Ogłoszenie w sprawie odbioru wyselekcjonowanych odpadów w 2012 roku

w sprawie odbioru wyselekcjonowanych odpadów

Urząd Gminy Oświęcim informuje, że w roku 2012 Gmina udostępni nieodpłatnie właścicielom budynków mieszkalnych, osobom prowadzącym odrębne gospodarstwo domowe, placówkom oświatowym oraz domom ludowym worki do wyselekcjonowanych odpadów komunalnych tj. szkła bezbarwnego, szkła kolorowego, metali, tworzyw sztucznych oraz papieru i tektury. Bezpłatny odbiór wymienionych odpadów będzie następował 1 x 2 miesiące wg harmonogramu przedstawionego przez firmy, z którymi Gmina podpisała stosowne umowy.

W przypadku krótkotrwałego zwiększenia ilości wyselekcjonowanych odpadów komunalnych, właściciel nieruchomości zgłasza ten fakt firmie świadczącej usługi w celu ustalenia warunków ich odbioru. W powyższym przypadku koszt odbioru w/w odpadów pokrywa właściciel nieruchomości.

Harmonogram odbioru wyselekcjonowanych odpadów w roku 2012:

- P. U. H. „EKO-KOMBID” Beata Obstarczyk, ul. Zieleni 4, 32-642 Włosienica

- ZUK Sp. z o. o., ul. Bema 12 A, 32-602 Oświęcim