Wsparcie dla Ukraińców. Chcesz pomóc? Ви потребуєтедопо?

Wsparcie dla Ukraińców. Chcesz pomóc? Ви потребуєтедопо? Sobota, 26 lutego 2022 Na bieżąco gromadzimy praktyczne wskazówki jak udzielić pomocy, a także najważniejsze informacje dla uchodźców wojennych oraz osób udzielających im pomocy (np. granica, rejestracja, opieka medyczna, praca, świadczenia) Ви потребуєтедопо?

Zaborze – kanalizacja sanitarna: teren inwestycji przekazany wykonawcy

Zaborze – kanalizacja sanitarna: teren inwestycji przekazany wykonawcy Środa, 18 maja 2022 Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w niepodłączonym jeszcze do sieci odcinku ulicy Borowiec oraz w ulicy Brzezina będzie kosztować prawie 3,7 mln zł.

XIX Bieg Sołecki w Zaborzu

XIX Bieg Sołecki w Zaborzu Środa, 18 maja 2022 Zapraszamy miłośników biegania na bieg przełajowy, organizowany przez sołectwo Zaborze już po raz 19. Biegi jak zawsze w różnych kategoriach wiekowych, a na koniec bieg dla wszystkich tzw. OPEN.

Transmisja na żywo XLIX Sesja Rady Gminy Oświęcim

Transmisja na żywo XLIX Sesja Rady Gminy Oświęcim Środa, 18 maja 2022 Zapraszamy do śledzenia obrad z XLIX Sesji Rady Gminy Oświęcim

Babice – wyremontowane drogi przy szkole

Babice – wyremontowane drogi przy szkole Wtorek, 17 maja 2022 Dobiegł końca remont odcinków ulic Soleniec i Różanej. Inwestycja kosztowała ponad milion złotych i została sfinansowana z uzyskanych przez gminę Oświęcim środków unijnych.

Dobrowolna Zasadnicza Służba Wojskowa

Dobrowolna Zasadnicza Służba Wojskowa Wtorek, 17 maja 2022 Szukających pomysłu na dorosłe życie może zainteresować roczna Dobrowolna Zasadnicza Służba Wojskowa, która została wprowadzona obok istniejącej już zawodowej służby wojskowej i terytorialnej służby wojskowej.

Poznajemy Małopolskę Zachodnią – Gmina Chełmek - Twój krok w dobrą stronę!

Poznajemy Małopolskę Zachodnią – Gmina Chełmek - Twój krok w dobrą stronę! Wtorek, 17 maja 2022 Zapraszamy do odwiedzenia gminy Chełmek. Jest to miejsce w którym poznamy historię fabryki obuwia założonej w latach 30-stych XX wieku przez Tomasza Batę. Zobaczymy niepowtarzalny układ urbanistyczny osiedla z domami wybudowanymi dla pracowników tej fabryki. Jesteśmy tak

Obwieszczenie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie

Obwieszczenie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Poniedziałek, 16 maja 2022 Obwieszczenie Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie z dnia 5 maja 2022r. Znak sprawy: GL.ZUZ.2.42.10.112.2022.AK

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Oświęcim

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Oświęcim Poniedziałek, 16 maja 2022 Obwieszczenie Prezydenta Miasta Oświęcim z dnia 10 maja 2022r. Znak sprawy: GA.6220.3.2022.III

archiwum wiadomości