Sztandar dla Policji

Sztandar dla Policji Poniedziałek, 20 maja 2019 Samorządy z terenu Powiatu Oświęcimskiego ufundują sztandar dla Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. 16 maja został zawiązany Komitet Honorowy Fundatorów, którego przewodniczącym został starosta Marcin Niedziela, a na jego zastępcę wybrano wójta Gminy Oświęcim Mirosława Smolarka.

Świąteczny objazd strażaków

Świąteczny objazd strażaków Poniedziałek, 20 maja 2019 Kolumna strażackich wozów z włączonymi syrenami i kogutami oznajmiła mieszkańcom gminy i miasta Oświęcim, że strażacy obchodzą swoje święto.

II Szczyt Antysmogowy Powiatu Oświęcimskiego

II Szczyt Antysmogowy Powiatu Oświęcimskiego Piątek, 17 maja 2019 15 maja 2019 r. w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu odbył się II Szczyt Antysmogowy Powiatu Oświęcimskiego. W spotkaniu wzięli udział mieszkańcy, lokalni aktywiści oraz przedstawiciele gmin, na czele z włodarzami.

Pomoc dla bezrobotnych

Pomoc dla bezrobotnych Piątek, 17 maja 2019 Stowarzyszenie Dzieło Kolpinga zaprasza do udziału w projektach "Aktywni i Samodzielni" oraz "Po 50-tce aktywnie na rynku pracy".

Ogłoszenia o naborach LGD "Dolina Soły"

Ogłoszenia o naborach LGD Piątek, 17 maja 2019 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Dolina Soły" ogłasiło nabory wniosków z zakresu podejmowania działalności gospodarczej. LGD "Dolina Soły" zaprasza też do składania wniosków o powierzenie grantu na realizację zadań w ramach projektu grantowego: Ochrona, promocja i rozwój produktów lokalnych oraz dziedzictwa lokalnego.

Postępowanie w związku z przebudową rowów odwadniających tereny ROD "Witaminka" w Zaborzu

Postępowanie w związku z przebudową rowów odwadniających tereny ROD Piątek, 17 maja 2019 Dyrektor Zarządu Zlewni w Żywcu zawiadamia, że na wniosek Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Witaminka" w Zaborzu zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na przebudowę rowów odwadniających tereny Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Witaminka" w Zaborzu.

Zaproszenie na IX sesję Rady Gminy Oświęcim

Zaproszenie na IX sesję Rady Gminy Oświęcim Wtorek, 14 maja 2019 Zapraszamy na sesję Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 22 maja 2019 r. o godz. 10:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Oświęcim.

archiwum wiadomości