Posiadasz stare zdjęcia z gminy Oświęcim? Stwórz z nami wystawę

Posiadasz stare zdjęcia z gminy Oświęcim? Stwórz z nami wystawę Poniedziałek, 6 listopada 2023 Jak zmieniała się gmina Oświęcim? Jak wyglądała przed wojną i w czasie jej trwania, u zarania wolnej Polski, a jak na przełomie tysiącleci? Chcielibyśmy zobaczyć te zmiany na zdjęciach. Interesują nas ludzie, miejsca i wydarzenia.

Transmisja na żywo LXXIV Sesja Rady Gminy Oświęcim

Transmisja na żywo LXXIV Sesja Rady Gminy Oświęcim Środa, 21 lutego 2024 Zapraszamy do śledzenia obrad z LXXIV Sesji Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 21 lutego 2024r. o godz. 10:00

Dofinansowanie do rolników – czas na wnioski do 23 lutego

Dofinansowanie do rolników – czas na wnioski do 23 lutego Wtorek, 20 lutego 2024 Zainteresowani inwestowaniem w biogazownie rolnicze, mikroinstalacje produkujące energię z promieniowania słonecznego czy rozwiązania poprawiające efektywność energetyczną gospodarstw mogą się starać o przyznanie wsparcia z budżetu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim

Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim Poniedziałek, 19 lutego 2024 Obwieszczenie w sprawie prawa do wypowiedzenia się co do zebranych dowodów i materiałów oraz zgłoszonych żądań w postępowaniu o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji pn. „Wykonanie urządzeń wodnych do poboru wód podziemnych (studnie zastępcze S-4A i S-5A) w ramach przebudowy istniejącego ujęcia wód podziemnych „Zaborze” w Oświęcimiu” - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.