Komunikat Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie, przystąpił do opracowania: projektu warunków korzystania z wód regionu wodnego Górnej Wisły, Orawy,  Dniestru ...  - Termin składania uwag: 31 stycznia 2012 rok

UG.6333.83.2011.RK                                                                      Oświęcim, dnia 22.12.2011 r.

K O M U N I K A T

- projektu warunków korzystania z wód regionu wodnego Górnej Wisły

- projektu warunków korzystania z wód regionu wodnego Czarnej Orawy

- projektu warunków korzystania z wód regionu wodnego Dniestru

Wszyscy zainteresowani tematem warunków korzystania z wód, mają możliwość składania uwag i wniosków, które będą pomocne przy opracowywaniu ww. projektów dokumentów. Uwagi w formie pisemnej należy składać do 31 stycznia 2012 r. w Regionalnym Zarządzie Gospodarki Wodnej w Krakowie, ul. Piłsudskiego 22, 31-109 Kraków lub drogą elektroniczną na adres e-mail: konsultacje@krakow.rzgw.gov.pl.

W trakcie opracowywania ww. dokumentów odbędą się dwie tury konsultacji społecznych w ramach:

1. Procedury udziału społeczeństwa w opracowywaniu dokumentów (03.11.2011-31.01.2011),

2.  Strategicznej oceny oddziaływania na środowisko (planowany termin – III kwartał 2012).

Dla ułatwienia zgłaszania wniosków do przyszłych projektów warunków korzystania z wód regionów wodnych, prosimy o skorzystanie z formularza składania uwag.

Na stronie internetowej RZGW w Krakowie www.krakow.rzgw.gov.pl w zakładce Planowanie w gospodarowaniu wodami à Warunki korzystania z wód, dostępne są charakterystyki i mapy identyfikacji presji.

Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii w sprawach, które dotyczą nas wszystkich jako użytkowników wód.

Wójt Gminy

/-/ Małorzata Grzywa