Remont Domu Ludowego w Grojcu

Końcem roku 2013 ukończył się remont grojeckiego Domu Ludowego. Zakres inwestycji obejmował m.in.: wykonanie remontu kotłowni węglowej, wymianę instalacji centralnego ogrzewania, remont sceny, widowni i holu ...

Nazwa Inwestycji:

Remont Budynku Domu Ludowego
oraz utworzenie
Gminnej Izby Tradycji Rybactwa
w Grojcu

Czas realizacji:

2012 - 2013

Całkowity koszt:

ok. 1.300.000,00 PLN

Lokalizacja:

Grojec

Opis Inwestycji:

- wykonanie remontu kotłowni węglowej

- wymianę instalacji centralnego ogrzewania

- remont sceny, widowni i holu

- utworzenie Gminnej Izby Tradycji Rybactwa

- wymianę urządzeń wentylacji mechanicznej

- modernizację instalacji elektrycznej

Prace remontowe wykonano również w pomieszczeniach Gminnej Biblioteki Publicznej.

Gmina Oświęcim na realizację powyższego zadania otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007 – 2013” (PO RYBY 2007 – 2013) w wysokości 85 % kosztów kwalifikowanych.

W ramach kolejnej inwestycji planuje się odnowić zewnętrzne elewacje oraz wyremontować dach budynku.