Remont Domu Ludowego w Grojcu

Od września ubiegłego roku trwają prace remontowo – budowlane związane z remontem grojeckiego Domu Ludowego oraz utworzeniem w nim Gminnej Izby Tradycji Rybactwa. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie ...

Nazwa Inwestycji:

Remont budynku Domu Ludowego
oraz utworzenie
Gminnej Izby Tradycji Rybactwa w Grojcu

Czas realizacji:

2012 - 2013

Całkowity koszt:

899.743,11 PLN

Lokalizacja:

Grojec

Opis Inwestycji:

Od września ubiegłego roku trwają prace remontowo – budowlane związane z remontem grojeckiego Domu Ludowego oraz utworzeniem w nim Gminnej Izby Tradycji Rybactwa. Zakres inwestycji obejmuje wykonanie:

• *remontu kotłowni węglowej
    • *wymiany instalacji centralnego ogrzewania
    • *remontu m.in.: sceny, widowni, holu
    • *Gminnej Izby Tradycji Rybactwa
    • *wymiany wentylacji mechanicznej
    • *modernizacji instalacji elektrycznej

Gmina Oświęcim na realizację powyższego zadania otrzymała dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007 – 2013” (PO RYBY 2007 – 2013) w wysokości 85 % kosztów kwalifikowanych.

Zadanie realizuje Firma Remontowo – Budowlana QUADRAPLAN z siedzibą w Skawie. Umowny termin wykonania to sierpień 2013 r.