Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Oświęcim

Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Oświęcim Piątek, 18 września 2020 Wędkarskie reprezentacje pięciu samorządów rywalizowały w Rajsku 12 września. Wygrali zawodnicy z gminy Oświęcim. Kolejne miejsca zajęły ekipy z Chełmka i Osieka.

Szczepienie lisów

Szczepienie lisów Piątek, 18 września 2020 Jesienna akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie na terenie województwa małopolskiego odbędzie się w dniach od 24 września do 3 października 2020 r. – informuje Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii.

Rocznica sowieckiej agresji

Rocznica sowieckiej agresji Czwartek, 17 września 2020 81 lat temu Związek Sowiecki dokonał zbrojnej napaści na Polskę walczącą z niemiecką III Rzeszą. Wschodnia część kraju znalazła się pod komunistyczną okupacją. Sowieci zaczęli mordy i wywózki obywateli Rzeczpospolitej. 17 września uczczono pamięć ofiar tych wydarzeń.

Sesja XXIV Rady Gminy Oświęcim, 23 września 2020 r. godz.10:00

Sesja XXIV Rady Gminy Oświęcim, 23 września 2020 r. godz.10:00 Środa, 16 września 2020 Na podstawie art. 20 ust.1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j.Dz. U. z 2020 r. poz. 713 z późn. zm.) zapraszam na Sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 23 września 2020 r. o godz. 10:00 w sali Domu Ludowego w Grojcu ul. Główna 1. Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne, związane ze stanem pandemii COVID-19, zachęcamy do oglądania sesji on-line.

Powołanie Forum Małopolski Zachodniej

Powołanie Forum Małopolski Zachodniej Środa, 16 września 2020 Samorządowcy z miast i gmin leżących w trzech powiatach, a także starostw oświęcimskiego i chrzanowskiego, utworzyli stowarzyszenie Forum Małopolski Zachodniej. Spotkanie założycielskie miało miejsce 15 września w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Uwaga! Konkurs "Piłka w grze"!

Uwaga! Konkurs Wtorek, 15 września 2020 Rolniku z województwa małopolskiego, wywalcz zestaw piłek dla szkoły z Twojej gminy!

Przedsiębiorco! Zostań partnerem gminnej Karty Seniora

Przedsiębiorco! Zostań partnerem gminnej Karty Seniora Poniedziałek, 14 września 2020 Karta Seniora Gminy Oświęcim jest wydawana osobom po 60. Roku życia zameldowanym na terenie naszej gminy. Z powodzeniem działa od 2019 roku.

archiwum wiadomości