Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza

Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza Piątek, 26 lutego 2021 W dniu 26 lutego 2021 r. w godzinach 9:00-24:00 obowiązuje 2 stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza dla powiatu oświęcimskiego, z uwagi na ryzyko przekroczenia poziomu informowania pyłu PM10 ze względu na zwiększoną emisję zanieczyszczeń oraz niekorzystne warunki meteorologiczne.

Ogłoszenie Biblioteki Gminnej!

Ogłoszenie Biblioteki Gminnej! Środa, 24 lutego 2021 Przypominamy: Gminna Biblioteka Publiczna obsługuje czytelników, przy zachowaniu obowiązujących procedur bezpieczeństwa epidemicznego. Przypominamy, że w wypożyczalniach:  Biblioteki Głównej w Grojcu, filiach bibliotecznych w Babicach, Brzezince, Porębie Wielkiej,

Zaborze: sala gimnastyczna po remoncie

Zaborze: sala gimnastyczna po remoncie Poniedziałek, 22 lutego 2021 Do szkół wrócili najmłodsi uczniowie, ale starsze klasy wciąż uczą się zdalnie. W tym czasie remontowanych jest wiele szkolnych budynków. 22 lutego odebrane zostały roboty związane z remontem sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Zaborzu.

Konkurs drugi z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

Konkurs drugi z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Poniedziałek, 22 lutego 2021 W związku z obchodzonym 21 lutego, w tym roku po raz dwudziesty drugi, „Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego”, Gminna Biblioteka Publiczna  w Oświęcimiu  z/s w Grojcu zaprasza wszystkich swoich Czytelników do udziału w dwóch konkursach, które spraw

Konkursy z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.

Konkursy z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Poniedziałek, 22 lutego 2021  W związku z obchodzonym 21 lutego, w tym roku po raz dwudziesty drugi, „Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego”, Gminna Biblioteka Publiczna  w Oświęcimiu  z/s w Grojcu zaprasza wszystkich swoich Czytelników do udziału w dwóch konkursach, które

"Oświęcimska Gmina" luty 2021

Poniedziałek, 22 lutego 2021 Lutowy numer miesięcznika "Oświęcimska Gmina".

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim Poniedziałek, 22 lutego 2021 Wójt Gminy Oświęcim informuje o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Budowa Elektrowni Słonecznej wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działkach nr ew. 900/21, 900/94 (obręb 0010) w miejscowości Poręba Wielka, Gmina Oświęcim”.

Rekrutacja do szkoły w Harmężach

Rekrutacja do szkoły w Harmężach Piątek, 19 lutego 2021 Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana M. Kolbe w Harmężach zaprasza przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców.

Od 01 kwietnia 2021r. - NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ NSP 2021 - Informacje

Od 01 kwietnia 2021r. - NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ NSP 2021 - Informacje Piątek, 19 lutego 2021 Od kiedy będzie trwać Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań? Od 1 kwietnia 2021 r. do 30 czerwca 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., w całej Polsce realizowany będzie Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021.

Jak mogę zapłacić podatek?

Jak mogę zapłacić podatek? Czwartek, 18 lutego 2021 W związku ze zbliżającym się 15 marca 2021 roku terminem płatności pierwszej raty podatków lokalnych (podatek od nieruchomości, podatek rolny, podatek leśny), Wójt Gminy Oświęcim przypomina, że osoby fizyczne otrzymujące decyzje podatkowe mają różne możliwości dokonania płatności.

archiwum wiadomości