Dzień Otwarty Urzędu Skarbowego - 16.04.2016 r.

Już w najbliższą sobotę 16 kwietnia urzędnicy będą czekać na podatników we wszystkich Urzędach Skarbowych. Urzędy Skarbowe Województwa Małopolskiego zapraszają na Dzień Otwarty.

 

Termin rozliczenia rocznego zeznania podatkowego mija w tym roku w poniedziałek 2 maja, jednak nie warto czekać z rozliczeniem do końca tego okresu. Wszyscy, którzy zamierzają osobiście złożyć lub wysłać deklarację podatkową przez Internet, mogą odwiedzić Urząd Skarbowy w Oświęcimiu w sobotę 16 kwietnia w godzinach od 9.00 do 13.00.


Dzień Otwarty to również znakomita okazja do uzyskania fachowej pomocy przy wypełnianiu deklaracji podatkowej i wyjaśnienia wątpliwości związanych z rozliczeniem – informuje Konrad Zawada, Rzecznik Prasowy Izby Skarbowej w Krakowie. W urzędach przygotowane będą dodatkowe punkty informacyjne, a odwiedzający będą mieli do dyspozycji broszury informacyjne na temat zasad odliczania podatku czy przysługujących ulg. W wybranych urzędach organizowane będą również krótkie szkolenia z wiedzy podatkowej. Harmonogram szkoleń organizowanych przez małopolskie urzędy skarbowe dostępny jest na stronie internetowej Izby Skarbowej w Krakowie pod adresem: www.is.krakow.pl/szkolenia .


Podczas Dnia Otwartego promowana będzie możliwość elektronicznego rozliczania się z fiskusem. Przygotowane zostaną specjalne stanowiska komputerowe, na których można będzie złożyć zeznanie podatkowe przez Internet z instruktażem prowadzonym przez pracownika urzędu.


Dzień Otwarty organizowany jest we wszystkich urzędach w całej Polsce.

 

 

Oferta szkoleń w dniu 16.04.2016r. w Oświęcimiu: 

Szkolenia