Budowa i rozbudowa sieci oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Oświęcim - Grojec

Nazwa Inwestycji:

Czas realizacji:

Całkowity koszt:

9.540,26 PLN

Lokalizacja:

Brzezinka ul. Beskidzka

Opis Inwestycji:

Przedmiotem inwestycji była budowa oświetlenia ulicznego polegająca na podwieszeniu przewodu AsXSn 2x25 mm2 na istniejących słupach en NN Rejonu Dystrybucji Kety L- 376m, montażu opraw oświetleniowych z lampami sodowymi SGS 102 150W szt. - 5, montażu skrzynki pomiarowej oświetlenia ulicznego z zasilaniem szt. - 1. Wykonawcą zadania była firma PPHU Instalatorstwo Elektryczne Wykonawstwo i Dozór, 34-120 Andrychów ul. Dąbrowskiego 47b.