Sporządzenie planu ogólnego gminy Oświęcim - ogłoszenie Wójta Gminy Oświęcim

Sporządzenie planu ogólnego gminy Oświęcim - ogłoszenie Wójta Gminy Oświęcim Wtorek, 23 lipca 2024 Plan ogólny będzie w sposób jednoznaczny określał nie tylko, gdzie będzie można się budować, ale także jaki charakter będzie miała nowa zabudowa (w tym jej funkcja i podstawowe wskaźniki zagospodarowania).

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa - wykaz na dzierżawę nieruchomości będących w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa Piątek, 26 lipca 2024 Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości rolnej zabudowanej wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa przeznaczonej do dzierżawy. Przedmiotem dzierżawy jest nieruchomość rolna zabudowana oznaczona jako „Gospodarstwo Grojec II”.

Święto Stroju Ludowego i Narodowego 2024

Święto Stroju Ludowego i Narodowego 2024 Poniedziałek, 22 lipca 2024 20 lipca 2024 roku po raz kolejny nasza gmina obchodziła Święto Stroju Ludowego i Narodowego. W tym roku wydarzenie odbywało się w Starych Stawach.

Senioralia: Warsztaty w Pasiece Edukacyjnej w Harmężach

Senioralia: Warsztaty w Pasiece Edukacyjnej w Harmężach Poniedziałek, 22 lipca 2024 W miniony piątek seniorzy z Gminy Oświęcim odwiedzili Pasiekę Edukacyjną Gminy Oświęcim w Harmężach.

Senioralia: Warsztaty Kulinarne z Witoldem Mondrym

Senioralia: Warsztaty Kulinarne z Witoldem Mondrym Piątek, 19 lipca 2024 Wczoraj na terenie przy Domu Ludowym w Porębie Wielkiej Witold Mondry (mieszkaniec Poręby Wielkiej i zwycięzca 8. edycji Hell's Kitchen Polska) przeprowadził warsztaty kulinarne dla seniorów z Gminy Oświęcim.

Senioralia: Nordic Walking w Rajsku

Senioralia: Nordic Walking w Rajsku Czwartek, 18 lipca 2024 Pierwszy dzień Senioraliów 2024 - edycji letniej upłynął pod znakiem rekreacji i spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Ruszamy z Projektem "Czas dla Seniora" !

Ruszamy z Projektem Czwartek, 18 lipca 2024 „Czas dla seniora” - to pilotażowy projekt socjalny skierowany do mieszkańców Gminy Oświęcim powyżej 70 roku życia. Celem projektu jest poprawa jakości i poziomu życia seniorów naszej Gminy oraz zapobieganie ich izolacji w środowisku.

Zgłoszenia o wywrotach i złomach drzew

Zgłoszenia o wywrotach i złomach drzew Czwartek, 18 lipca 2024 W związku z ostatnimi zdarzeniami spowodowanymi przez nawałnice, jeśli na nieruchomości doszło do przewrócenia lub złamania się drzew przypominamy, że właściciel nieruchomości powinien zgłosić wywroty i złomy do Urzędu Gminy.

Ogłoszenie o IV przetargu na sprzedaż, z obniżoną ceną wywoławczą, lokalu usługowego w Brzezince Środa, 17 lipca 2024 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony, z obniżoną ceną wywoławczą, na sprzedaż lokalu usługowego, usytuowanego na parterze budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Czernichowskiej 2 w Brzezince, znajdującym się na działce nr 1132 obręb Brzezinka wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.

Ogłoszenie o III przetargu na sprzedaż samochodu pożarniczego

Ogłoszenie o III przetargu na sprzedaż samochodu pożarniczego Środa, 17 lipca 2024 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki: STAR, model 244 10.17t, rok produkcji 1997 r.