Uzupełnienie wyposażenia placu zabaw w Osadzie Stawy Grojeckie

W pierwszym kwartale bieżącego roku zostaną wykonane prace formalne mające na celu zwiększenie liczby urządzeń do zabawy na istniejącym placu zabaw zlokalizowanym w rejonie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej ...

Nazwa Inwestycji:

Uzupełnienie wyposażenia placów zabaw dla dzieci w sołectwach Broszkowice i Grojec – Osadzie Stawy Grojeckie w gminie Oświęcim poprzez zakup i montaż urządzeń do zabaw i elementów małej architektury

Czas realizacji:

Całkowity koszt:

Lokalizacja:

Grojec – Osada Stawy Grojeckie

Opis Inwestycji:

W pierwszym kwartale bieżącego roku zostaną wykonane prace formalne mające na celu zwiększenie liczby urządzeń do zabawy na istniejącym placu zabaw zlokalizowanym w rejonie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Realizacja rzeczowa, w ramach której na placu pojawi się karuzela, kółka i drążki akrobatyczne, ściana do wspinaczki oraz nowa ławka, planowana jest na drugą połowę roku 2013.

Gmina Oświęcim na realizację powyższego zadania uzyska dofinansowanie w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie małych projektów objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013 (PROW 2007 – 2013).