Posiadasz stare zdjęcia z gminy Oświęcim? Stwórz z nami wystawę

Posiadasz stare zdjęcia z gminy Oświęcim? Stwórz z nami wystawę Poniedziałek, 6 listopada 2023 Jak zmieniała się gmina Oświęcim? Jak wyglądała przed wojną i w czasie jej trwania, u zarania wolnej Polski, a jak na przełomie tysiącleci? Chcielibyśmy zobaczyć te zmiany na zdjęciach. Interesują nas ludzie, miejsca i wydarzenia.

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Oświęcimiu

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Oświęcimiu Czwartek, 14 marca 2024 o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych Gminy Oświęcim

Sprawozdanie z przebiegu i wyników konsultacji społecznych

Sprawozdanie z przebiegu i wyników konsultacji społecznych Czwartek, 14 marca 2024 Sprawozdanie z przebiegu i wyników konsultacji społecznych dotyczących Strategii Rozwoju Gminy Oświęcim na lata 2024-2030.

Ocena obszarowa jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi na terenie Miasta i Gminy Oświęcim za 2023 rok Czwartek, 14 marca 2024 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Oświęcimiu dokonał obszarowej oceny jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi za 2023 rok na terenie Gminy Oświęcim i Miasta Oświęcim.

Uprawiasz ziemniaki? Sprawdź, czy podlegasz obowiązkowej rejestracji

Uprawiasz ziemniaki? Sprawdź, czy podlegasz obowiązkowej rejestracji Czwartek, 14 marca 2024 Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Krakowie Oddział w Oświęcimiu upowszechnia ulotkę dotyczącą rejestracji podmiotów uprawiających i sprzedających ziemniaki konsumpcyjne.