Pracujesz? Wzmocnij swoje kompetencje – doradztwo i szkolenia online

Pracujesz? Wzmocnij swoje kompetencje – doradztwo i szkolenia online Wtorek, 7 kwietnia 2020 Epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, że aktualnie niewielu z nas czuje się bezpiecznie. Konsekwencje obecnej sytuacji odczujemy zapewne wszyscy, niezależnie od stanowiska. Być może konieczna będzie zmiana pracy lub przekwalifikowanie? A może wystarczy nauczyć się biegłej obsługi komputera, żeby móc pracować zdanie?

Sytuacja epidemiologiczna w Małopolsce - 7 kwietnia

Sytuacja epidemiologiczna w Małopolsce - 7 kwietnia Wtorek, 7 kwietnia 2020 Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 363 osób (stan na 7 kwietnia, godziny przedpołudniowe).

Dodatkowe "uszczelnienie" szpitali

Dodatkowe Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 Pracownicy 38 małopolskich szpitali samorządowych i państwowych będą regularnie poddawani badaniu temperatury ciała, w szczególności w momencie wejścia na teren szpitala. Izby przyjęć i SOR-y zostaną zreorganizowane tak, by oddzielić pacjentów z objawami COVID-19 od pozostałych osób.

Podstawowe zasady bezpieczeństwa w walce z koronawirusem

Podstawowe zasady bezpieczeństwa w walce z koronawirusem Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 Podstawowe zasady bezpieczeństwa w walce z koronawirusem

Tarcza Antykryzysowa

Tarcza Antykryzysowa Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 Ochrona zatrudnienia oraz zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach to główne cele pakietu regulacji, które składają się na Tarczę Antykryzysową. Regulacje te weszły w życie 1 kwietnia br. Przedstawiamy skrótowe zestawienie informacji na temat wsparcia realizowanego przez ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Małopolska Tarcza Antykryzysowa

Małopolska Tarcza Antykryzysowa Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 Sytuacja, której doświadczamy w związku z epidemią, dotyka nas wszystkich, a najbardziej mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem poświęconym wsparciu małopolskich firm w ramach Pakietów Przedsiębiorczość i Płynności Finansowa Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej.

Ulgi w zakresie opłat środowiskowych

Ulgi w zakresie opłat środowiskowych Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 Firmy, które odczuwają problemy finansowe z powodu koronawirusa, mogą starać się o ulgi w zakresie opłat za korzystanie ze środowiska. Ulgi w opłatach środowiskowych mogą zostać przyznane na podstawie kompetencji marszałka województwa jako organu podatkowego.

Dzień Ziemi z zielonym budownictwem - webinar

Dzień Ziemi z zielonym budownictwem - webinar Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 W związku ze zbliżającymi się 50-tymi obchodami Światowego Dnia Ziemi, Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego zaprasza do udziału w webinarze nt.: "Dzień Ziemi z zielonym budownictwem". Odbędzie się on 22 kwietnia od godziny 11:00.

Pomoc podatkowa dla przedsiębiorców w związku z pandemią

Pomoc podatkowa dla przedsiębiorców w związku z pandemią Piątek, 3 kwietnia 2020 W związku z trudną sytuacją spowodowaną pandemią wirusa SARS-CoV-2, Gmina Oświęcim wprowadziła pomoc dla przedsiębiorców z terenu Gminy Oświęcim. Program daje możliwość uzyskania odroczenia terminu płatności podatków lokalnych (podatek od nieruchomości, rolny, leśny, środków transportowych).

MZK - zmiany w rozkładzie od 4 kwietnia

MZK - zmiany w rozkładzie od 4 kwietnia Piątek, 3 kwietnia 2020 Miejski Zakład Komunikacji w Oświęcimiu informuje, że od 4 kwietnia 2020 r. do odwołania wprowadzone zostaną zmiany w rozkładzie jazdy na soboty, niedziele i święta.

archiwum wiadomości