Sztandar dla Policji

Sztandar dla Policji Poniedziałek, 20 maja 2019 Samorządy z terenu Powiatu Oświęcimskiego ufundują sztandar dla Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. 16 maja został zawiązany Komitet Honorowy Fundatorów, którego przewodniczącym został starosta Marcin Niedziela, a na jego zastępcę wybrano wójta Gminy Oświęcim Mirosława Smolarka.

Świąteczny objazd strażaków

Świąteczny objazd strażaków Poniedziałek, 20 maja 2019 Kolumna strażackich wozów z włączonymi syrenami i kogutami oznajmiła mieszkańcom gminy i miasta Oświęcim, że strażacy obchodzą swoje święto.

II Szczyt Antysmogowy Powiatu Oświęcimskiego

II Szczyt Antysmogowy Powiatu Oświęcimskiego Piątek, 17 maja 2019 15 maja 2019 r. w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu odbył się II Szczyt Antysmogowy Powiatu Oświęcimskiego. W spotkaniu wzięli udział mieszkańcy, lokalni aktywiści oraz przedstawiciele gmin, na czele z włodarzami.

Pomoc dla bezrobotnych

Pomoc dla bezrobotnych Piątek, 17 maja 2019 Stowarzyszenie Dzieło Kolpinga zaprasza do udziału w projektach "Aktywni i Samodzielni" oraz "Po 50-tce aktywnie na rynku pracy".

Ogłoszenia o naborach LGD "Dolina Soły"

Ogłoszenia o naborach LGD Piątek, 17 maja 2019 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Dolina Soły" ogłasiło nabory wniosków z zakresu podejmowania działalności gospodarczej. LGD "Dolina Soły" zaprasza też do składania wniosków o powierzenie grantu na realizację zadań w ramach projektu grantowego: Ochrona, promocja i rozwój produktów lokalnych oraz dziedzictwa lokalnego.

Postępowanie w związku z przebudową rowów odwadniających tereny ROD "Witaminka" w Zaborzu

Postępowanie w związku z przebudową rowów odwadniających tereny ROD Piątek, 17 maja 2019 Dyrektor Zarządu Zlewni w Żywcu zawiadamia, że na wniosek Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Witaminka" w Zaborzu zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na przebudowę rowów odwadniających tereny Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Witaminka" w Zaborzu.

Rajd Rowerowy "Poznajemy Gminę" w ramach obchodów Dni Gminy Oświęcim 2019

Rajd Rowerowy Środa, 15 maja 2019 To już trzeci taki rajd rowerowy po naszej gminie. Zapraszamy mieszkańców gminy i miasta Oświęcim i wszystkich, którzy lubią jeździć na rowerze. Po rajdzie moc atrakcji na mecie w Porębie Wielkiej.

XVII Bieg Sołecki w Zaborzu

XVII Bieg Sołecki w Zaborzu Środa, 15 maja 2019 Zapraszamy biegaczy na coroczny bieg przełajowy w Zaborzu. Szczegóły na plakacie

Zamknięcie odcinka ul. Jagiellończyka

Zamknięcie odcinka ul. Jagiellończyka Środa, 15 maja 2019 W związku z realizacją zadania pn. "Modernizacja drogi powiatowej nr 1864k ul. Jagiellończyka w Grojcu" informujemy, że w dniu 18 maja 2019 r. (sobota) nastąpi czasowe zamknięcie dla ruchu odcinka tej ulicy o długości około 200 m drogi od skrzyżowania z drogą wojewódzką DW 948 (ul. Beskidzka).

Zaproszenie na IX sesję Rady Gminy Oświęcim

Zaproszenie na IX sesję Rady Gminy Oświęcim Wtorek, 14 maja 2019 Zapraszamy na sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 22 maja 2019 r. o godz. 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Oświęcim.

archiwum wiadomości