Sporządzanie i przekazywanie marszałkowi województwa informacji dot. substancji stwarzających zagrożenie dla środowiska

I N F O R M A C J A
w zakresie sporządzania i przekazywania marszałkowi województwa informacji o rodzaju, ilości i miejscach występowania substancji stwarzających szczególne zagrożenie dla środowiska
...

Urząd Gminy Oświęcim przypomina przedsiębiorcom oraz osobom prawnym (m. in. spółdzielniom mieszkaniowym) o konieczności bezzwłocznego przedłożenia Marszałkowi Województwa Małopolskiego informacji o wyrobach zawierających azbest i miejscu ich wykorzystywania oraz o wyrobach zawierających azbest, których wykorzystywanie zostało zakończone za rok 2011 – termin upływa 31 stycznia 2012 r., jak również aktualizowanej na bieżąco informacji o wykorzystywanych polichlorowanych bifenyli i polichlorowanych trifenyli (PCB/PCT).

Formularze dotyczące ewidencji informacji o rodzaju i ilości i miejscach występowania substancji stwarzających szczególne zagrożenie dla środowiska można pobrać ze strony internetowej:

www.malopolskie.pl/gospodarkaodpadami

Dokumenty można składać osobiście bądź na adres korespondencyjny:

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
                Departament Środowiska, Rolnictwa i Geodezji

Wydział Ochrony Środowiska
            ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków

Tel. sek. 12 63 03 140, fax 141

Wójt Gminy Oświęcim
/-/ Małgorzata Grzywa

Oświęcim, dnia 04.01.2012 r.