Burze i grad - ostrzeżenie meteorologiczne

Burze i grad - ostrzeżenie meteorologiczne Czwartek, 21 czerwca 2018 IMGW wydało ostrzeżenie meteorologiczne: prognozuje wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 25 mm do 40 mm, lokalnie do 50 mm oraz porywami wiatru do 100 km/h. Miejscami może wystąpić grad.

Święto Stroju Narodowego i Ludowego w Zaborzu

Święto Stroju Narodowego i Ludowego w Zaborzu Czwartek, 21 czerwca 2018 ...Pragniemy, aby u nas w naszej gminie był chociaż jeden dzień, w którym ubieramy stroje narodowe, ludowe, folkowe. Proszę zwrócić uwagę, jak wjeżdżacie państwo na Podhale. Wszędzie folklor jest widoczny...

Wakacje w Świetlicach Środowiskowych

Wakacje w Świetlicach Środowiskowych Środa, 20 czerwca 2018 Zapraszamy na zajęcia odbywające się podczas wakacji w Środowiskowych Grupach Wsparcia (świetlicach środowiskowych), w sołectwach: Poręba Wielka, Włosienica, Harmęże, Rajsko, Brzezinka, Grojec, Stawy Grojeckie, Stawy Monowskie, Babice, Broszkowice i Dwory Drugie. Szczegółowy harmonogram poniżej.

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online! Środa, 20 czerwca 2018 Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

Wojewódzkie Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze

Wojewódzkie Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Środa, 20 czerwca 2018 16 czerwca na Małopolskiej Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce rozegrano VI Wojewódzkie Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze. Druhny z Włosienicy i druhowie ze Stawów Monowskich reprezentowali w nich powiat oświęcimski.

Odstrzał sanitarny dzików na terenie powiatu oświęcimskiego

Odstrzał sanitarny dzików na terenie powiatu oświęcimskiego Poniedziałek, 18 czerwca 2018 Zapraszamy do zapoznania się z rozporządzeniem Wojewody Małopolskiego w sprawie zarządzenia odstrzału sanitarnego dzików na obszarze zagrożenia wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń.

Zasłużeni dla Gminy Oświęcim

Zasłużeni dla Gminy Oświęcim Wtorek, 12 czerwca 2018 Tradycyjnie Podczas tegorocznych Dni Gminy Oświęcim odbyła się ceremonia wręczenia statuetek Zasłużonym dla Gminy Oświęcim osobom i organizacjom. Prezentujemy biogramy Zasłużonych osób przygotowane w oparciu o uzasadnienia wnioskodawców.

Trzynaste – szczęśliwe Dni Gminy (niedziela, 10 czerwca)

Trzynaste – szczęśliwe Dni Gminy (niedziela, 10 czerwca) Wtorek, 12 czerwca 2018 Kabaret „Jurki”, Krzywa Alternatywa, a na finał – fantastyczny koncert Brathanków, który zapamiętamy na długo. Deszcze i burze szalejące w okolicy ominęły Zaborze. Trzynaste Dni Gminy Oświęcim były naprawdę szczęśliwe.

Trzynaste – szczęśliwe Dni Gminy (sobota, 9 czerwca)

Trzynaste – szczęśliwe Dni Gminy (sobota, 9 czerwca) Poniedziałek, 11 czerwca 2018 Zagrali wyjątkowi muzycy z rodzimego podwórka. Wystąpiły gwiazdy disco polo i kabaretu. Finałowy, fantastyczny koncert Brathanków zapamiętamy na długo. A w dodatku deszcze i burze szalejące w okolicy ominęły Zaborze. Trzynaste Dni Gminy Oświęcim były naprawdę szczęśliwe.