Tragiczny pożar w Broszkowicach

Tragiczny pożar w Broszkowicach Niedziela, 5 grudnia 2021 W niedzielę ok. 7 rano strażacy zostali wezwani do pożaru w Broszkowicach. Ratownicy wynieśli z budynku nieprzytomnego mężczyznę, który zmarł mimo podjętej natychmiast reanimacji.

Konkurs na najpiękniejszą dekorację sołectwa

Konkurs na najpiękniejszą dekorację sołectwa Piątek, 3 grudnia 2021 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim, wraz z Wójtem Gminy Oświęcim ogłaszają konkurs na najpiękniejszą świąteczną dekorację centralnego punktu w sołectwach Gminy Oświęcim.

XLI nadzwyczajna sesja Rady Gminy Oświęcim

XLI nadzwyczajna sesja Rady Gminy Oświęcim Piątek, 3 grudnia 2021 Sesja nadzwyczajna XLI Rady Gminy Oświęcim odbędzie się 7 grudnia 2021 r. o godz. 15:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu, ul. Główna 1. Sesja może odbywać się w trybie stacjonarnym, zdalnym lub hybrydowym. Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne związane ze stanem epidemii zachęcamy do oglądania sesji on-line.

„Czyste powietrze” – spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych dofinansowaniem

„Czyste powietrze” – spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych dofinansowaniem Czwartek, 2 grudnia 2021 Spotkanie na temat programu „Czyste powietrze” odbędzie się w dniu 16 grudnia 2021 roku o godzinie 10.00 w budynku Domu Ludowego w Grojcu, ul. Główna 1.

Konkurs dla KGW

Konkurs dla KGW Środa, 1 grudnia 2021 o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Konkurs literacki „Eko-bajka”

Konkurs literacki „Eko-bajka” Środa, 1 grudnia 2021 Przypominamy o trwającym konkursie „Eko-bajka”. Uczestnikami mogą zostać osoby w każdym wieku. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 15 grudnia.

Poręba Wielka: wyremontowany odcinek Odnogi

Poręba Wielka: wyremontowany odcinek Odnogi Piątek, 26 listopada 2021 Remont fragmentu ul. Odnoga trwał niespełna miesiąc. Roboty, które kosztowały ok. 148 tys. zł, zostały odebrane 25 listopada.

W HOŁDZIE NIEPODLEGŁEJ

W HOŁDZIE NIEPODLEGŁEJ Czwartek, 25 listopada 2021 Zapraszamy na koncert laureatów tegorocznego Konkursu Pieśni Patriotycznej uświetniony występem Wielkiej Orkiestry Młodych Muzyków.

"Niepodległość pieśnią opowiedziana"

Środa, 24 listopada 2021 Zespół Porębianie od pięciu lat opowiada o niepodległości pieśnią. Po dwuletniej przerwie, 19 listopada zaprosił miłośników patriotycznych uniesień na muzyczną wędrówkę przez historię.

Babice: ul. Greglów przebudowana

Babice: ul. Greglów przebudowana Środa, 24 listopada 2021 Ponad 600-metrowy odcinek drogi powiatowej – ul. Greglów w Babicach – został zmodernizowany. Roboty zostały odebrane 24 listopada.

archiwum wiadomości