Kontakt

      

 

 

 

 

 

Samorządowe Centrum Usług Wspólnych Gminy Oświęcim

Rajsko  ul. Edukacyjna 9,  32-600  Oświęcim

NIP 549-12-17-555  Regon 070461614

E-mail:  cuw@cuw.gminaoswiecim.pl 


 

 

 

 

 

 

 

 

 Godziny urzędowania:   Poniedziałek - Piątek:    7:00 - 15:00

 

 

 

 

 

 

DYREKTOR

   
Agata Michalska tel. +48 33 842-95-64 a.michalska@cuw.gminaoswiecim.pl
     
     
ZASTĘPCA DYREKTORA
Violetta Korczyk tel. +48 33 842-95-71 v.korczyk@cuw.gminaoswiecim.pl

 

 

SEKRETARIAT

Monika Walus

tel. +48 33 842-95-64 m.walus@cuw.gminaoswiecim.pl

 

 

DZIENNIK PODAWCZY / KASA

   
Ewa Rydzoń

tel. +48 33 842-95-60

fax +48 33 842-95-61

 

e.rydzon@cuw.gminaoswiecim.pl
     
GŁÓWNY KSIĘGOWY    
Katarzyna Wandor tel. +48 33 842-95-62 k.wandor@cuw.gminaoswiecim.pl

 

 

   
Z-CA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO    
Katarzyna Huczek tel. +48 33 842-95-63 k.huczek@cuw.gminaoswiecim.pl
     

 

 

DZIAŁ KSIĘGOWO-PŁACOWY 

 

 

KSIĘGOWOŚĆ

   
Izabela Chowaniec-Bębenek

tel. +48 33 842-95-66

i.chowaniec@cuw.gminaoswiecim.pl
Kinga Bielecka tel. +48 33 842-95-65 k.bielecka@cuw.gminaoswiecim.pl
Katarzyna Tobiasz tel. +48 33 842-95-66 k.tobiasz@cuw.gminaoswiecim.pl

 

 

   

PŁACE

   
Aneta Chalcarz tel. +48 33 842-95-67 a.chalcarz@cuw.gminaoswiecim.pl
Anna Homoncik tel. +48 33 842-95-68 a.homoncik@cuw.gminaoswiecim.pl
Bogumiła Binda tel. +48 33 842-95-69 b.binda@cuw.gminaoswiecim.pl
Paulina Piszczek tel. +48 33 842-95-67 p.piszczek@cuw.gminaoswiecim.pl