Sportowe Babice

Sportowe Babice Środa, 25 września 2024 Wszystkich amatorów biegania i spędzania czasu na świeżym powietrzu, zapraszamy w najbliższą sobotę na wydarzenie Sportowe Babice!

Ogłoszenie o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej, położonej w obrębie Zaborze przy ul. Grabowej Wtorek, 24 września 2024 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej, położonej w obrębie Zaborze przy ul. Grabowej, oznaczonej działkami nr 210/182 i 210/461 o łącznej powierzchni 539 m2, wpisanej w księdze wieczystej nr KR1E/00028862/6 jako własność Gminy Oświęcim.

Ogłoszenie o II przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej, położonej w obrębie Grojec przy Alei Ogrodowej Wtorek, 24 września 2024 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej, położonej w obrębie Grojec przy Alei Ogrodowej, oznaczonej jako działka nr 626/123 o pow. 796 m2 (z udziałem 1/7 cz. w drodze wewnętrznej dz. 626/118 o pow. 978 m2 ), wpisanej w księdze wieczystej nr KR1E/00028825/5 jako własność Gminy Oświęcim.

Zaproszenie na webinarium CEDUR dla indywidualnych uczestników rynku finansowego "Najnowsze sposoby działania cyberoszustów – czyli jak nie dać się okraść w Internecie"

Zaproszenie na webinarium CEDUR dla indywidualnych uczestników rynku finansowego Wtorek, 24 września 2024 Urząd Komisji Nadzoru Finansowego organizuje webinarium dla indywidualnych uczestników rynku finansowego „Najnowsze sposoby działania cyberoszustów – czyli jak nie dać się okraść w Internecie”. Webinarium jest organizowane we współpracy z Komendą Główną Policji, w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR oraz kampanii World Investor Week (WIW). Webinarium odbędzie się 7 października 2024 roku (12:00-14:20).

Rajd Rowerowy - Poznajemy Gminę

Rajd Rowerowy - Poznajemy Gminę Poniedziałek, 23 września 2024 W niedzielę, 22 września 2024 br., odbył się długo oczekiwany Rajd Rowerowy - Poznajemy Gminę, który jak co roku zgromadził wielu miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Uczestnicy mieli okazję nie tylko pokonać wyznaczoną trasę rowerową, ale również poznać piękne zakątki naszej gminy. Metą rajdu był teren przy przedszkolu samorządowym w Zaborzu, gdzie od godziny 15:00 czekały liczne atrakcje, które umiliły popołudnie zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Nauczycielki z mianowaniem

Nauczycielki z mianowaniem Poniedziałek, 23 września 2024 Dla każdego nauczyciela moment ślubowania i odbiór aktu mianowania jest prawdziwym świętem. W tym roku ten ważny etap w karierze ścieżki awansu zawodowego miał miejsce 19 września w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Brzezince. Ogółem w uroczystości wzięło udział 20 nauczycielek ze szkół prowadzonych przez gminę Oświęcim, które odebrały akt.

Ogłoszenie o V przetargu na sprzedaż, z obniżoną ceną wywoławczą, lokalu usługowego w Brzezince Poniedziałek, 23 września 2024 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza V przetarg ustny nieograniczony, z obniżoną ceną wywoławczą, na sprzedaż lokalu usługowego, usytuowanego na parterze budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Czernichowskiej 2 w Brzezince, znajdującym się na działce nr 1132 obręb Brzezinka wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.

Gabriela Buchała trzecim najlepszym sołtysem w Małopolsce

Gabriela Buchała trzecim najlepszym sołtysem w Małopolsce Czwartek, 19 września 2024 Mamy dla Was świetną informację! Pani sołtys Sołectwo Babice Gabriela Buchała zajęła III miejsce w Konkursie "Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego A.D. 2023" - organizowanego każdego roku przez Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów wspólnie z Województwem Małopolskim.

Lista kandydatów na sołtysów

Lista kandydatów na sołtysów Środa, 18 września 2024 Obwieszczenie Gminnej Komisji ds. Wyborów w Gminie Oświęcim o zarejestrowanych listach kandydatów na sołtysów w wyborach sołtysów i rad sołeckich we wszystkich sołectwach Gminy Oświęcim, zarządzonych na dzień 6 października 2024 roku

Lista kandydatów na członków rad sołeckich

Lista kandydatów na członków rad sołeckich Środa, 18 września 2024 Obwieszczenie Gminnej Komisji ds. Wyborów w Gminie Oświęcim o zarejestrowanych listach kandydatów na członków rad sołeckich w wyborach sołtysów i rad sołeckich we wszystkich sołectwach Gminy Oświęcim, zarządzonych na dzień 6 października 2024 roku