Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza

Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza Wtorek, 7 lutego 2023 7 lutego 2023 r. w godzinach 9:30-24:00 obowiązuje 2 stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza dla powiatu oświęcimskiego.

Turniej Tenisa Stołowego w Grojcu

Turniej Tenisa Stołowego w Grojcu Poniedziałek, 6 lutego 2023 W sobotę 4 lutego został rozegrany Turniej Tenisa Stołowego.

Wyniki wyborów - Wybory uzupełniające do Rady Sołeckiej sołectwa Pławy

Wyniki wyborów - Wybory uzupełniające do Rady Sołeckiej sołectwa Pławy Poniedziałek, 6 lutego 2023 Wyniki wyborów uzupełniających do Rady Sołeckiej sołectwa Pławy, zarządzone na dzień 5 lutego 2023 roku ...

Kolorowe przekąski - warsztaty kulinarne w Rajsku

Kolorowe przekąski - warsztaty kulinarne w Rajsku Poniedziałek, 6 lutego 2023 Smacznie, zdrowo i kolorowo - tak było na piątkowych warsztatach kulinarnych pn. Kolorowe przekąski, które odbyły się w Rajsku.

Ferie z Biblioteką dobiegły końca.

Ferie z Biblioteką dobiegły końca. Piątek, 3 lutego 2023 Mamy nadzieję, że po feriach wszystkim dzieciom Biblioteka będzie kojarzyć się nie tylko z książkami, ale też dobą zabawą. Cały tydzień trwały zajęcia, które miały umilić czas dzieciom w czasie wolnym od szkoły. Zorganizowaliśmy dwie wycieczki autobusowe: jedną do Muzeum

Osłodźmy ferie - warsztaty kulinarne z KGW w Babicach

Osłodźmy ferie - warsztaty kulinarne z KGW w Babicach Czwartek, 2 lutego 2023 Wczoraj w Domu Ludowym w Babicach odbyły się warsztaty kulinarne "Osłodźmy ferie", które prowadziły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Babicach.

Ewidencja zezwoleń na wywóz nieczystości ciekłych

Ewidencja zezwoleń na wywóz nieczystości ciekłych Środa, 1 lutego 2023 Publikujemy listę przedsiębiorców posiadających zezwolenie na opróżnianie zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości ciekłych na terenie Gminy Oświęcim.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników

Dofinansowanie dla przedsiębiorców i rolników Środa, 1 lutego 2023 Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą wsparcia finansowego na działania prośrodowiskowe dla małopolskich przedsiębiorców i rolników.

Wycieczka do Planetarium Śląskiego w Chorzowie

Wycieczka do Planetarium Śląskiego w Chorzowie Środa, 1 lutego 2023 W pierwszym dniu ferii dzieci z Gminy Oświęcim odwiedziły Planetarium Śląskie w Chorzowie - największe i najstarsze planetarium i obserwatorium astronomiczne w Polsce.

Ogłoszenie Wojewody Małopolskiego

Ogłoszenie Wojewody Małopolskiego Wtorek, 31 stycznia 2023 Ogłoszenie Wojewody Małopolskiego. Znak: WS-II.7570.5.609.2022.RG

archiwum wiadomości