Spotkanie informacyjne LGD Dolina Soły

Spotkanie informacyjne LGD Dolina Soły Piątek, 19 października 2018 LGD Dolina Soły zaprasza na spotkanie informacyjne nt. możliwości ubiegania się o wsparcie finansowe operacji z zakresu rozwoju infrastruktury komunikacyjnej poprawiającej spójność terytorialną oraz na projekty grantowe z zakresu: "Ochrona, promocja i rozwój produktów lokalnych oraz dziedzictwa lokalnego". Spotkanie odbędzie się 25.10.2018 r. o godz.10.00 w siedzibie Stowarzyszenia LGD Dolina Soły, Rajsko ul. Edukacyjna 9.

Obchody Dnia Edukacji

Obchody Dnia Edukacji Piątek, 19 października 2018 Przez cały tydzień odbywały się uroczystości związane z Dniem Edukacji. Pracownicy oświaty przyjmowali życzenia i podziękowania od przedszkolaków, uczniów, rodziców i pracowników samorządu.

Akcja deratyzacji

Akcja deratyzacji Piątek, 19 października 2018 Zobowiązuje się wszystkich właścicieli nieruchomości do przeprowadzenia akcji deratyzacji we wszystkich budynkach mieszkalnych oraz budynkach produkcyjnych, handlowych i gospodarczych w terminie od 20 października do 20 listopada 2018 r.

Dzień z Treflikiem

Dzień z Treflikiem Czwartek, 18 października 2018 Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy z Treflikami. Wszystkie materiały dostępne w wiadomości.

Spartakiada KGW

Spartakiada KGW Czwartek, 18 października 2018 13 października w Jaworzu odbyła się VIII Spartakiada Kół Gospodyń Wiejskich. Naszą gminę reprezentowały KGW Brzezinka i KGW Pławy.

Szkoła w Grojcu – ratują i uczą ratować

Szkoła w Grojcu – ratują i uczą ratować Czwartek, 18 października 2018 Uczniowie szkoły w Grojcu już szósty raz uczestniczyli w ogólnopolskiej próbie bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. 137 osób ćwiczyło na ośmiu fantomach przekazanych przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Święto Patrona szkoły w Zaborzu

Święto Patrona szkoły w Zaborzu Czwartek, 18 października 2018 Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zaborzu uczcili Dzień Edukacji w sobotę 13 października. W akcji „Cała szkoła czyta…” lekturze oddali się wszyscy – od Laury z klasy pierwszej do Mikołaja z klasy trzeciej gimnazjum.

czysta Małopolska

czysta Małopolska Czwartek, 18 października 2018 Przedszkola z terenu gminy Oświęcim zarówno publiczne jak i niepubliczne otrzymały oczyszczacze powietrza zakupione przez województwo małopolskie . Dzieci z tych placówek miały z zadanie przygotować przedstawienie dotyczące tematu.

Jubileusz szkoły w Brzezince

Jubileusz szkoły w Brzezince Środa, 17 października 2018 Uroczyste otwarcie Szkoły Podstawowej w Brzezince miało miejsce 8 września 1968 roku. Uczniowie, nauczyciele i dostojni goście świętowali uroczyście 50 rocznicę tego wydarzenia 12 października.

Obwieszczenie wojewody małopolskiego

Obwieszczenie wojewody małopolskiego Wtorek, 16 października 2018 Wojewoda małopolski zawiadamia o postanowieniu nałożenia na Ina inwestora obowiązku usunięcia wskazanych nieprawidłowości w projekcie budowlanym. Decyzja dotyczy rozbudowy skrzyżowania drogi krajowej nr 44 i drogi powiatowej nr 1897K w Zaborzu i Oświęcimiu.

archiwum wiadomości