Kontakt

Adres : Grojec, ul. Beskidzka 100, 32-600 Oświęcim

zobacz mapkę                   zobacz na mapie Targeo

  
Godziny urzędowania : poniedziałek, środa, czwartek i piatek : 7.00-15.00,  wtorek : 7.00-17.00

 

Terenowe punkty przyjęć pracowników socjalnych : otwórz

 

 

Telefon : +48 (33) 846 64 20,   +48 (33) 846 64 21

Fax : +48 (33) 846 64 32

E'mail :  gops@gops.gminaoswiecim.pl

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

 

Oficjalna strona internetowa : www.gops.gminaoswiecim.pl

Biuletyn Informacji Publicznej : https://bip.malopolska.pl/gopswoswiecimiu

 

 

Kontakt do poszczególnych pracowników : 

 Kierownik

Anna Chojnacka

+48 (33) 846 64 20

a.chojnacka@gops.gminaoswiecim.pl

Zastępca Kierownika

   

Marta Lach

+48 (33) 846 64 23 m.lach@gops.gminaoswiecim.pl

 Sekretariat /Dział Kadr :

Magdalena Domżał

+48 (33) 846 64 20

+48 (33) 846 64 21

m.domzal@gops.gminaoswiecim.pl

 Główny Księgowy 

Elżbieta Chowaniec

+48 (33) 846 64 26

e.chowaniec@gops.gminaoswiecim.pl

 Księgowość

Lidia Bęben

+48 (33) 846 64 26

l.beben@gops.gminaoswiecim.pl

Lidia Janas

+48 (33) 846 64 24

l.janas@gops.gminaoswiecim.pl

Danuta Methner

+48 (33) 846 64 24

d.methner@gops.gminaoswiecim.pl

 Świadczenia z pomocy społecznej / pomoc materialna dla uczniów

Ewa Chwierut       

+48 (33) 846 64 23

e.chwierut@gops.gminaoswiecim.pl

Beata Skęczek      

+48 (33) 846 64 23

b.skeczek@gops.gminaoswiecim.pl

 Pracownicy socjalni

Aneta Albiniak

+48 (33) 846 64 27

a.albiniak@gops.gminaoswiecim.pl

Wioletta Brombosz

+48 (33) 846 64 28

w.brombosz@gops.gminaoswiecim.pl

Maria Koniarz

+48 (33) 846 64 27

m.koniarz@gops.gminaoswiecim.pl

Ewa Kinalska

+48 (33) 846 64 28

e.kinalska@gops.gminaoswiecim.pl

Agata Klimas

+48 (33) 846 64 27

a.klimas@gops.gminaoswiecim.pl

Marzena Kubiczek

+48 (33) 846 64 28

m.kubiczek@gops.gminaoswiecim.pl

Joanna Pawela

+48 (33) 846 64 27

j.pawela@gops.gminaoswiecim.pl

Edyta Ziajka

+48 (33) 846 64 28

e.ziajka@gops.gminaoswiecim.pl

 Asystenci rodziny

Monika Knapczyk +48 (33) 846 64 39

m.knapczyk@gops.gminaoswiecim.pl

Barbara Wójcik +48 (33) 846 64 39

 b.wojcik@gops.gminaoswiecim.pl

 Świadczenia rodzinne / świadczenia wychowawcze 500plus

Anna Hałat

+48 (33) 846 64 25

a.halat@gops.gminaoswiecim.pl

Renata Malik

+48 (33) 846 64 25

r.malik@gops.gminaoswiecim.pl

Barbara Gaweł +48 (33) 846 64 35

b.gawel@gops.gminaoswiecim.pl

Małgorzata Waliczek +48 (33) 846 64 35

m.waliczek@gops.gminaoswiecim.pl

 Świadczenia z funduszu alimentacyjnego / dłużnicy alimentacyjni

Tamara Paw

+48 (33) 846 64 30

t.paw@gops.gminaoswiecim.pl

 Karta Dużej Rodziny

Tamara Paw

+48 (33) 846 64 30

t.paw@gops.gminaoswiecim.pl

 Administrator strony BIP i strony internetowej

Tamara Paw

+48 (33) 846 64 30

t.paw@gops.gminaoswiecim.pl