Niepodległa do hymnu!!!

Niepodległa do hymnu!!! Wtorek, 26 października 2021 Gminna Biblioteka Publiczna w Grojcu oraz Ksiądz Proboszcz Parafii Grojec, Józef Zborek zapraszają mieszkańców sołectwa i okolicznych wsi do przyłączenia się do akcji "Niepodległa do hymnu". Akcję Biuro Programu „Niepodległa” zainicjowało w 2018 roku, w

Odblaskowa szkoła w Harmężach

Odblaskowa szkoła w Harmężach Wtorek, 26 października 2021 "Dobrze Cię widzieć!" – pod takim hasłem uczniowie promują zasady bezpiecznego poruszania się pieszych, biorąc zarazem udział w jedenastej edycji Małopolskiego Konkursu "Odblaskowa Szkoła".

Konkurs Rzeźbiarski "Podroż w poszukiwaniu siebie"

Konkurs Rzeźbiarski Wtorek, 26 października 2021 I Konkurs Rzeźbiarski Ziemi Oświęcimskiej zgromadził 126 uczestników, uczniów szkół i podopiecznych domów kultury naszego powiatu. Młodzi artyści dali plastyczny wyraz "Podroży w poszukiwaniu siebie". Doświadczenia i pamiątki z tych wypraw można zobaczyć w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Remont odcinka ul. Odnoga w Porębie Wielkiej

Remont odcinka ul. Odnoga w Porębie Wielkiej Poniedziałek, 25 października 2021 Od 26 października 2021 r. odcinek ul. Odnoga w Porębie Wielkiej" będzie zamknięty dla ruchu kołowego w związku z robotami drogowymi.

Zawiadomienie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wód Polskich

Zawiadomienie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wód Polskich Poniedziałek, 25 października 2021 PGWWP wszczyna postępowanie o udzielenie pozwolenia wodnoprawnego dla nowych budynków

Terminy polowań kół łowieckich „Orzeł” i "Cyranka"

Terminy polowań kół łowieckich „Orzeł” i Poniedziałek, 25 października 2021 Obwieszczenia Wójta Gminy Oświęcim w sprawie terminu polowania Koła Łowieckiego "Cyranka" w Oświęcimiu na terenie obwodu nr 101 w dniu 7 listopada 2021 r. oraz harmonogramu polowań Koła Łowieckiego "Orzeł" w Osieku w obwodzie nr 125 w dniach: 03.11.2021-24.12.2021.

Międzygminny Konkurs Pięknego Czytania 2021.

Międzygminny Konkurs Pięknego Czytania 2021. Poniedziałek, 25 października 2021 16 listopada po raz piętnasty odbędzie się Międzygminny Konkurs Pięknego Czytania "O Złote Usta", pod honorowym patronatem Wójta Gminy Oświęcim.                      

Sesja XXXIX Rady Gminy Oświęcim, 27 października 2021 r. godz.10:00

Sesja XXXIX Rady Gminy Oświęcim, 27 października 2021 r. godz.10:00 Czwartek, 21 października 2021 Zapraszamy na Sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 27 października 2021 r. o godz. 10:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu ul. Główna 1. Sesja może odbywać się w trybie stacjonarnym, zdalnym lub hybrydowym.

Obowiązek wymiany urządzeń grzewczych

Obowiązek wymiany urządzeń grzewczych Czwartek, 21 października 2021 Przypominamy o terminach dotyczących wymiany starych urządzeń grzewczych na paliwo stałe.

archiwum wiadomości