Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania dot. utworzenia i prowadzenia stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)

Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania dot. utworzenia i prowadzenia stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) Czwartek, 21 września 2023 Wójt Gminy Oświęcim zaprasza do składania ofert cenowych dot. utworzenia i prowadzenia na terenie Gminy Oświęcim lub w odległości nie większej niż 2 km od granic administracyjnych gminy stacjonarnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) dla właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu Gminy Oświęcim w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r.

Moja Wizja Zero – konkurs filmowy dla młodzieży

Moja Wizja Zero – konkurs filmowy dla młodzieży Czwartek, 21 września 2023 Trwa zorganizowany przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Rolników (KRUS) V Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży pn.: Moja Wizja Zero. Tegoroczne hasło to: Bezpiecznie z Niebezpiecznymi Substancjami w Gospodarstwie Rolnym. Termin zgłoszenia upływa 30 września 2023 r. Na laureatów konkursu czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

Komunikat Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w sprawie szczepienia lisów

Komunikat Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w sprawie szczepienia lisów Czwartek, 21 września 2023 Informacja Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w sprawie jesiennego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie w dniach od 23 września do 3 października 2023 roku.

Transmisja na żywo LXVII Sesja Rady Gminy Oświęcim

Transmisja na żywo LXVII Sesja Rady Gminy Oświęcim Wtorek, 19 września 2023 Zapraszamy do śledzenia obrad z LXVII Sesji Rady Gminy Oświęcim, która odbędzie się w dniu 20 września 2023r. o godz. 10:00

archiwum wiadomości

GALERIA