Odnowienie planów sołectw na terenie Gminy Oświęcim

W ramach zadania pn. „Odnowienie planów sołectw na terenie Gminy Oświęcim” wyremontowano wszystkie gabloty z planami sołectw na terenie gminy, tj. 12 sztuk ...

Nazwa Inwestycji:

„Odnowienie planów sołectw
na terenie Gminy Oświęcim”

Czas realizacji:

maj-lipiec  2013

Całkowity koszt:

7.724,40 PLN

Lokalizacja:

Gmina Oświęcim

Opis Inwestycji:

W ramach zadania pn. „Odnowienie planów sołectw na terenie Gminy Oświęcim” wyremontowano wszystkie gabloty z planami sołectw na terenie gminy, tj. 12 sztuk.

Stalowe konstrukcje zostały zabezpieczone antykorozyjnie oraz ponownie odmalowane. W czterech gablotach zamontowano nowe płyty pleksi, które wcześniej zostały zdewastowane. Zamówienie obejmowało także wykonanie brakującego obramowania wewnętrznego w sołectwie Broszkowice.

Wewnątrz odnowionych konstrukcji zamontowano uaktualnione plany sołectw, których wydruki w wysokiej jakości zostały wcześniej zalaminowane oraz wzmocnione przez naklejenie na płyty z twardego PCW.