Konsultacje społeczne dot. aktualizacji planów gospodarowania wodami

Prezes Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej prowadzi konsultacje społeczne dokumentów, służących sporządzeniu aktualizacji planów gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy ....

UG.6333.76.2011.RK                                                                         Oświęcim, dnia 20.10.2011 r.

K O M U N I K A T

Prezes Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej prowadzi konsultacje społeczne dokumentów, służących sporządzeniu aktualizacji planów gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy.

Przez 6 miesięcy, od 1 września 2011 do 29 lutego 2012, każdy zainteresowany może wnosić swoje uwagi i opinie do projektów następujących dokumentów:

"Harmonogram i program prac związanych z aktualizacją planów
gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy";

"Przegląd istotnych problemów gospodarki wodnej dla obszarów dorzeczy".

Dyrektor Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie, działając na obszarze dorzeczy: Wisły, Dniestru i Dunaju, zgodnie ze swoją właściwością terytorialną, wspiera Prezesa Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej w prowadzeniu konsultacji społecznych.

Wszelkie uwagi i sugestie na temat konsultowanych dokumentów można przekazać najpóźniej do 29 lutego 2012:

* listownie na adres: Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie, ul. Marszałka J. Piłsudskiego 22, 31-109 Kraków; lub

*pocztą elektroniczną na adres: konsultacje@krakow.rzgw.gov.pl

Formularz, który może ułatwić Państwu wyrażenie opinii na temat konsultowanych dokumentów.

Konsultowane dokumenty oraz informacje o planowaniu w gospodarce wodnej znajdują się w siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz na stronie internetowej www.krakow.rzgw.gov.pl

Zachęcamy do wyrażenia swojej opinii w sprawach, które dotyczą nas wszystkich jako użytkowników wód.

Wójt Gminy

/-/ Małgorzata Grzywa