Aplikacja o emisjach przemysłowych

Aplikacja o emisjach przemysłowych Wtorek, 21 marca 2023 Województwo małopolskie udostępniło bazę informacji o emisjach przemysłowych. Aplikacja z danymi daje możliwość zapoznania się ze stopniem oddziaływania podmiotów gospodarczych z terenu Małopolski na jakość powietrza.

Transmisja na żywo LXI Sesja Rady Gminy Oświęcim

Transmisja na żywo LXI Sesja Rady Gminy Oświęcim Środa, 22 marca 2023 Zapraszamy do śledzenia obrad z LXI Sesji Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 22 marca 2023r. o godz. 10:00

Obwieszczenie o wniesieniu odwołania od decyzji Wojewody Małopolskiego

Obwieszczenie o wniesieniu odwołania od decyzji Wojewody Małopolskiego Poniedziałek, 20 marca 2023 Obwieszczenie o wniesieniu odwołania od decyzji Wojewody Małopolskiego. Znak: WI-II.7840.1.105.2022.EBu

Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza

Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza Poniedziałek, 20 marca 2023 20 marca 2023 r. w godzinach 8:00-24:00 obowiązuje 1 stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza dla powiatu oświęcimskiego.

Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza

Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza Piątek, 17 marca 2023 17 marca 2023 r. w godzinach 6:00-24:00 obowiązuje 1 stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza dla powiatu oświęcimskiego.

Uchwała antysmogowa – przypomnienie

Uchwała antysmogowa – przypomnienie Czwartek, 16 marca 2023 Przepisy określają terminy, do których można użytkować urządzenia grzewcze na paliwo stałe. Obowiązek wymiany urządzeń obejmuje zarówno kotły w budynkach mieszkalnych, jak i tych przeznaczonych na inne cele.

Spotkanie informacyjne – zaproszenie

Spotkanie informacyjne – zaproszenie Wtorek, 21 marca 2023 Planujesz wymianę ogrzewania? Chcesz ocieplić budynek? Zastanawiasz się w jaki sposób uzyskać dotację? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 28 marca br. o godzinie 14:00 na sali im. Elizy Góry w Urzędzie Gminy Oświęcim (ostatnie piętro).

archiwum wiadomości

GALERIA