Wsparcie dla Ukraińców. Chcesz pomóc? Ви потребуєтедопо?

Wsparcie dla Ukraińców. Chcesz pomóc? Ви потребуєтедопо? Sobota, 26 lutego 2022 Na bieżąco gromadzimy praktyczne wskazówki jak udzielić pomocy, a także najważniejsze informacje dla uchodźców wojennych oraz osób udzielających im pomocy (np. granica, rejestracja, opieka medyczna, praca, świadczenia) Ви потребуєтедопо?

Jubileusz Państwa Waliczków

Jubileusz Państwa Waliczków Wtorek, 5 lipca 2022 Helena i Sylwester Waliczkowie z Pław są małżeństwem od 70 lat. Z tej okazji 30 czerwca życzenia złożyli im samorządowcy.

Spotkanie dotyczące przebudowy ul. Wadowickiej w Porębie Wielkiej

Spotkanie dotyczące przebudowy ul. Wadowickiej w Porębie Wielkiej Wtorek, 5 lipca 2022 Powiat Oświęcimski w związku z podjętymi pracami projektowymi, zaprasza mieszkańców ul. Wadowickiej w Porębie Wielkiej na spotkanie, które odbędzie się w dniu 12.07.2022 r. w godzinach 13:00-17:00 w sali w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej.

Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Dzisiaj Brzeźnica

Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Dzisiaj Brzeźnica Wtorek, 5 lipca 2022 Zapraszam do Gminy Brzeźnica położonej na królewskim trakcie z Krakowa na Śląsk. Turyści docenią sielankowy urok wiejskich pejzaży. Lubiący aktywnie spędzać czas mogą wybrać sporty wodne albo trasy rowerowe. Odnajdziecie u nas zarówno zabytkowe budowle, dziękczynne kaplic

Obwieszczenie o wydaniu pozwolenia wodnoprawnego

Obwieszczenie o wydaniu pozwolenia wodnoprawnego Wtorek, 5 lipca 2022 Obwieszczenie o wydaniu pozwolenia wodnoprawnego Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. Znak sprawy: GL.ZUZ.2.4210.258.2022.AK

Utrudnienia w ruchu: Babice, przejazd na ul. Grunwaldzkiej

Utrudnienia w ruchu: Babice, przejazd na ul. Grunwaldzkiej Poniedziałek, 4 lipca 2022 W dniach 6-15 lipca br. przejazd kolejowy na ul. Grunwaldzkiej i fragment ulicy Grunwaldzkiej w Babicach w rejonie przejazdu będzie całkowicie zamknięty.

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości

Ogłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości Poniedziałek, 4 lipca 2022 Ogłoszenie o przetargu z obniżoną ceną wywoławczą na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych w obrębie Zaborze w rejonie ulicy Grojeckiej.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Poniedziałek, 4 lipca 2022 Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi możliwościami finansowania wybranych przedsięwzięć małopolskich przedsiębiorców oraz rolników w lipcu 2022 r.

Ogłoszenie Wojewody Małopolskiego

Ogłoszenie Wojewody Małopolskiego Poniedziałek, 4 lipca 2022 Ogłoszenie Wojewody Małopolskiego. Znak sprawy: WS-II.7570.2.97.2014.JB

Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Gmina Mucharz!

Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Gmina Mucharz! Piątek, 1 lipca 2022 Gmina Mucharz to urokliwe miejsce położone we wschodniej części Beskidu Małego w województwie małopolskim. W jej skład wchodzą miejscowości: Mucharz,  Jaszczurowa, Koziniec, Skawce, Świnna Poręba i Zagórze. Ukształtowanie terenu, szlaki turystyczne przebiegające p