Sytuacja epidemiologiczna w Małopolsce - 8 kwietnia (aktualizacja)

Sytuacja epidemiologiczna w Małopolsce - 8 kwietnia (aktualizacja) Środa, 8 kwietnia 2020 Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 398 osób (stan na 8 kwietnia, godziny popołudniowe).

Respirator – od gminy dla szpitala

Respirator – od gminy dla szpitala Środa, 8 kwietnia 2020 Respirator od gminy Oświęcim uzupełnił wyposażenie szpitala w Oświęcimiu. Wójt Mirosław Smolarek i dyrektor Edward Piechulek podpisali 8 kwietnia umowę przekazania nowego sprzętu.

Informacja Wojewody Małopolskiego

Informacja Wojewody Małopolskiego Środa, 8 kwietnia 2020 Wojewoda Małopolski informuje o wydaniu 11 marca 2020 r. decyzji Nr 13/BZ/2020 znak: WI-XI.7840.1.137.2019.PZ o pozwoleniu na budowę i rozbiórkę zamierzenia budowlanego pn.: Budowa, rozbudowa, przebudowa oraz remont linii kolejowej nr 93 na odc. nr 2 od km 11,850 do km 24,053.

Sąsiedzka pomoc

Sąsiedzka pomoc Środa, 8 kwietnia 2020 Drobni wytwórcy i przedsiębiorcy potrzebują dziś wsparcia bardziej niż kiedykolwiek. Samorządowcy zachęcają, żeby kupować produkty i usługi po sąsiedzku. "Jeśli macie na zbyciu krótkoterminowy towar albo wiecie o kimś, kto ma, proszę, dajcie nam znać. To może być szansa na większy zbyt" – przekonuje wójt Mirosław Smolarek.

Sytuacja epidemiologiczna w Małopolsce - 8 kwietnia

Sytuacja epidemiologiczna w Małopolsce - 8 kwietnia Środa, 8 kwietnia 2020 Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 380 osób (stan na 8 kwietnia, godziny przedpołudniowe).

Pracujesz? Wzmocnij swoje kompetencje – doradztwo i szkolenia online

Pracujesz? Wzmocnij swoje kompetencje – doradztwo i szkolenia online Wtorek, 7 kwietnia 2020 Epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, że aktualnie niewielu z nas czuje się bezpiecznie. Konsekwencje obecnej sytuacji odczujemy zapewne wszyscy, niezależnie od stanowiska. Być może konieczna będzie zmiana pracy lub przekwalifikowanie? A może wystarczy nauczyć się biegłej obsługi komputera, żeby móc pracować zdanie?

Dodatkowe "uszczelnienie" szpitali

Dodatkowe Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 Pracownicy 38 małopolskich szpitali samorządowych i państwowych będą regularnie poddawani badaniu temperatury ciała, w szczególności w momencie wejścia na teren szpitala. Izby przyjęć i SOR-y zostaną zreorganizowane tak, by oddzielić pacjentów z objawami COVID-19 od pozostałych osób.

archiwum wiadomości