„Pod biało-czerwoną” w gminie Oświęcim

„Pod biało-czerwoną” w gminie Oświęcim Piątek, 30 października 2020 Zagłosuj na gminę Oświęcim w konkursie „Pod biało-czerwoną”. Dzięki Waszym głosom zostanie zakupiony i zainstalowany masz z flagą Polski w naszej gminie. Planowana lokalizacja to Rajsko, przy Pomniku upamiętniającym ofiary Bitwy pod Rajskiem (ul. Pszczyńska).

Brzezinka: ulica Wierzbowa po przebudowie

Brzezinka: ulica Wierzbowa po przebudowie Piątek, 30 października 2020 Zakończono roboty na ulicy Wierzbowej. Wbudowano w nią rurociąg kanalizacyjny, a na drodze o długości 350 metrów wykonano nową podbudowę i nawierzchnię z brukowanym poboczem oraz zjazdy i dojścia do posesji.

Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza

Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza Piątek, 30 października 2020 W dniu 30 października 2020 r. w godzinach 6:00-24:00 obowiązuje 1 stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza dla powiatu oświęcimskiego, z uwagi na ryzyko przekroczenia poziomu dopuszczalnego pyłu PM10 ze względu na zwiększoną emisję zanieczyszczeń oraz niekorzystne warunki meteorologiczne.

Grojec: przebudowany odcinek Alei Sportowej

Grojec: przebudowany odcinek Alei Sportowej Środa, 28 października 2020 Najbardziej zniszczony odcinek Alei Sportowej został przebudowany. Na 135. metrach drogi została wykonana nowa podbudowa i nawierzchnia.

Relacja wideo z XXV sesji Rady Gminy Oświęcim

Relacja wideo z XXV sesji Rady Gminy Oświęcim Środa, 28 października 2020 Zapraszamy do oglądania na żywo transmisji z sesji Rady Gminy Oświęcim.

Organizacja obsługi klientów w urzędzie gminy Oświęcim

Organizacja obsługi klientów w urzędzie gminy Oświęcim Wtorek, 27 października 2020 Przypominamy obowiązujące zasady obsługi klientów w związku z trwającym na obszarze Polski zagrożeniem COVID-19.

PSR 2020 - Konkurs "Aktywni rolnicy w Małopolsce"

PSR 2020 - Konkurs Wtorek, 27 października 2020 PSR 2020 - Konkurs "Aktywni rolnicy w Małopolsce" ...

Mobilna biblioteka, czyli bezpośrednia dostawa wypożyczonych książek do domu - nowa usługa!

Mobilna biblioteka, czyli bezpośrednia dostawa wypożyczonych książek do domu - nowa usługa! Poniedziałek, 26 października 2020 Gminna Biblioteka Publiczna w Grojcu - Biblioteka Główna znalazła sposób, aby poszerzyć swoje grono odbiorców. Promocja czytelnictwa może mieć różne formy realizacji. Czasami są to spotkania, wydarzenia, a innym razem nowe usługi wprowadzane do biblioteki. Jedną

DZIEŃ DYNI

DZIEŃ DYNI Niedziela, 25 października 2020 23 października starszaki obchodziły DZIEŃ DYNI...

Szpital w Oświęcimiu bez oddziałów wewnętrznych

Szpital w Oświęcimiu bez oddziałów wewnętrznych Piątek, 23 października 2020 Oddziały wewnętrzne szpitala w Oświęcimiu zostały przekształcone w oddziały leczące pacjentów z COVID-19. Pacjenci dotąd hospitalizowani na tych oddziałach dokończą leczenie w oświęcimskiej placówce. Nowi pacjenci, którzy mieli trafić na internę, będą kierowani do placówki w Chrzanowie.

archiwum wiadomości