Dostawa i montaż systemu monitoringu zewnętrznego na terenie parkingu

Nazwa Inwestycji:

Dostawa i montaż systemu monitoringu zewnętrznego na terenie parkingu głównego dla zwiedzających KL Birkenau w Brzezince przy ul. Męczeństwa Narodów

Czas realizacji:

2011-2012

Całkowity koszt:

36.900,00 PLN

Lokalizacja:

Brzezinka

Opis Inwestycji:

Gmina Oświęcim dokonała montażu systemu monitoringu zewnętrznego na terenie parkingu głównego dla zwiedzających KL Birkenau w Brzezince przy ul. Męczeństwa Narodów. Dostawa i montaż objęła kamery stacjonarne i obrotowe z rozdzielczością zapewniającą prawidłowe i bez zakłóceń obserwowanie i rejestrację  objętego obserwacją. Wykonawcą zadania była firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe ZYBI, Zbigniew Hałat, 32-600 Oświęcim, ul. Łączna 9.