Wniosek do Lokalnej Grupy Rybackiej na Remont Domu Ludowego w Grojcu

W dniu 30.09.2011 Wój Gminy Pani Małgorzata Grzywa złożyła wniosek do Lokalnej Grupy Rybackiej „Dorzecze Soły i Wieprzówki” na realizację zadania pn. Remont Domu Ludowego w Grojcu ...

W dniu 30.09.2011 Wój Gminy Pani Małgorzata Grzywa złożyła wniosek do Lokalnej Grupy Rybackiej „Dorzecze Soły i Wieprzówki” na realizację zadania pn. Remont Domu Ludowego w Grojcu.

Projekt obejmuje wykonanie remontu Domu Ludowego w Grojcu polegającega na remoncie kotłowni, wymianie instalacji co, wnętrza pomieszczeń, pomieszczeń biblioteki, wykonanie systemu wentylacji oraz zagospodarowanie fragmentu przestrzeni na Gminną Izbę Tradycji Rybactwa. Wnioskowana kwota dofinansowania wynosi 883 893,55 PLN, a całość zadania opiewa na kwotę 1 279 045,96 PLN.

Wniosek został pozytywnie oceniony przez Komitet LGR i zostanie kolejno przekazany do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego celem dalszej oceny.