Budowa garażu dla OSP wraz z instalacjami wewnętrznymi w Porębie Wielkiej

Nazwa Inwestycji:

Budowa garażu wraz z instalacjami wewnętrznymi w Porębie Wielkiej przy ul. Wadowickiej

Czas realizacji:

Całkowity koszt:

93.267,23 PLN

Lokalizacja:

Poręba Wielka

Opis Inwestycji:

Gmina Oświęcim wybudowała garaż dla potrzeb Ochotniczej Straży Pożarnej wraz z instalacjami wewnętrznymi w Porębie Wielkiej przy ul. Wadowickiej. Zakres robót objął prace, w skład których weszły roboty ziemne i fundamentowe, wykonanie konstrukcji stalowej garażu wraz z pokryciem dachowym, obudową ścian z blachy trapezowej, żelbetowej posadzki, montaż uchylnej bramy garażowej, roboty wykończeniowe, wewnętrzne instalacje elektryczne. Wykonawcą zadania była firma RAFMAR Rafał Gut, 32-590 Libiąż, ul. Floriańska 50.