Sporządzenie planu ogólnego gminy Oświęcim - ogłoszenie Wójta Gminy Oświęcim

Sporządzenie planu ogólnego gminy Oświęcim - ogłoszenie Wójta Gminy Oświęcim Wtorek, 23 lipca 2024 Plan ogólny będzie w sposób jednoznaczny określał nie tylko, gdzie będzie można się budować, ale także jaki charakter będzie miała nowa zabudowa (w tym jej funkcja i podstawowe wskaźniki zagospodarowania).

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa - wykaz na dzierżawę nieruchomości będących w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa Piątek, 26 lipca 2024 Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości rolnej zabudowanej wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa przeznaczonej do dzierżawy. Przedmiotem dzierżawy jest nieruchomość rolna zabudowana oznaczona jako „Gospodarstwo Grojec II”.

Informacja w sprawie prowadzonego postępowania

Informacja w sprawie prowadzonego postępowania Środa, 24 lipca 2024 Informacja w sprawie wszczęcia postępowania o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji pn. „Wydzielenie 26 działek pod zabudowę jednorodzinną" na działkach zlokalizowanych w Grojcu w rejonie ulicy Bagiennej/Kolistej.

Informacja w sprawie prowadzonego postępowania

Informacja w sprawie prowadzonego postępowania Środa, 24 lipca 2024 Informacja w sprawie postępowania o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji pn. „Rozbudowa i przebudowa jezdni drogi powiatowej nr 1897K (ul. Porębska – Zaborze, ul. Wadowicka – Poręba Wielka).

Zgłoszenia o wywrotach i złomach drzew

Zgłoszenia o wywrotach i złomach drzew Czwartek, 18 lipca 2024 W związku z ostatnimi zdarzeniami spowodowanymi przez nawałnice, jeśli na nieruchomości doszło do przewrócenia lub złamania się drzew przypominamy, że właściciel nieruchomości powinien zgłosić wywroty i złomy do Urzędu Gminy.

Ogłoszenie o IV przetargu na sprzedaż, z obniżoną ceną wywoławczą, lokalu usługowego w Brzezince Środa, 17 lipca 2024 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza IV przetarg ustny nieograniczony, z obniżoną ceną wywoławczą, na sprzedaż lokalu usługowego, usytuowanego na parterze budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Czernichowskiej 2 w Brzezince, znajdującym się na działce nr 1132 obręb Brzezinka wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.

Ogłoszenie o III przetargu na sprzedaż samochodu pożarniczego

Ogłoszenie o III przetargu na sprzedaż samochodu pożarniczego Środa, 17 lipca 2024 Wójt Gminy Oświęcim ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki: STAR, model 244 10.17t, rok produkcji 1997 r.