Koncert Noworoczny

Koncert Noworoczny Czwartek, 20 stycznia 2022 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na Koncert Noworoczny w wykonaniu Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków pod batutą Przemysława Drabczyka, który odbędzie się w sali widowiskowej Domu Ludowego w Grojcu w najbliższą sobotę 22.01.2021 o godz. 18:00. Koncert odbędzie się w reżimie sanitarnym. Prosimy o stosowanie się do obostrzeń.

Koncert kolęd i pastorałek – fotorelacja

Koncert kolęd i pastorałek – fotorelacja Środa, 19 stycznia 2022 Zespoły amatorskiego ruchu artystycznego gminy i miasta Oświęcim wystąpiły w niedzielę, 16 stycznia w kościele w Brzezince.

Rozstrzygnięcie Konkursu na świąteczne dekoracje

Rozstrzygnięcie Konkursu na świąteczne dekoracje Poniedziałek, 17 stycznia 2022 Do ogłoszonego przez Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Konkursu na najpiękniejszą świąteczną dekorację zgłosiło się sześć sołectw.

Koncert laureatów Konkursu Pieśni Patriotycznej

Koncert laureatów Konkursu Pieśni Patriotycznej Czwartek, 9 grudnia 2021 Dzieci, młodzież i dorośli, dziewczęta i chłopcy, kobiety i mężczyźni, soliści, duety i zespoły – 3 grudnia w Grojcu wystąpili nagrodzeni w VI Konkursie Pieśni Patriotycznej. W finale koncertu „W hołdzie Niepodległej” gościnnie zagrała Wielka Orkiestra Młodych Muzyków.

Konkurs dla KGW

Konkurs dla KGW Środa, 1 grudnia 2021 o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

"Niepodległość pieśnią opowiedziana"

Środa, 24 listopada 2021 Zespół Porębianie od pięciu lat opowiada o niepodległości pieśnią. Po dwuletniej przerwie, 19 listopada zaprosił miłośników patriotycznych uniesień na muzyczną wędrówkę przez historię.

Niepodległość Pieśnią Opowiedziana

Niepodległość Pieśnią Opowiedziana Poniedziałek, 15 listopada 2021 Koncert zespołu "Porębianie" wpisał się już na stałe do kalendarza imprez niepodległościowych organizowanych w naszej gminie. Zapraszamy mieszkańców i wszystkich chętnych do obejrzenia i posłuchania tego niecodziennego wydarzenia.

Konkurs Pieśni Patriotycznej – wyniki

Konkurs Pieśni Patriotycznej – wyniki Piątek, 5 listopada 2021 4 listopada w Brzezince zaprezentowali się uczestnicy Konkursu Pieśni Patriotycznej. Jeszcze tego samego dnia jury oceniło występy i przyznało nagrody i wyróżnienia.

Konkurs Rzeźbiarski "Podroż w poszukiwaniu siebie"

Konkurs Rzeźbiarski Wtorek, 26 października 2021 I Konkurs Rzeźbiarski Ziemi Oświęcimskiej zgromadził 126 uczestników, uczniów szkół i podopiecznych domów kultury naszego powiatu. Młodzi artyści dali plastyczny wyraz "Podroży w poszukiwaniu siebie". Doświadczenia i pamiątki z tych wypraw można zobaczyć w Oświęcimskim Centrum Kultury.

archiwum wiadomości