Weź udział w konkursie wianków świętojańskich

Weź udział w konkursie wianków świętojańskich Piątek, 24 maja 2024 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zachęca do udziału w konkursie pn. "Magia Letniej Nocy- Konkurs wianków świętojańskich".

Zapraszamy na Noc Świętojańską w Broszkowicach

Zapraszamy na Noc Świętojańską w Broszkowicach Piątek, 24 maja 2024 Wójt Gminy Oświęcim zaprasza na wydarzenie Noc Świętojańską - Wianki w Broszkowicach, które odbędzie się 22 czerwca br. o godzinie 17:00 przy remizie OSP w Broszkowicach.

Zapraszamy na Święto Miodu w Harmężach

Zapraszamy na Święto Miodu w Harmężach Wtorek, 21 maja 2024 W sobotę 8 czerwca br. zapraszamy Was na drugą edycję Święta Miodu, które odbędzie się przy Pasiece Edukacyjnej przy Domu Ludowym w Harmężach.

Zmiana terminu przesłuchań w konkursach muzycznych

Zmiana terminu przesłuchań w konkursach muzycznych Poniedziałek, 20 maja 2024 Uwaga, zmianie uległ termin przesłuchań do konkursów Nutka 2024 i Diamenty Kruszywa!

Spotkanie z Arturem Barcisiem

Spotkanie z Arturem Barcisiem Sobota, 18 maja 2024 W piątkowy wieczór salę Domu Ludowego w Grojcu wypełnili miłośnicy talentu Artura Barcisia. Aktor znany z seriali, filmów i spektakli teatralnych szybko przekonał publiczność, że nie jest gwiazdą, ale raczej – z racji wielu lubianych i cenionych ról – domownikiem mieszkańców gminy Oświęcim, którzy przyszli na spotkanie zorganizowane przez Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.

Spotkanie z Arturem Barcisiem

Spotkanie z Arturem Barcisiem Wtorek, 23 kwietnia 2024 Cieszymy się tak ogromnym zainteresowaniem Spotkanie z Arturem Barcisiem! (Nie)stety musimy przekazać Wam informację, że skończyła się pula biletów na miejsca siedzące.

Konkursy wokalne Nutka 2024 i Diamenty Kruszywa

Konkursy wokalne Nutka 2024 i Diamenty Kruszywa Poniedziałek, 22 kwietnia 2024 Zachęcamy do udziału w XXVI Przeglądzie Piosenki Dziecięcej "Nutka 2024" oraz w Konkursie wokalnym dla dzieci i młodzieży "Diamenty Kruszywa", do których przesłuchania odbędą się 4 czerwca w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej.

Weź udział w obchodach Dnia Pamięci o Wysiedlonych

Weź udział w obchodach Dnia Pamięci o Wysiedlonych Czwartek, 18 kwietnia 2024 Wójt Gminy Oświęcim Mirosław Smolarek zaprasza do wzięcia udziału w obchodach Dnia Pamięci o Wysiedlonych w 83. rocznicę deportacji ludności cywilnej Brzezinki i okolic w związku z budową niemieckiego obozu zagłady KL Auschwitz-Birkenau.

Celebruj z nami Święto Gminy Oświęcim 2024

Celebruj z nami Święto Gminy Oświęcim 2024 Czwartek, 18 kwietnia 2024 Zapraszamy na wspólne celebrowanie Święta Gminy Oświęcim, które odbędzie się 15 i 16 czerwca przy Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim (Brzezinka, ul. Sportowa 9).

Zapraszamy na Spotkanie z Arturem Barcisiem

Zapraszamy na Spotkanie z Arturem Barcisiem Wtorek, 16 kwietnia 2024 Mamy dla Was niespodziankę! Zapraszamy na Spotkanie z Arturem Barcisiem- polskim aktorem filmowym, dubbingowym, teatralnym i telewizyjnym, reżyserem oraz scenarzystą.

archiwum wiadomości