W dniu 10.01.2012 Wójt Gminy podpisała umowę z Samorządem Województwa Małopolskiego na realizację zadania pn. Odnowa i rozwój wsi Poręba Wielka poprzez budowa zaplecza socjalnego boiska wraz z infrastrukturą techniczną i parkingami ...

Nazwa Inwestycji:

Czas realizacji:

2012 - 2013

Całkowity koszt:

822 953,30 PLN

Lokalizacja:

Poręba Wielka

Opis Inwestycji:

W dniu 10.01.2012 Wójt Gminy podpisała umowę z Samorządem Województwa Małopolskiego na realizację zadania pn. Odnowa i rozwój wsi Poręba Wielka poprzez budowa zaplecza socjalnego boiska wraz z infrastrukturą techniczną i parkingami.

Dofinansowanie, które Gmina uzyska w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na jego realizację określono w umowie, na podstawie złożonego wniosku poprzez Lokalną Grupę Działania „Dolina Soły” na kwotę 400 000 PLN.

Całkowite szacowane koszt zostały określone na 822 953,30 PLN. Realizacja zadania została przewidziana na lata 2012 do 2013r. W ramach zadania wykonana zostanie budowa zaplecza socjalnego dla boiska z chodnikami i parkingiem.