Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Gmina Mucharz!

Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Gmina Mucharz! Piątek, 1 lipca 2022 Gmina Mucharz to urokliwe miejsce położone we wschodniej części Beskidu Małego w województwie małopolskim. W jej skład wchodzą miejscowości: Mucharz,  Jaszczurowa, Koziniec, Skawce, Świnna Poręba i Zagórze. Ukształtowanie terenu, szlaki turystyczne przebiegające p

Pozytywny dworek gminy Oświęcim

Pozytywny dworek gminy Oświęcim Czwartek, 30 czerwca 2022 Pozytywny dworek gminy Oświęcim to dom dla uchodźców z Ukrainy. Został urządzony w zabytkowym budynku w Porębie Wielkiej. Zaproszenie wójta Mirosława Smolarka na oficjalne otwarcie ośrodka 30 czerwca przyjął konsul generalny Ukrainy w Krakowie Wiaczesław Wojnarowskyj.

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie

Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie Czwartek, 30 czerwca 2022 Obwieszczenie Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Krakowie. Znak sprawy: OO.420.5.2022.MT

ASF wciąż jest groźny

ASF wciąż jest groźny Wtorek, 28 czerwca 2022 Utrzymuje się zagrożenie afrykańskim pomorem świń (ASF). W związku z tym przypominamy, jak zminimalizować możliwość zakażenia trzody.

Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Dzisiaj Zator!

Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Dzisiaj Zator! Wtorek, 28 czerwca 2022 Zator to najprężniej rozwijająca się gmina Małopolski Zachodniej. Obok miejsca hodowli karpia zatorskiego, rozpoznawany jest w całej Polsce przez dwa parki rozrywki: Energylandię i Zatorland oraz dzięki specjalnej strefie ekonomicznej. Energylandia jest jednym z największych takich pa

Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Trzebinia – aktywnie, kulturalnie i sportowo!

Poznajemy Małopolskę Zachodnią. Trzebinia – aktywnie, kulturalnie i sportowo! Piątek, 24 czerwca 2022 Odkryj miejsca o dużych walorach przyrodniczych, rekreacyjnych i turystycznych, w tym związane z  wielowiekową tradycją górnictwa i przemysłu: wrotkowisko w Trzebińskim Parku Rozrywki, nowoczesne ośrodki rekreacyjne nad Zalewem Chechło, i „Balaton"-

Bilety na basen droższe

Bilety na basen droższe Wtorek, 28 czerwca 2022 Osoby legitymujące się Kartą Seniora Gminy Oświęcim od 1 lipca br. za wstęp na pływalnię w Oświęcimiu zapłacą 6 złotych.

archiwum wiadomości

GALERIA