Odnowa Centrum Wsi - Zaborze - Rozpoczęcie prac

Nazwa Inwestycji:

Odnowa centrum wsi Zaborze poprzez poprawę stanu oraz funkcjonalności obszaru pełniącego ważną rolę społeczną, kulturalną i rozrywkową dla mieszkańców miejscowości–etap I

Czas realizacji:

31.08.2012

Całkowity koszt:

ok. 400.000,00 PLN

Lokalizacja:

Zaborze

teren Przedszkola Samorządowego

Opis Inwestycji:

Rozpoczęto realizację projektu „Odnowa centrum wsi Zaborze w gminie wiejskiej Oświęcim poprzez poprawę stanu oraz funkcjonalności obszaru pełniącego ważną rolę społeczną, kulturalną i rozrywkową dla mieszkańców miejscowości - etap I” na który Gmina Oświęcim otrzymała dofinansowanie w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2007-2013 (PROW 2007-2013).

W wyniku realizacji w/w zadania powstanie nowoczesny ogólnodostępny plac zabaw dla dzieci. Zamontowane zostaną następujące urządzenia: domek trójkątny, domek kwadratowy, konik, huśtawka i drabinka ze zjeżdżalnią, drążki do wspinaczki, motor na sprężynie, drabinki, ławki i kosze.

Przewiduje się również budowę nowego ogrodzenia oraz utwardzenie powierzchni gruntu.

Wykonawcą robót jest Firma INVEKO s.c. 32-590 Libiąż, ul. Floriańska 50