Weź udział w Konkursie Plastycznym i Literackim "Moje Boże Narodzenie"

Weź udział w Konkursie Plastycznym i Literackim Czwartek, 16 listopada 2023 Czas Bożego Narodzenia zbliża się wielkimi krokami, w związku z tym zachęcamy Was do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym i Literackim "Moje Boże Narodzenie" pod patronatem Wójta Gminy Oświęcim.

Posiadasz stare zdjęcia z gminy Oświęcim? Stwórz z nami wystawę

Posiadasz stare zdjęcia z gminy Oświęcim? Stwórz z nami wystawę Poniedziałek, 6 listopada 2023 Jak zmieniała się gmina Oświęcim? Jak wyglądała przed wojną i w czasie jej trwania, u zarania wolnej Polski, a jak na przełomie tysiącleci? Chcielibyśmy zobaczyć te zmiany na zdjęciach. Interesują nas ludzie, miejsca i wydarzenia.

Zawiadomienie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Katowicach

Zawiadomienie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Katowicach Piątek, 1 grudnia 2023 Zawiadomienie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Katowicach dotyczące wydania decyzji odmawiającej uchylenia ostatecznej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.
Znak sprawy: WOOŚ.420.41.2022.KC.24

Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego

Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego Piątek, 1 grudnia 2023 Obwieszczenie Wojewody Małopolskiego w sprawie wniosków Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Znak sprawy: IG-I.7842.128.2023.OK

Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza

Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza Piątek, 1 grudnia 2023 1 grudnia 2023 r. w godzinach 9:30-24:00 obowiązuje 2 stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza dla powiatu oświęcimskiego.

Zimowe utrzymanie dróg

Zimowe utrzymanie dróg Środa, 29 listopada 2023 Informacja o numerach telefonów zarządców dróg na terenie gminy Oświęcim, do których należy kierować zgłoszenia dotyczące zimowego utrzymania dróg.

Konkurs o św. Maksymilianie

Konkurs o św. Maksymilianie Poniedziałek, 27 listopada 2023 Szkoła Podstawowa w Harmężach i Centrum św. Maksymiliana zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w Konkursie Plastycznym i Literackim o św. Maksymilianie M. Kolbe.

archiwum wiadomości