Konsultacje społeczne projektu Strategii IIT Aglomeracji Oświęcimskiej na lata 2021-2027

Konsultacje społeczne projektu Strategii IIT Aglomeracji Oświęcimskiej na lata 2021-2027 Czwartek, 16 maja 2024 Zapraszam Państwa do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii IIT Aglomeracji Oświęcimskiej na lata 2021-2027, które zostaną przeprowadzone w dniach od 16 maja 2024 r. do 31 maja 2024 r.

Krok w stronę modernizacji ul. Oświęcimskiej w Dworach Drugich

Krok w stronę modernizacji ul. Oświęcimskiej w Dworach Drugich Piątek, 24 maja 2024 Dziś w Starostwie Powiatowym w Oświęcimiu podpisana została umowa na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie modernizacji drogi powiatowej nr 1895K ul. Nadwiślańska w Oświęcimiu i ul. Oświęcimskiej w Dworach Drugich.

Ochotnicze Straże Pożarne otrzymały kolejne ubrania specjalistyczne

Ochotnicze Straże Pożarne otrzymały kolejne ubrania specjalistyczne Piątek, 24 maja 2024 Dzięki dofinansowaniu z budżetu Województwa Małopolskiego OSP z terenu gminy Oświęcim zostały doposażone w nowe ubrania bojowe.

Weź udział w konkursie wianków świętojańskich

Weź udział w konkursie wianków świętojańskich Piątek, 24 maja 2024 Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim zachęca do udziału w konkursie pn. "Magia Letniej Nocy- Konkurs wianków świętojańskich".

Zapraszamy na Noc Świętojańską w Broszkowicach

Zapraszamy na Noc Świętojańską w Broszkowicach Piątek, 24 maja 2024 Wójt Gminy Oświęcim zaprasza na wydarzenie Noc Świętojańską - Wianki w Broszkowicach, które odbędzie się 22 czerwca br. o godzinie 17:00 przy remizie OSP w Broszkowicach.

Konkurs na stanowisko urzędnicze

Konkurs na stanowisko urzędnicze Czwartek, 23 maja 2024 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim z siedzibą w Brzezince, ul. Sportowa 9.

Uaktualnienie Regulaminu Rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Już Pływam"

Uaktualnienie Regulaminu Rekrutacji i uczestnictwa w projekcie Czwartek, 23 maja 2024       Uaktualniono Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Już Pływam" edycja 2024 r.       Aktualizacja Regulaminu rekrutacji  

Zaproszenie na III Sesję Rady Gminy Oświęcim

Zaproszenie na III Sesję Rady Gminy Oświęcim Wtorek, 21 maja 2024 Zapraszamy na III Sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 29 maja 2024 r., o godz.11:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu, ul. Główna 1.

archiwum wiadomości