Przypominamy : elektroniczne Karty Dużej Rodziny tylko w aplikacji mObywatel

Przypominamy : elektroniczne Karty Dużej Rodziny tylko w aplikacji mObywatel Wtorek, 19 października 2021 Dotychczasowa aplikacja mKDR została zamknięta z końcem czerwca 2021r. Każdy posiadacz aktywnej Karty (niezależnie od jej formy) teraz może wyświetlić ją w aplikacji mObywatel.

Zawiadomienie Dyrektora Zlewni Wód Polskich w Katowicach o wszczęciu postępowania administracyjnego

Zawiadomienie Dyrektora Zlewni Wód Polskich w Katowicach o wszczęciu postępowania administracyjnego Poniedziałek, 18 października 2021 Zawiadomienie Dyrektora Zlewni Wód Polskich w Katowicach o wszczęciu postępowania administracyjnego z dnia 7 października 2021 r

Konieczność wpisu oraz aktualizowania danych w Rejestrze-BDO

Konieczność wpisu oraz aktualizowania danych w Rejestrze-BDO Czwartek, 14 października 2021 Marszałek Województwa Małopolskiego w Krakowie przypomina o konieczności wpisu oraz aktualizowania danych w rejestrze podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami (zwanym dalej Rejestr-BDO).

Budowa zespołu paneli fotowoltaicznych "Zaborze cz. Grojecka"

Budowa zespołu paneli fotowoltaicznych Wtorek, 12 października 2021 Wójt Gminy Oświęcim zawiadamia o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa zespołu paneli fotowoltaicznych "Zaborze cz. Grojecka" wraz z niezbędną infrastrukturą i magazynem energii o łącznej mocy nieprzekraczającej 9 MW, z możliwością realizacji w formie niezależnych instalacji o dowolnych konfiguracjach mocy lub budowania w całości, zlokalizowana w miejscowości Zaborze cz. Grojecka, gmina Oświęcim”

Relacje z zebrań wiejskich we wrześniu 2021 r.

Relacje z zebrań wiejskich we wrześniu 2021 r. Poniedziałek, 11 października 2021 Sprawozdania z zebrań wiejskich zwołanych we wrześniu br.
Zawierają m.in. informacje o decyzjach ws. funduszu sołeckiego, o najważniejszych dyskutowanych sprawach i zgłoszonych przez uczestników wnioskach.

Zawiadomienie PGW Wody Polskie

Zawiadomienie PGW Wody Polskie Poniedziałek, 11 października 2021 Obwieszczenie o wszczęciu postępowania w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na prowadzenie sieci gazowej wysokiego ciśnienia wraz linią światłowodową w miejscowościach Bobrek, Gorzów, gmina Chełmek i w miejscowości Dwory I.

Zawiadomienie RDOŚ w Katowicach

Zawiadomienie RDOŚ w Katowicach Poniedziałek, 11 października 2021 Wydana została decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach budowy i przebudowy dróg lokalnych oraz infrastruktury technicznej w związku z budową obwodnicy Oświęcimia.

Dotacje i niskooprocentowane pożyczki dla rolników w programie AGROENERGIA

Dotacje i niskooprocentowane pożyczki dla rolników w programie AGROENERGIA Poniedziałek, 11 października 2021 1 października rozpoczął się nabór w pierwszej części programu AGROENERGIA. Program kierowany jest do rolników, którzy mogą uzyskać dotacje m.in. na instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz biogazownie rolnicze.

Dofinansowanie dla przedsiębiorców

Dofinansowanie dla przedsiębiorców Poniedziałek, 11 października 2021 Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi możliwościami finansowania wybranych przedsięwzięć małopolskich przedsiębiorców w październiku 2021 r.

Zakończenie realizacji projektu „Odkrywam Małopolskę” w Gminie Oświęcim

Zakończenie realizacji projektu „Odkrywam Małopolskę” w Gminie Oświęcim Piątek, 8 października 2021   W projekcie „Odkrywam Małopolskę” uczestniczyło 150 uczniów ze szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Oświęcim.   Miejsce realizacji projektu: Szlakiem Orlich Gniazd – Jura Krakowsko – Częstochowska. Termin realizacji projekt

archiwum wiadomości