Konkurs ofert - Dni Gminy Oświęcim 2018

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim ogłasza konkurs ofert na wyłączność obsługi imprezy plenerowej Dni Gminy Oświęcim.

Wyłączność obsługi imprezy plenerowej Dni Gminy Oświęcim, organizowanej w dniach 09-10 czerwca 2018 roku w zakresie : organizacji i sprzedaży gastronomii lekkiej i ciężkiej, przygotowania posiłków dla artystów oraz organizatora, nagłośnienia, oświetlenia, wynajmu, montażu i obsługi technicznej sceny, usługi DJ’a który poprowadzi dyskotekę z soboty na niedzielę, ochrony, usług sanitarnych ( toy-toy -6 sztuk zwykłe, 1 toaleta typu VIP) ,przygotowania dwóch namiotów z podłogą i min.2 gniazdkami elektrycznymi- jako garderoby dla artystów o min. wymiarach 3m x 4m ,montażu elektryki i jej obsługi podczas trwania imprezy, pokazu sztucznych ogni ( min.7 minut) , dmuchanego placu zabaw z obsługą w trakcie trwania imprezy, dostarczenia i montażu kompletów plenerowych ( ławki, stoły, parasole) oraz dostarczenia , montażu, obsługi telebimu.

Brzezinka 03.04.2018

Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim

32-600 Brzezinka

tel./fax +48 33 843 10 75

www.oksir.gminaoswiecim.pl

oksir@oksir.gminaoswiecim.pl

NIP 549-24-32-706

Regon 122453282

ogłasza nabór ofert na wyłączność obsługi imprezy Dni Gminy Oświęcim, organizowanej w dniach 09-10 czerwca 2018 roku w zakresie:

organizacji i sprzedaży gastronomii lekkiej i ciężkiej, przygotowania posiłków dla artystów oraz organizatora, nagłośnienia, oświetlenia, wynajmu, montażu i obsługi technicznej sceny, usługi DJ’a który poprowadzi dyskotekę z soboty na niedzielę, ochrony, usług sanitarnych ( toy-toy -6 sztuk zwykłe, 1 toaleta typu VIP) , przygotowania dwóch namiotów z podłogą i min.2 gniazdkami elektrycznymi- jako garderoby dla artystów o min. wymiarach 3m x 4m ,montażu elektryki i jej obsługi podczas trwania imprezy, pokazu sztucznych ogni ( min.7 minut), dmuchanego placu zabaw z obsługą w trakcie trwania imprezy, , dostarczenia i montażu kompletów plenerowych ( ławki, stoły, parasole) oraz dostarczenia , montażu, obsługi telebimu.

OKSiR zaprasza do składania pisemnych ofert na wyłączność obsługi imprezy plenerowej Dni Gminy Oświęcim, organizowanej w dniach 09-10 czerwca 2018.

Zakres wyłączności sprzedaży gastronomii obejmuje:

a) dania z grilla (grillowanie mięsa, wędlin i ryb itp.) oraz kurczak z rożna,

b) fast food np. hot-dogi, hamburgery, pajda chleba, frytki, zapiekanki, kebab,sałatki, pierogi, gyros itp.

c) watę cukrową, popcorn, kukurydzę gotowaną, gofry, lody

d) napoje bezalkoholowe

e)napoje alkoholowe : piwo

f) posiłki ( ciepłe i zimne) dla artystów oraz organizatora

OKSiR zastrzega sobie prawo do wyłączności wynajęcia miejsc sprzedażowych na sprzedaż produktów mlecznych tj. serów, napojów na bazie mleka itp. i wyrobów cukierniczych tj. ciast,

cukierków itp. oraz regionalnych wyrobów masarskich tj. prażonych,kiełbas, wędlin itp.

OKSiR w Brzezince zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia w innym terminie, ustnych rokowań cenowych z Oferentami, którzy złożyli najkorzystniejsze oferty.

Jednocześnie informujemy, że zachowują prawo do sprzedaży punkty handlowe i gastronomiczne przyległe do terenu imprezy.

Teren imprezy: Boczne boisko sportowe przy LKS Zaborzanka ul. Grojecka 5 Zaborze 32-600 Oświęcim

OKSiR zagwarantuje miejsca pod stoiska handlowe na terenie placu imprezy.

Osobami uprawnionymi do kontaktowania się z oferentami są :

Jadwiga Szczerbowska tel. 33-843-10-75 oraz Małgorzata Curzydło tel. 518-112-314 /33-843-10-75

Ofertę należy złożyć osobiście w zamkniętej kopercie w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji Gminy Oświęcim.

Termin składania ofert upływa dnia 17.04.2018r. o godz. 12:00.

Oferta złożona po terminie zostanie zwrócona oferentowi bez otwierania.

Otwarcie kopert z ofertami nastąpi w dniu 17.04.2017 r. o godz. 13:00 w gabinecie Dyrektora OKSiR.

Organizator nie odpowiada za warunki atmosferyczne i frekwencję.

Oferent prowadzi działalność na własną odpowiedzialność.

O wyniku przetargu wszyscy oferenci zostaną powiadomieni pisemnie.

OKSiR zastrzega sobie prawo unieważnienia naboru ofert bez podania przyczyn.

*W celu zapoznania się z riderami technicznymi artystów występujących podczas Dni Gminy Oświęcim proszę skontaktować się z instruktorem OKSiR Małgorzatą Curzydło tel.518-112-314.