Dofinansowanie do rolników – czas na wnioski do 23 lutego

Dofinansowanie do rolników – czas na wnioski do 23 lutego Wtorek, 20 lutego 2024 Zainteresowani inwestowaniem w biogazownie rolnicze, mikroinstalacje produkujące energię z promieniowania słonecznego czy rozwiązania poprawiające efektywność energetyczną gospodarstw mogą się starać o przyznanie wsparcia z budżetu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.

Zmieniasz ogrzewanie? Skorzystaj z dotacji!

Zmieniasz ogrzewanie? Skorzystaj z dotacji! Piątek, 1 marca 2024 Program dofinansowania obejmuje zmianę starego ogrzewania na paliwo stałe na nowoczesne rozwiązania m.in. pompę ciepła, ogrzewanie gazowe, ogrzewanie na biomasę. Tegoroczny nabór rozpocznie się 2 kwietnia o godzinie 7:30.

Zmieniasz ogrzewanie? Skorzystaj z dotacji!

Zmieniasz ogrzewanie? Skorzystaj z dotacji! Czwartek, 1 lutego 2024 Program dofinansowania obejmuje zmianę starego ogrzewania na paliwo stałe na nowoczesne rozwiązania m.in. pompę ciepła, ogrzewanie gazowe, ogrzewanie na biomasę. Tegoroczny nabór rozpocznie się 2 kwietnia o godzinie 7:30.

Podsumowanie programu dotacji 2023

Podsumowanie programu dotacji 2023 Piątek, 12 stycznia 2024 W ubiegłym roku kolejne budynki mieszkalne w naszej gminie zyskały nowoczesne, bardziej ekologiczne ogrzewanie. Stare piece węglowe zniknęły z 101 domów. W ramach wszystkich programów dotacji realizowanych przez gminę od 2016 nowe ogrzewanie zostało zainstalowane w 759 budynkach.

Punkt konsultacyjny Doradców Energetycznych

Punkt konsultacyjny Doradców Energetycznych Środa, 15 listopada 2023 Od listopada 2023 r. Doradcy Energetyczni WFOŚiGW będą udzielali bezpłatnych konsultacji w zakresie dofinansowania do termomodernizacji budynków mieszkalnych, zakupu i montażu odnawialnych źródeł energii oraz wymiany nieefektywnych źródeł ciepła.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Środa, 8 listopada 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników w listopadzie 2023 r.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Poniedziałek, 16 października 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników w październiku 2023 r.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Piątek, 22 września 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Wtorek, 6 czerwca 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników.

Mój prąd - dofinansowanie

Mój prąd - dofinansowanie Wtorek, 9 maja 2023 Od 22 kwietnia br. można składać wnioski w kolejnej odsłonie programu „Mój Prąd”. Dofinansowanie można uzyskać na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych, magazyny energii i ciepła, pompy ciepła i kolektory słoneczne. Co warto wiedzieć o programie?

Zmieniasz ogrzewanie? Skorzystaj z dotacji!

Zmieniasz ogrzewanie? Skorzystaj z dotacji! Wtorek, 9 maja 2023 Program dofinansowania obejmuje zmianę starego ogrzewania na paliwo stałe na nowoczesne rozwiązania m.in. pompę ciepła, ogrzewanie gazowe, ogrzewanie na biomasę.

Ogrzewanie gazowe - skorzystaj z dotacji!

Ogrzewanie gazowe - skorzystaj z dotacji! Poniedziałek, 8 maja 2023 Dotacja obejmuje wymianę starego kotła węglowego na nowy gazowy oraz modernizację instalacji c.o. Maksymalna wysokość dotacji wynosi 14 tys. złotych.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Poniedziałek, 8 maja 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników.

Mój Prąd 5.0

Mój Prąd 5.0 Środa, 26 kwietnia 2023 22 kwietnia rozpoczął się nabór wniosków w nowej edycji programu Mój Prąd. W tej wersji programu rozszerzono katalog urządzeń i usług, na które można otrzymać dofinansowanie, m.in. o pompy ciepła i kolektory słoneczne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Ważny komunikat w sprawie nieuczciwych ofert kierowanych do Wnioskodawców programu „Czyste Powietrze”

Ważny komunikat w sprawie nieuczciwych ofert kierowanych do Wnioskodawców programu „Czyste Powietrze” Czwartek, 13 kwietnia 2023 W związku z informacjami o nieuczciwych wykonawcach, którzy proponują wykonanie prac dofinansowanych z Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej informuje, iż Beneficjent dokonuje wyboru wykonawcy/ów realizujących usługi, dostawy, roboty budowalne w ramach przedsięwzięcia na własne ryzyko.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Wtorek, 4 kwietnia 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników.

Dotacja do wymiany ogrzewania na gazowe

Dotacja do wymiany ogrzewania na gazowe Środa, 29 marca 2023 Dotacja obejmuje wymianę starego kotła węglowego na nowy gazowy oraz modernizację instalacji c.o. Maksymalna wysokość dotacji wynosi 14 tys. złotych.

Spotkanie informacyjne – przypomnienie

Spotkanie informacyjne – przypomnienie Poniedziałek, 27 marca 2023 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne, które odbędzie się jutro (28 marca) o godzinie 14:00 na sali im. Elizy Góry w Urzędzie Gminy Oświęcim (ostatnie piętro).

Dotacje do wymiany ogrzewania

Dotacje do wymiany ogrzewania Poniedziałek, 27 marca 2023 Tegoroczny nabór wniosków o dotację do wymiany ogrzewania rozpocznie się 3 kwietnia o godzinie 7:30. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Modernizacja gospodarstw rolnych – zielona energia w gospodarstwie

Modernizacja gospodarstw rolnych – zielona energia w gospodarstwie Środa, 8 marca 2023 Do 15 marca 2023 r. wydłużono termin naboru wniosków o przyznanie pomocy na operacje typu „Modernizacja gospodarstw rolnych” w ramach poddziałania 4.1.3„Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 w obszarze zielona energia w gospodarstwie.

archiwum wiadomości