Zrealizowane działania

                                   

 

           

 W lutym 2013r. Komisja rekrutacyjna w składzie Anna Chojnacka - Kierownik projektu, Maria Bączek, Wioletta Brombosz – pracownicy socjalni zakończyli rekrutację uczestników do projektu systemowego współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Poznaję siebie rozumiem innych. Integracja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Oświęcim”.

W 2013r. w projekcie weźmie udział 20 uczestników

 

czytaj więcej

 

                 

W ramach realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Oświęcimiu z/s w Grojcu projektu systemowego „Poznaję siebie rozumiem innych. Integracja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Oświęcim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, dnia 22 kwietnia 2013r. odbyły się pierwsze warsztaty dla uczestników projektu.

 

czytaj więcej

8 czerwca 2013r. na terenie Szkoły Podstawowej we Włosienicy odbył się „Piknik Rodzinny”, który został zorganizowany w ramach przez Szkołę Podstawową i Przedszkole we Włosienicy wraz z radami rodziców, Sołtysa i Radę Sołecką Włosienicy oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach działań środowiskowych projektu systemowego „Poznaję siebie rozumiem innych. Integracja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy Oświęcim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Pomimo niepokojących sygnałów o ulewnych deszczach organizatorzy i chyba wszyscy mieszkańcy zachowali hart ducha wierząc, że nic nie zdoła zepsuć imprezy.

czytaj więcej

 

zobacz galerię zdjęć