Sytuacja epidemiczna 2 czerwca

Sytuacja epidemiczna 2 czerwca Wtorek, 2 czerwca 2020 Badania przeprowadzone 2 czerwca nie wykazały kolejnych zakażeń koronawirusem na terenie powiatu oświęcimskiego.

Porządki w grojeckim LKS-ie

Porządki w grojeckim LKS-ie Wtorek, 2 czerwca 2020 Na boisku LKS Solavia zostały zamontowane piłkochwyty. Uzupełniono też brakującą część ogrodzenia – od południowej strony stanął płot z furtką i bramą.

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka Poniedziałek, 1 czerwca 2020 Wszystkie dzieci nasze są... - 1 czerwca w Przedszkolu Samorządowym w Porębie Wielkiej świętowaliśmy Dzień Dziecka

Place zabaw otwarte

Place zabaw otwarte Poniedziałek, 1 czerwca 2020 Można wreszcie skorzystać z huśtawek i zjeżdżalni. Dostępne są też siłownie "pod chmurką". Trzeba jednak cały czas pamiętać o specjalnych środkach ostrożności.

Dzień Dziecka w Harmężach i Pławach

Dzień Dziecka w Harmężach i Pławach Poniedziałek, 1 czerwca 2020 Przedszkolaki i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Harmężach świętowali już w sobotę, 30 maja. Rada Rodziców sprezentowała najmłodszym paczki pełne słodyczy.

Raport o stanie gminy

Raport o stanie gminy Poniedziałek, 1 czerwca 2020 Na podstawie art. 28 aa ustawy o samorządzie gminnym w załączeniu prezentujemy raport o stanie gminy obejmujący podsumowanie działalności Wójta w 2019 r.

Ogłoszenie Wojewody Małopolskiego

Ogłoszenie Wojewody Małopolskiego Poniedziałek, 1 czerwca 2020 Wojewoda Małopolski zawiadamia o zamiarze wszczęcia postępowania zmierzającego do ustalenia odszkodowania za nieruchomość o nieuregulowanym stanie prawnym, oznaczoną działkami nr 2085/1 o pow. 0,0032 ha, nr 2085/2 o pow. 0.0106 ha, nr 2085/3 o pow. 0,0046 ha, obr.3 Brzezinka.

Ogłoszenie Starosty Oświęcimskiego

Ogłoszenie Starosty Oświęcimskiego Poniedziałek, 1 czerwca 2020 Ogłoszenie Starosty Oświęcimskiego dotyczące zadania pn. "Remont gazociągu Oświęcim - Wadowice - wykonanie dokumentacji projektowej".

Nabór wniosków o dotację do wymiany kotłów - wznowienie

Nabór wniosków o dotację do wymiany kotłów - wznowienie Niedziela, 31 maja 2020 Wójt Gminy Oświęcim informuje o wznowieniu naboru wniosków o udzielenie dotacji celowych na realizację zadań polegających na zmianie starego systemu ogrzewania na proekologiczne od dnia 1 czerwca 2020 r. od godziny 7:30.

Obowiązek usuwania odpadów z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania

Obowiązek usuwania odpadów z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania Piątek, 29 maja 2020 Przypominamy, że w przypadku nielegalnego składowania odpadów na nieruchomości, obowiązek ich usunięcia leży w obowiązku właściciela nieruchomości.