LGD "Dolina Soły" zaprasza na bezpłatne szkolenie

LGD "Dolina Soły" zaprasza na bezpłatne szkolenie "Dolina Soły pełna tajemnic - promocja regionu metodą Questingu"
Termin: 13-14 czerwca 2013, zgłoszenia telefoniczne ...

Zapraszamy do udziału w szkoleniu „Dolina Soły pełna tajemnic- promocja regionu metodą questingu". Warsztaty zostaną przeprowadzone w dniach 13 i 14 czerwca 2013 roku w biurze LGD w Rajsku. Questy, nazywane też wędrówkami odkrywców, są atrakcyjną formą zwiedzania ciekawych miejsc, stanowią doskonałe uzupełnienie znakowanych tras i szlaków turystycznych. W efekcie pracy uczestników zajęć powstanie pierwszy na terenie Doliny Soły profesjonalny quest!

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach prosimy o telefoniczną rejestrację u pracowników biura LGD- 33/843 60 28. Informujemy, że o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Obowiązuje limit miejsc - 20 osób.

PROGRAM WARSZTATÓW

Więcje informacji na stronie www.dolinasoly.eu