Zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Zaborzu - ul. Borowiec i Grojecka

Zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w Zaborzu - ul. Borowiec i Grojecka Piątek, 23 lutego 2018 Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu położonego w sołectwie Zaborze w rejonie ulic Borowiec i Grojecka.

Animator Orlika

Animator Orlika Czwartek, 22 lutego 2018 Poszukujemy animatora sportu na kompleks boisk Orlik w Brzezince. Prosimy o składanie aplikacji w biurze OKSiR ul, Sportowa 9 w Brzezince. tel. 33 843 10 75

Powiatowe Targi Pracy i Edukacji

Powiatowe Targi Pracy i Edukacji Czwartek, 22 lutego 2018 Starosta Oświęcimski wraz z Dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Oświęcimiu zapraszają na Powiatowe Targi Pracy i Edukacji, które odbędą się 15 marca 2018 roku w Powiatowym Zespole nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych, ul. Bema 8, 32-600 Oświęcim.

Już w marcu startujemy z ekologicznym projektem Fundacji BGK!

Już w marcu startujemy z ekologicznym projektem Fundacji BGK! Środa, 21 lutego 2018    Gminna Biblioteka Publiczna rozpoczęła w lutym br. realizację projektu pod wiosennym tytułem ”Zielone wędrówki zielonych dzieciaków”. Biblioteka  uzyskała na ten cel dofinansowanie  z  Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego w Warszawie  

konkurs dla nauczycieli

konkurs dla nauczycieli Środa, 21 lutego 2018 Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego z powiatu Oświęcimskiego do wzięcia udziału w konkursie na scenariusz zajęć przedszkolnych z Treflikami...

konkurs treflikowy

konkurs treflikowy Środa, 21 lutego 2018 Jesteś przedszkolakiem lub uczniem klas I-III. Uczęszczasz do placówki na terenie powiatu Oświęcimskiego? Ten konkurs jest dla Ciebie...ZAPRASZAMY

Nabór na urzędników wyborczych

Nabór na urzędników wyborczych Wtorek, 20 lutego 2018 Na podstawie § 2 Uchwały Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 19 lutego 2018 r. w sprawie określenia liczby, trybu i warunków powoływania urzędników wyborczych, Dyrektor Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Krakowie informuje o zasadach dokonywania zgłoszeń kandydatów na funkcję urzędnika wyborczego oraz liczbie urzędników wyborczych w gminach na obszarze właściwości terytorialnej delegatury ...

Dzień Otwarty WFOŚ

Dzień Otwarty WFOŚ Wtorek, 20 lutego 2018 W imieniu Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się w dniu 22 lutego.

XLIII Sesja Rady Gminy Oświęcim - zaproszenie

XLIII Sesja Rady Gminy Oświęcim - zaproszenie Wtorek, 20 lutego 2018 Zapraszamy na XLII Sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się 28 lutego 2018 r. o godzinie 12:00

Fundusze europejskie dla przedsiębiorców

Fundusze europejskie dla przedsiębiorców Wtorek, 20 lutego 2018 Przedsiębiorco, przyjdź na spotkanie i dowiedz się z jakiego wsparcia możesz skorzystać lub weź udział w webinarium nie wychodząc z domu lub firmy!

archiwum wiadomości