Uzupełnienie wyposażenia placu zabaw w Broszkowicach

Nazwa Inwestycji:

Uzupełnienie wyposażenia placów zabaw dla dzieci w sołectwach Broszkowice i Grojec – Osadzie Stawy Grojeckie poprzez zakup i montaż urządzeń do zabaw i elementów małej architektury

Czas realizacji:

Całkowity koszt:

Lokalizacja:

Broszkowice

Opis Inwestycji:

Na rok 2013 Gmina Oświęcim planuję zlecić rozbudowę istniejącego placu zabaw zlokalizowanego przy ul. Klubowej w Broszkowicach. W ramach realizacji zadania na placu pojawią się następujące urządzenia do zabawy: zjeżdżalnia, karuzela, huśtawka oraz ściana do wspinaczki. Inwestycja będzie współfinansowana w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie małych projektów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 (PROW 2007 – 2013).

Od początku roku rozpoczęły się prace mające na celu uzyskania wymaganej dokumentacji oraz późniejszego wyłonienia wykonawców. Nowe wyposażenie placu zabaw pojawi się prawdopodobnie w drugiej połowie roku 2013.