarzałych źródeł ogrzewania oraz termomodernizacji w budynkach mieszkalnych.

Czyste powietrze - jak przygotować się do złożenia wniosku

Czyste powietrze - jak przygotować się do złożenia wniosku Środa, 15 listopada 2023 Sprawdź w jaki sposób przygotować się do złożenia wniosku o dofinansowanie, a następnie o rozliczenie dotacji w programie Czyste Powietrze

14 listopada – Dzień Czystego Powietrza

14 listopada – Dzień Czystego Powietrza Wtorek, 14 listopada 2023 14 listopada w Polsce obchodzony jest Dzień Czystego Powietrza. To okazja, by przypomnieć o działaniach podejmowanych w celu jego ochrony w województwie Małopolskim.

Spotkanie informacyjne: Jak uzyskać dotację do wymiany źródła ciepła czy inwestycji termomodernizacyjnej?

Spotkanie informacyjne: Jak uzyskać dotację do wymiany źródła ciepła czy inwestycji termomodernizacyjnej? Poniedziałek, 6 listopada 2023 Zapraszamy mieszkańców gminy na spotkanie informacyjne 21 listopada 2023 r. dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania do wymiany przestarzałych źródeł ogrzewania oraz termomodernizacji w budynkach mieszkalnych.

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze Poniedziałek, 16 października 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze złożonych za pośrednictwem Urzędu Gminy Oświęcim w III kwartale 2023 r.

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze Czwartek, 13 lipca 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze złożonych za pośrednictwem Urzędu Gminy Oświęcim w II kwartale 2023 r.

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze Piątek, 7 kwietnia 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze złożonych za pośrednictwem Urzędu Gminy Oświęcim w I kwartale 2023 r.

Informacja o funkcjonowaniu w Urzędzie Gminy Oświęcim Punktu konsultacyjno - informacyjnego programu „Czyste Powietrze”.

Informacja o funkcjonowaniu w Urzędzie Gminy Oświęcim Punktu konsultacyjno - informacyjnego programu „Czyste Powietrze”. Piątek, 24 lutego 2023 Punkt konsultacyjno - informacyjny programu „Czyste Powietrze” prowadzony przez Urząd Gminy Oświęcim (UG) zaprasza do kontaktu osoby będące właścicielami budynków położonych na obszarze gminy, zainteresowane uzyskaniem dotacji z programu.

Zmiany w programie Czyste Powietrze od 03.01.2023

Zmiany w programie Czyste Powietrze od 03.01.2023 Poniedziałek, 16 stycznia 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o zmianach.

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze

Zestawienie gmin - Czyste Powietrze Wtorek, 10 stycznia 2023 Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem udziału gmin województwa małopolskiego w programie Czyste Powietrze.

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze Środa, 11 stycznia 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze złożonych za pośrednictwem Urzędu Gminy Oświęcim w IV kwartale 2022 r.

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze

Zestawienie wniosków Czyste Powietrze Środa, 5 października 2022 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wniosków o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze złożonych za pośrednictwem Urzędu Gminy Oświęcim w III kwartale 2022 r.

Czyste Powietrze – dodatkowe środki na obsługę programu

Czyste Powietrze – dodatkowe środki na obsługę programu Wtorek, 4 października 2022 Gmina Oświęcim jest wśród samorządów, które najskuteczniej pomagają mieszkańcom starającym się o dotacje z programu Czyste Powietrze. W efekcie otrzymała dodatkowe środki na obsługę właścicieli budynków.

Strona programu Czyste Powietrze

Strona programu Czyste Powietrze Wtorek, 1 czerwca 2021 Strona programu Czyste Powietrze

Informacja o funkcjonowaniu w Urzędzie Gminy Oświęcim Punktu konsultacyjno - informacyjnego programu „Czyste Powietrze”

Informacja o funkcjonowaniu w Urzędzie Gminy Oświęcim Punktu konsultacyjno - informacyjnego programu „Czyste Powietrze” Poniedziałek, 5 września 2022 Punkt konsultacyjno - informacyjny programu „Czyste Powietrze” prowadzony przez Urząd Gminy Oświęcim (UG) zaprasza do kontaktu osoby będące właścicielami budynków położonych na obszarze gminy, zainteresowane uzyskaniem dotacji z programu oraz późniejszym jej rozliczeniu.

archiwum wiadomości