Utworzenie placu zabaw w Harmężach

Nazwa Inwestycji:

Bajkowy ogród zabaw dla dzieci
w sołectwie Harmęże
– zakup i montaż wyposażenia placu zabaw

Czas realizacji:

Całkowity koszt:

Lokalizacja:

Harmęże

Opis Inwestycji:

Kolejny plac zabaw na terenie Gminy Oświęcim powstanie w rejonie boiska LKS Harmęże. Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców pojawią się urządzenia do zabawy takie jak huśtawki, karuzela, piaskownica, kogucik na sprężynie oraz wieża ze zjeżdżalnią. Dodatkowo zabudowane zostaną także nowe ławki i kosze na śmieci.

Przewidywany termin powstania nowego placu zabaw to druga połowa bieżącego roku. Obecnie rozpoczynają się prace związane z wykonaniem dokumentacji oraz uzyskaniem stosownych pozwoleń.

Inwestycja będzie współfinansowana w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie małych projektów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 (PROW 2007 – 2013).