Dotacje dla KGW

Dotacje dla KGW Czwartek, 13 czerwca 2024 W programie grantowym „Eko-gospodyni”, Koła Gospodyń Wiejskich mogą uzyskać dofinansowanie do 10 tys. złotych na działania w zakresie edukacji ekologicznej oraz promocji postaw proekologicznych w środowisku lokalnym. Wnioski można składać do 31 lipca 2024 r. Program prowadzi Fundacja Krajowej Grupy Spożywczej S.A.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Środa, 12 czerwca 2024 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników w czerwcu 2024 r.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Czwartek, 11 kwietnia 2024 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników w kwietniu 2024 r.

Zmieniasz ogrzewanie? Skorzystaj z dotacji!

Zmieniasz ogrzewanie? Skorzystaj z dotacji! Czwartek, 28 marca 2024 Przypominamy - nabór wniosków rozpocznie się we wtorek, 2 kwietnia o godzinie 7:30. Program dofinansowania obejmuje zmianę starego ogrzewania na paliwo stałe na nowoczesne rozwiązania m.in. pompę ciepła, ogrzewanie gazowe, ogrzewanie na biomasę.

Wyszukiwarka EkoDotacji

Wyszukiwarka EkoDotacji Czwartek, 14 marca 2024 Bezpłatna i prosta w obsłudze wyszukiwarka pozwala wybrać w trzech krokach odpowiednie programy wsparcia. Wystarczy tylko określić, kto występuje o wsparcie, jakiego rodzaju inwestycja jest planowana (np. fotowoltaika, zielona infrastruktura, edukacja) oraz w którym województwie ma być zrealizowana (lub w którym województwie zarejestrowany jest potencjalny beneficjent).

Spotkanie informacyjne: Jak uzyskać dotację do wymiany źródła ciepła czy inwestycji termomodernizacyjnej?

Spotkanie informacyjne: Jak uzyskać dotację do wymiany źródła ciepła czy inwestycji termomodernizacyjnej? Środa, 6 marca 2024 19 marca (wtorek) o godzinie 14:00 zapraszamy na spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych zmianą ogrzewania lub termomodernizacją budynku. Na spotkaniu omówimy możliwości uzyskania dotacji do działań proekologicznych. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Wtorek, 5 marca 2024 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników w marcu 2024 r.

Skorzystaj z ulgi na termomodernizację

Skorzystaj z ulgi na termomodernizację Poniedziałek, 4 marca 2024 Trwa czas rozliczeń podatkowych. Przy składaniu deklaracji PIT warto zastanowić się nad możliwością skorzystania z ulg podatkowych. Jedną z nich, na którą szczególnie warto zwrócić uwagę, jest ulga termomodernizacyjna, która pozwala na odzyskanie części wydatków związanych z m.in. dociepleniem swojego domu.

Dofinansowanie dla rolników – czas na wnioski do 23 lutego

Dofinansowanie dla rolników – czas na wnioski do 23 lutego Wtorek, 20 lutego 2024 Zainteresowani inwestowaniem w biogazownie rolnicze, mikroinstalacje produkujące energię z promieniowania słonecznego czy rozwiązania poprawiające efektywność energetyczną gospodarstw mogą się starać o przyznanie wsparcia z budżetu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.

Zmieniasz ogrzewanie? Skorzystaj z dotacji!

Zmieniasz ogrzewanie? Skorzystaj z dotacji! Piątek, 1 marca 2024 Program dofinansowania obejmuje zmianę starego ogrzewania na paliwo stałe na nowoczesne rozwiązania m.in. pompę ciepła, ogrzewanie gazowe, ogrzewanie na biomasę. Tegoroczny nabór rozpocznie się 2 kwietnia o godzinie 7:30.

Zmieniasz ogrzewanie? Skorzystaj z dotacji!

Zmieniasz ogrzewanie? Skorzystaj z dotacji! Czwartek, 1 lutego 2024 Program dofinansowania obejmuje zmianę starego ogrzewania na paliwo stałe na nowoczesne rozwiązania m.in. pompę ciepła, ogrzewanie gazowe, ogrzewanie na biomasę. Tegoroczny nabór rozpocznie się 2 kwietnia o godzinie 7:30.

Podsumowanie programu dotacji 2023

Podsumowanie programu dotacji 2023 Piątek, 12 stycznia 2024 W ubiegłym roku kolejne budynki mieszkalne w naszej gminie zyskały nowoczesne, bardziej ekologiczne ogrzewanie. Stare piece węglowe zniknęły z 101 domów. W ramach wszystkich programów dotacji realizowanych przez gminę od 2016 nowe ogrzewanie zostało zainstalowane w 759 budynkach.

Punkt konsultacyjny Doradców Energetycznych

Punkt konsultacyjny Doradców Energetycznych Środa, 15 listopada 2023 Od listopada 2023 r. Doradcy Energetyczni WFOŚiGW będą udzielali bezpłatnych konsultacji w zakresie dofinansowania do termomodernizacji budynków mieszkalnych, zakupu i montażu odnawialnych źródeł energii oraz wymiany nieefektywnych źródeł ciepła.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Środa, 8 listopada 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników w listopadzie 2023 r.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Poniedziałek, 16 października 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników w październiku 2023 r.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Piątek, 22 września 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Wtorek, 6 czerwca 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników.

Mój prąd - dofinansowanie

Mój prąd - dofinansowanie Wtorek, 9 maja 2023 Od 22 kwietnia br. można składać wnioski w kolejnej odsłonie programu „Mój Prąd”. Dofinansowanie można uzyskać na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych, magazyny energii i ciepła, pompy ciepła i kolektory słoneczne. Co warto wiedzieć o programie?

Zmieniasz ogrzewanie? Skorzystaj z dotacji!

Zmieniasz ogrzewanie? Skorzystaj z dotacji! Wtorek, 9 maja 2023 Program dofinansowania obejmuje zmianę starego ogrzewania na paliwo stałe na nowoczesne rozwiązania m.in. pompę ciepła, ogrzewanie gazowe, ogrzewanie na biomasę.

Ogrzewanie gazowe - skorzystaj z dotacji!

Ogrzewanie gazowe - skorzystaj z dotacji! Poniedziałek, 8 maja 2023 Dotacja obejmuje wymianę starego kotła węglowego na nowy gazowy oraz modernizację instalacji c.o. Maksymalna wysokość dotacji wynosi 14 tys. złotych.

archiwum wiadomości