Konferencja "Gospodarka o obiegu zamkniętym - racjonalne gospodarowanie zasobami"

Konferencja Wtorek, 29 września 2020 Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią zaprasza przedsiębiorców do udziału w konferencji naukowej "Gospodarka o obiegu zamkniętym - racjonalne gospodarowanie zasobami", która odbędzie się w formule hybrydowej w dniach 21-23 października 2020 r. Udział w konferencji jest bezpłatny.

„Mała książka – wielki człowiek” po raz kolejny w gminnych bibliotekach!

„Mała książka – wielki człowiek” po raz kolejny w gminnych bibliotekach! Wtorek, 29 września 2020   Bezpłatna Wyprawka Czytelnicza dla każdego przedszkolaka. Kampania „Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece   Najwyższy czas przygotować się na długie jesienne wieczory i popołudnia, podczas których nie powinno zabraknąć dobrej książki

LGD "Dolina Soły" zaprasza na szkolenia

LGD Poniedziałek, 28 września 2020 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Soły” zaprasza na szkolenia dot. możliwości pozyskania dofinansowania w ramach PROW 2014-2020.

Zmiana rozkładu jazdy linii 686

Zmiana rozkładu jazdy linii 686 Piątek, 25 września 2020 Zarząd transportu Metropolitalnego informuje, iż od dnia 21.09.2020 r. zmianie ulega rozkład jazdy linii 686 w dni robocze szkolne.

Projekt pn. „ODKRYWAM MAŁOPOLSKĘ”

Projekt pn. „ODKRYWAM MAŁOPOLSKĘ” Czwartek, 24 września 2020 Gmina Oświęcim, otrzymała od Województwa Małopolskiego, dofinansowanie do projektu pn. „ODKRYWAM MAŁOPOLSKĘ” w ramach programu wsparcia turystyki szkolnej w 2020 r.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych Czwartek, 24 września 2020 Wójt Gminy Oświęcim przypomina o październikowej zbiórce odpadów wielkogabarytowych, pochodzących z terenu nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy Gminy Oświęcim.

Ogólnopolska konferencja podsumowująca projekt "Stop suszy!"

Ogólnopolska konferencja podsumowująca projekt Czwartek, 24 września 2020 PGW Wody Polskie zaprasza na trzecią, ogólnopolską konferencję poświęconą przeciwdziałaniu skutkom suszy. Spotkanie "Stop suszy! – Plan przeciwdziałania skutkom suszy – wdrażanie przez współdziałanie" odbędzie się 6 października br.. Rejestracja uczestników trwa do 30 września 2020 r.

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA Środa, 23 września 2020 Przedszkolaki z Włosienicy obchodziły Święto Pieczonego Ziemniaka...

Relacja wideo z XXIV sesji Rady Gminy Oświęcim

Relacja wideo z XXIV sesji Rady Gminy Oświęcim Środa, 23 września 2020 Zapraszamy do śledzenia sesji Rady Gminy Oświęcim na żywo

Uczniowie z Włosienicy z Waszą pomocą mogą wygrać LAPTOPY!

Uczniowie z Włosienicy z Waszą pomocą mogą wygrać LAPTOPY! Wtorek, 22 września 2020 Nasi drugoklasiści biorą udział w małopolskim internetowym konkursie filmowym pt. Zróbmy to sami! Mają szansę wygrać laptopy o wartości 2000 zł! Liczymy na wsparcie mieszkańców naszej gminy. Pomożecie? :) To nic trudnego! Szczegóły poniżej!

archiwum wiadomości