Noc Kupały w konkursie "Turystyczne Skarby Małopolski"

Noc Kupały w konkursie Piątek, 13 września 2019 Ruszyło głosowanie w konkursie "Turystyczne Skarby Małopolski". O nagrodę w kategorii Wydarzenie cykliczne rywalizuje Noc Kupały, plenerowa impreza organizowana przez Gminę Oświęcim w czerwcu. Zachęcamy do głosowania!

"Dolina Soły" – spotkania informacyjne

Piątek, 13 września 2019 LGD „Dolina Soły” zaprasza na spotkania nt. możliwości ubiegania się o wsparcie finansowe operacji z zakresów:  Ochrona, promocja i rozwój produktów lokalnych oraz dziedzictwa lokalnego; Rozwój infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, kulturalnej; Utworzenie inkubatorów przedsiębiorczości; Wzmocnienie oddolnych inicjatyw lokalnych propagujących OZE. Spotkania odbędą się 17 oraz 24 września.

Pasieka "Malwa" w konkursie "Turystyczne Skarby Małopolski"

Pasieka Czwartek, 12 września 2019 Ruszyło głosowanie w konkursie "Turystyczne Skarby Małopolski". O miano Unikatowej atrakcji turystycznej rywalizuje Pasieka "Malwa" i skansen pszczelarski w Grojcu. Zachęcamy do głosowania!

Zaproszenie na XII sesję Rady Gminy Oświęcim

Zaproszenie na XII sesję Rady Gminy Oświęcim Środa, 11 września 2019 Zapraszamy na sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 18 września 2019 r. o godz. 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Oświęcim.

Polowania Koła Łowieckiego „Cyranka” we wrześniu

Polowania Koła Łowieckiego „Cyranka” we wrześniu Środa, 11 września 2019 Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim w sprawie terminu rozpoczęcia polowania zbiorowego Koła Łowieckiego "Cyranka" w Oświęcimiu na terenie obwodu nr 101 w dniach 14 i 21 września 2019 r.

Akcja "Masz Głos"

Akcja Środa, 11 września 2019 Rusza kolejna edycja akcji "Masz Głos". Do udziału zapraszają organizatorzy – Fundacja Batorego i partnerzy. Za cel stawiają sobie budowanie dialogu i współpracy między społecznością lokalną a władzami samorządowymi, a także wzmacnianie poczucia współodpowiedzialności za losy gminy wśród mieszkanek i mieszkańców. Udział w akcji jest bezpłatny.

Pomoc dla bezrobotnych

Pomoc dla bezrobotnych Wtorek, 10 września 2019 Stowarzyszenie Dzieło Kolpinga zaprasza do udziału w projektach "Aktywni i Samodzielni" oraz "Po 50-tce aktywnie na rynku pracy".